Diskuze o dalších seriálech.
#6963 od ESESEL
05 dub 2020 00:52
Hele, jak moc podrobně to chceš? Kvůli tomu, že SG-1 a Atlantis byly nějakou dobu vysílány souběžně, je v přesném pořadí v té době docela bordel. Hodně detailní je tohle pořadí:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1b5T6bk5bS9LDaIVXR55-agOd_FYgTN0TZcpZDfvnMg4/pub?output=html

Na pár místech jsou hvězdičky, jejich význam je vysvětlen dole. A pár drobnostem, o nichž fandom občas debatuje, se autor tohoto seznamu nevěnuje, ale nejde o nic, co by mohlo nějak kazit zážitek ze sledování... Jediná zásadní změna už je jen vznik Origins - a to čistě chronologicky patří úplně na začátek. A určitě ber Feature Cut verzi.

Pokud ale nemáš potřebu jet až tak detailně, hlavní je začít Atlantis až po New Order (SG-1 s08e01, s08e02), dát trojdíl The Siege (Atlantis s01e19, s01e20, s02e01) až po Moebius (SG-1 s08e19, s08e20), dát film The Ark of Truth (nejlépe hned) po Unending (SG-1 s10e20) a rozhodně někdy před First Strike (Atlantis s03e20), dát film Continuum hned po Search and Rescue (Atlantis s05e01) a začít Universe až po konci Atlantis. Asi by taky bylo fajn dát The Pegasus Project (SG-1 s10e03) alespoň zhruba mezi těmi díly Atlantis, mezi nimiž je v tom seznamu (poněvadž jde o crossover). A jak říkám, zbytek je jasný: Origins-film-SG-1+Atlantis-Universe.
#6968 od Zuzka
05 dub 2020 17:34
Ups. Kdysi jsem viděla celou SG1 a většinu Atlantis a ten starý film a měla jsem dojem, že je to poměrně lineární:-) Asi jsem toho dost minula.