máte námět nebo připomínku k fóru nebo webu doctorwho.cz?
#3999 od michal-sima
31 kvě 2016 10:59
Ahoj, nevíte někdo, jestli web doctorwho.cz bude ještě někdy fungovat nebo jestli se na to admini už vykašlali? Pokud by to byla ta druhá možnost, byla by to podle mě velká škoda... I když chápu, že ti věční stěžovači, že titulky nejsou včas, moc chuti nepřidají, ale myslím si, že pořád web navštěvovala spousta lidí, kteří byli za práci adminů (nejenom s překladem) vděční.
#4001 od michal-sima
31 kvě 2016 12:59
No, okurková sezona sice je, ale třeba informace o nové společnici se neobjevila vůbec. A to byla dost zásadní novinka. Někde jsem taky zaznamenal další schéma vysílání a tady taky žádná zpráva...
#4003 od Geser
01 čer 2016 17:54
Myslim, že Blackthunder pořád ještě rozdejchává Moffatovo odchod :D
#4007 od Codexik
04 čer 2016 13:03
Myslím, že je dost věcí, které by mohli uvádět pro ty, co nesledují zahraniční weby.

Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
Jako například video s novou společnicí nebo návrat Missy.
#4011 od LAZYjohn
07 čer 2016 18:17
No obsahově stojí a padá web na Blackthunderově aktivitě. Já jsem Doctora přestal koukat v roce 2011 a nemá moc chuť se k němu vracet. Takže dohlížím pouze na funkčnost a dodržování pravidel na webu.

Dotazy na obsahovou stránku proto prosím směřujte na Blackthundera.
#4012 od Blackthunder
07 čer 2016 18:33
Geser je chytrý kluk :D
Je to pravda, že jsem moc nerozdýchal to, že Moffat odejde. Opravdu se bojím co se stane potom.
Pak jsem měl práci s překladem do práce. Musím si najít nějakou DW injekci a dám se k vytváření novinek.
#4039 od Quinix
17 čer 2016 00:27
Tak už fungujeme. Bohužel nějak nezafungoval monitoring a vůbec sem o nedostupnosti webu nevěděl :(