Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#5024 od Alexis
08 dub 2017 17:35
Já bych tedy nejraději regeneraci. Pokud to bude hrát na timey-wimey, tak se bojím, že bude rozmazávat, jak Master ovlivnil nebo přímo způsobil setkání Clary a Doktora a celou linii osmé řady (a vlastně celou Clařině mytologii). A ještě by znova překopal smrt Clary a to raději ne... Br, mám sice občas ráda horory, ale co je moc...
Radši pěkně po staru, od A k B a pak k C.
#5026 od Tessuna
08 dub 2017 17:46
Nojo, jenže setkání Mastera a Missy je něco, co bych viděla strašně ráda. Třeba se Moffat pro jednou ovládne a Claru do toho nezatáhne...
#5031 od Zuzka
11 dub 2017 21:13
Ještě k tomu konci traileru s regenerací. Třeba to nebude žádná falešná regenerace, ale skutečná. Capaldi o regeneraci prohlásil:
“There’s this notion now that it’s the same process Doctor’s gone through every time, and that’s not true. It’s only the last couple of regenerations that have been, as it were, fairly straightforward ones. I can’t go into the details of a lot of it, because I know what happens, but I don’t know how it happens.”

Pokud očekávaná regenerace nemá být "straightforward" a bude tedy zřejmě komplikovaná a kdovíjak probíhající, pak mám teorii, že Doktor začne regenerovat na konci finále 10. série (scéna z traileru - už natočený díl) a ta regenerace bude probíhat celý vánoční speciál. Ha. Dobré, ne?
Už předtím to některým trvalo docela dlouho než se doopravdy změnili - určitě Trojka a Desítka, tak proč ne?
Nicméně si nejsem jistá, jestli je to vhodné téma pro vánoční speciál...
#5032 od Tessuna
12 dub 2017 08:24
Jestli naznačují, že ta regenerace nebude "straightforward", tak to se mi vybaví spíš Čtyřka. Tam to bylo zajímavé, i když svým způsobem se mi na tom nejvíc líbilo právě to, že to zůstalo z velké části nevysvětlené; jestli se Moffat pustí do vysvětlování...!
A proč by to nebylo vhodné téma na Vánoce? Je pravda, že symbolicky motiv regenerace sedí k Velikonocům, ale to ještě neznamená, že by se mi líbilo, kdyby nechali Doktora začít regenerovat hned v prvním díle a táhli to přes celou sérii... brr! Hrůza pomyslet. Ale ono je to trochu i ve Vánocích - slunovratu, kdy se slaví návrat (takže taková "regenerace") slunce... :)
#5042 od Alexis
16 dub 2017 13:29
Asi se budu muset znovu podívat na End of Time, protože jsem měla dojem, že v jeho závěru je Master na pokraji smrti. V traileru má Master vousy a vypadá viditelně starší (čili se produkce nesnaží, aby herec vypadal jako v událostech na konci 4. série), takže od konce událostí v End of Time musela uplynout určitá doba - tudíž se musel s toho enormního hladu a "kostlivcování" nějak uzdravit.
Tak to jsem teda zvědavá, co si na nás vymysleli...
#5050 od Dom_CZ
17 dub 2017 12:18
Také jsem si Mastera všiml, nenapadlo by mě ale, že se setká s Missy :D . Je to dobrý nápad, kombinace Mastera z End of the time a dnešní Missy by byla úžasná.
#5224 od Tessuna
20 kvě 2017 17:43
Tak jsem neodolala, přečetla si "spoiler-free" článek o nadcházející epizodě, a tam bylo tak nenápadně naznačeno, kdo že je v tom trezoru, že člověk opravdu nemusí být Sherlock, aby to vydedukoval. Takže Vím. Nebo aspoň tuším s jistotou téměř stoprocentní. Každopádně je úleva, že se to dozvíme v nadcházející epizodě, takže nás Moffat nebude napínat až do konce série...
#5225 od Zuzka
20 kvě 2017 18:58
To se máš! Já to pořád nevím. Ale zítra budu vědět:-) Jen se musím vydržet se sem do večera nepodívat. Ať je to aspoň trochu překvapení.
#5248 od Zuzka
24 kvě 2017 16:47
Tak fajn, už víme, kdo je v trezoru. A teď by mě dost zajímalo, co z toho bude. Doktor se chová, jako by mu Missy mohla nějak pomoct. Myslíte, že ji z tama pustí a dají se spolu dohromady, aby zachránili svět nebo tak něco? A ona mu pak vrazí nůž do zad?
Je mi Doktora líto, protože se zdá, že začal mít Missy docela rád. A nemyslím si, že to může dopadnout jakkoliv dobře.