#397 od OndraH
15 lis 2014 12:25
Když tu má vlastní téma Doktor číslo 8, proč by jsme nemohli udělat i jedno pro úžasného Colina Bakera. :) Kdo tady poslouchá příběhy s ním? Mám rozposlouchané příběhy, ve kterých je naprosto skvělá Evelyn Smythe - jsem u Thicker than Water a musím říct, že zatím žádný z těch příběhů se nedá hodnotit pod 8/10! Kromě toho jsem slyšel i jeho příběhy s Charley Pollard. Taky jsou skvělé, ale lepší by je asi bylo poslouchat po příbězích, ve kterých je Charley s osmým Doktorem.

A taky jsem slyšel příběh The One Doctor - ten mám dokonce na CD (i další) - který je zatím asi můj nejoblíbenější příběh vůbec. Je to tak trochu parodie všeho, na čem Doctor Who stojí... A rozhodně se nasmějete :).

Copak? Moje doporučení? No.. Eh, eh:

The Marian Conspiracy (první příběh s Evelyn!) - je to ve své podstatě (téměř) čistě historický příběh :)
The Spectre of Lanyor Moor - Brigadýr!
The One Doctor (opakuju se...)
Jubilee
Doctor Who and the Pirates - první dvě epizody to je komedie, třetí muzikál a ve čtvrté části je to všechno, jen ne komedie a muzikál. Rozhodně doporučuju.
Davros - skvělý příběh s Davrosem, ale bez Daleků.
The Reaping - Peri se vrací domů do Baltimore... Death in Heaven tento příběh jen nestoudně vykradla...
Urgent Calls - půl hodinová miniepizodka, rozhodně doporučuju.
The Condemned - první příběh, ve kterém se Charley přidá k Šestce. Je to detektivní příběh a taky se tam poprvé objevuje vedlejší postava DI Patricia Menzies.
V podstatě doporučuju všechny příběhy s Charley/šestým, ale ty nejlepší:
The Raincloud Man - znova Menzies.
Patient Zero - objevuje se tam Dalek Time Controllor, mimochodem Lucie Miller a To the Death s osmým Doktorem je sequel k tomuto příběhu.
Blue Forgotten Planet - doporučuju poslouchat až po Patient Zero.

A ještě: Project: Twilight -> Project: Lazarus -> Arrangements for War -> Thicker than Water. V tomto pořadí. Naprostá nutnost s Evelyn. Ale ještě lepší je poslechnout si všechny její příběhy... :)
Naposledy upravil OndraH dne 26 lis 2014 17:02, celkově upraveno 1
#398 od Citron
15 lis 2014 14:14
Zatím jsem slyšel jen pár prvních příběhů s ním.

The Marian Conspiracy a The Spectre of Lanyon Moor bylo skutečně výborné. Plus Brigadier byl takový bonus. Já osobně mám, ale nejradši audiopříběhy s Daleky, jelikož mi přijde, že právě tam konečně získali na působivosti pro moderního diváka. Proto se mi líbil hodně The Apocalypse Element, i když ta první část Dalek Empire s McCoyem byla trochu lepší. Zbytek je někdy v plánu až bude nálada a čas :D
#400 od OndraH
15 lis 2014 14:48
Apocalypse Element jsem neslyšel, čekal jsem, než mi přijde CD :) z té minisérie Dalek Empire jsem slyšel jen to s osmým Doktorem (Time of the Daleks?), ale nelíbilo se mi to... Ten příběh byl takový "nemastný neslaný". :/
#403 od Citron
15 lis 2014 17:06
Z Apocalypse Element jsem byl hodně nadšený kvůli konci a hlavně ono to pak navazuje i na tu samostatnou sérii Dalek Empire.
#424 od Roger The Master
16 lis 2014 18:43
Jednoznačne odporúčam všetky príbehy so šiestim doctorom a Evelyn. Spolu tvoria perfektné duo. Osobne odporúčam:
Project Twiligt => Project Lazarus => Project Destiny (už s 7, Ace a Hex-om) a taktiež osobné odporúčanie príbehu 300 hlavne prvé dva príbehy.
#570 od OndraH
25 lis 2014 18:14
Mimochodem, již v prosinci vyjde příběh se šestým Doktorem a Peri jménem The Rani Elite. Jak název napovídá, poprvé se k nám v audiopříbězích od Big Finish vrací Rani, tentokrát ve své nejnovější inkarnaci! Slyšel jsem dva předešlé příběhy (Widow's Assassin a Masters of Earth), a doporučuju si je předem poslechnout... Když už ne proto, aby jste tomu rozuměli (ale hodí se to :) ), tak jsou oba skvělé. Za mě 10/10. ;)
#757 od OndraH
17 pro 2014 18:16
...The Rani Elite.

Tak už to vyšlo! Teď jen, aby to někdo dal rychle na internet :D

EDIT: Tak jsem ten příběh slyšel a je úplně skvělý :) Rozhodně doporučuju.
#1537 od Meisiluosi
10 úno 2015 11:52
Na to se hodně těším. (Však taky bylo na čase...)