Co bylo, je či bude v kinech nebo v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.
#5958 od Tessuna
03 led 2018 13:58
Tak jsem viděla Bright. A dobrý. Ne dokonalý, ale jiný. Bavilo mě to od začátku do konce, a nepředvídala jsem zápletku, což bylo příjemné. Hodně příjemné. Vůbec netušit, co se stane. Už jsem skoro zapomněla, jakej je to pocit. Přitom na tom příběhu nebylo nic zase tak moc překvapivýho - pokud jste viděli trailer, v zásadě tušíte obrysy filmu. Ale jednotlivý dílky zápletky byly nepředvídatelný a rozhodně netuším, o čem bude další díl. Má to být trilogie. Doufám, že bude. Kritici to docela rozcupovali. Možná (následuje konspirační teorie) se jim nelíbí, že se Netflix pokouší konkurovat holywoodským bluckbusterům a že by se mu to mohlo dařit. A jelikož ohlasy fanoušků jsou z větší části spíš pozitivní, kritikům bych úplně nevěřila... Já to doporučuju. Nesnažím se tvrdit, že to je lepší než Star Wars The Last Jedi (jak se často píše v komentářích) protože je to tak jiné, že se to stěží dá srovnávat. Ale dobré to tedy je. :)
#5959 od Sillia
03 led 2018 16:27
Na tohle jsi mě nalákala už v Brně, akorát jsem zapomněla, kdy že to mělo být, a pak jsem to nějak pustila z hlavy, takže díky za připomenutí. Stahuju.

EDIT:
Takže jsem se na to ještě včera večer podívala a... No, mě se to líbilo, svět tam byl docela zajímavě zpracovaný a nebyla minuta, u které bych se nudila, akce tam bylo taky dost, vlastně jedna za druhou, servítek si taky moc nebrali, děj nebyl předvídatelný a měl nějaký ten svůj humor. Prostě taková ta hezká akčnější pohádka na dobrou noc.
Takže jestli to má být trilogie, tak jenom dobře.
#6191 od Tessuna
30 dub 2018 19:03
Viděli jste už Avengers: Infinity war? (zatím asi jen beze spoilerů) Já z toho mám docela smíšené pocity, ale mám těch pocitů nějak hodně a vůbec nevím, co s nimi. Dneska jsem například zkusila na chvíli zapomenout na Avengers a otevřela knížku. Jenže to byla Doctor Who: Pirate Planet, a mně hned u prvního odstavce došlo, že to bude o Keys to Time, což je víceméně DW verze Infinity stones. A pořád musím přemýšlet nad tím, jestli ta věta, kterou řekl Spiderman (ti, kdo viděli, nejspíš vědí, kterou větu mám na mysli) byla jen náhodou tak podobná... něčemu... nebo jestli Spiderman citoval... něco. Co myslíte?
#6192 od lososmaster
30 dub 2018 22:02
Já jsem viděl už minulou středu, a docela se mi to i líbilo. Teda to, že tam bylo 40 hlavních postav, trochu ubralo na příběhu, kterej byl takovej nijakej. Ale tenhle problém by se vyřešil pouze tím, že by se minimálně zdvojnásobila stopáž. A trochu to přehnali s těma love story, ale to je u každýho filmu poslední dobou. Ale to je asi všechno, co tomu můžu vytknout.
Moc se mi na tom líbilo, že
Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
nejvíc stopáže tam měl Thanos, a že se Thanose podařilo napsat tak, že jsem mu místama fandil víc než avengerům. Thorovy hlášky byly naprosto vynikající - on má prostě dobrou synergii s každou postavou (quill a rocket asi nejvíc). Obecně tam bylo hodně Guardians a Thora a Strange a míň Visiona a Kapitána,
takže velká spokojenost. Návrat Red Skulla (vím, že se o tom mluvilo, takže mě to moc nepřekvapilo - a ani ho nehrál Weaving). Thanosova hláška na konci "You should've aimed for the head", obří trpaslík Dinklage, poslední replika filmu, že je "motherfu..." od Samuela L. Jacksona, umřeli Vision s Gamorou (doufám, že definitivně). A trošku mě naštvali s tim Lokim na začátku, a taky se bojim, že umřel už definitivně. A nebyl tam Hawkeye, takže to taky nic moc.

Sice to podle mě nepředčilo Thora 3, tak to je určitě jedna z pěti nejlepších marvelovek. Určitě přes 90%

A nevím, kterou spidermanovu hlášku myslíš - on jich tam měl dost - a jestli to souvisí s Pirate Planet, tak to jsem už dlouho neviděl. :D
#6193 od Tessuna
01 kvě 2018 09:26
Nesouvisí to s Pirate Planet, tu jsem zmínila jen kvůli podobnosti Keys to Time a Infinity Stones. Měla jsem na mysli větu:
Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
"I don't want to go!"
#6194 od Sillia
01 kvě 2018 16:58
Tak už jsem to viděla taky a z kina jsem odcházela velmi spokojená. Thanos je opravdu dobře udělaný záporák, byla jsem ráda, že dostal tolik prostoru . Právě na to, že tam museli vybalancovat tolik postav, tak se jim to podařilo opravdu dobře. Celý film jsem se bavila, i když u některých sólovek více, tak poskládat nějaký žebříček by bylo nemožné.
Navíc díky chybě v promítání nám tam už skoro od začátku museli pustit verzi s titulky, která jinak v programu u nás vůbec není.
#6195 od Zuzka
01 kvě 2018 20:45
Já si ještě počkám do čtvrtka. Ale těším se :-)
#6292 od lososmaster
07 zář 2018 12:19
Jak určitě všichni víte, protože to neni vůbec tajný, tak se v září bude natáčet v Praze a Liberci nový Spiderman (ten od Marvelu, co má vyjít příští červenec). A já vim kdy to bude a snad do tý doby budu vědět i kde přesně.
Takže kdyby to někoho zajímalo...
#6294 od Zuzka
07 zář 2018 21:31
Se stejným Spidermanem jako minule, tím mladým? Škoda, že Praha a Liberec jsou tak dokonale z ruky... Pokud něco uvidíš, tak se pak pochlub.
Nechtěl by zas někdo něco natáčet v Kroměříži?
#6296 od Sillia
08 zář 2018 14:12
Kdybys věděl, kdy a kde to v Praze bude, tak určitě dej vědět :)