Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#6270 od Zuzka
20 črc 2018 21:50
Jsem spokejená, že jsem konečně dostala trailer. Ty kalhoty jsou vážně hrozné :-) Ale asi už jsem si zvykla, že Doktor je žena, protože už toho vůbec nevšímám a jen se moc těším na novou sérii. Doktorka slibuje energii, enthusiasmus, vtip... to co na tomhle seriálu miluju, tak snad to nepotopí nesmysly ve scénářích.

Dívala jsem se na panel na Comic conu a mimo jiné mi přišlo zajímavé, že nepoužívají (zřejmě ani interně) termín "companion" ale "friend".
#6271 od Sillia
21 črc 2018 12:07
Konečně pořádný kousek:) Tady už je vidět o něco víc a já už se fakt těšim. Třináctka vypadá fajn, ten její outfit mi sice pořád moc nesedí, ale zvyknu si.

Záznamy z ComicConu mam v plánu, ale teď na ně nemam čas. Ale díky za upozornění, nevím, jestli bych si toho sama všimla:)
#6278 od Sillia
10 srp 2018 13:41
Hm... Tak už to smazali. Ale sonic tam ještě je, i když mi zatím ani moc nesedí, ale to asi bude o zvyku, stejně jako všechno ostatní, toho předchozího jsme si ani pořádně neužili a už je zase nový.
#6279 od ESESEL
10 srp 2018 15:31
Aspoň ta s upraveným světlem tam pořád je, když si rozklikneš ten spoiler...
Šroubovák je venku už oficiálně, ten měla Jodie i s sebou na Comic-conu. A ten se mi líbí, to ta TARDIS na mě takhle působí trochu přehnaně, ale věřím, že po post-produkci bude vypadat dobře.
#6280 od lososmaster
10 srp 2018 20:02
Viděl jsem tam správně, že místo klasických šestiúhelníků tam teď jsou zrcadla, protože jestli jo, tak to je fakt velká blbost.
Ale oceňuju ty střední pylony, trochu mi připomínají TARDIS osmičky, která se mi fakt líbila.
#6281 od Sillia
11 srp 2018 02:22
ESESEL: Jo, jasně, díky, já blbec :)

K panelu z ComicConu jsem se ještě nedostala, i když to pořád ještě mám v plánu. Ovšem kdy to mám v plánu... To bych taky ráda věděla.
Ale celkově to nevypadá až tak špatně, i když ten efekt krystalů je poněkud zvláštní, tak nemůžu říct, že by mi nějak moc vadilo, hlavně že šestiúhelníky jsou stále šestiúhelníky. Jestli to jsou zrcadla, asi, i když se nemůžu zbavit dojmu reflektorů. Budu doufat, že v seriálu to pak bude vypadat o něco lépe než tady. Na druhou stranu mi tenhle typ myšlenek běhá hlavou prakticky o každé úpravě, co zatím udělali... Tak nezbývá než doufat.
#6284 od DRmasters
19 srp 2018 19:51
Presne ako som tušil, ten trailert vypadá až smiešne. Doktora nemože hrať žena, vypadá strašne ustráchane a biedne, budeč to koniec doktora a to je velká škoda.
#6285 od Zuzka
21 srp 2018 09:07
Dobrá zpráva je, že i kdyby to náhodou s Jodie moc nevyšlo, tak hyperkorektní BBC to nikdy nebude moci přiznat. Prostě žena v hlavní roli být propadák nesmí. A pokud to bude bídné, tak třeba udělají zase nějaké změny, ale v žádném případě DW po jedenácté sérii neskončí :-)
Záleží na scénářích, to je alfa a omega... herecky tam asi problém nebude.
#6288 od ESESEL
04 zář 2018 21:47
Tak to vypadá, že iTunes provalilo datum premiéry - 7.10. Ale není to oficiální...