#6771 od Zuzka
07 říj 2019 17:33
Já sem občas chodím zkontrolovat stav mrtvol :-)
Na Whocon jedu a povídku do RB jsem poslala. Doufán, Sáro, že u tebe je to nápodobně.
#6772 od Sára
07 říj 2019 18:33
Ty mrtvý, lež a nevstávej....aha, to su v jiné pohádce (povídce, básničce...nehodící se škrtněte)
Tady by se ale nějaké to zmrtvýchvstání aspoň občas šiklo. Jak neběží aktuálně DW, všeci hibernujeme.
Na Whocon samo jedu ( a pevně doufám, že tentokrát neprošvihnu tvou přednášku/y ).
Povídku jsem neposlala, páč se mi nějak zatoulala do časového víru a ten ji zlomyslně vyplivl zpátky až po uzávěrce. Ale dám ji aspoň sem (teda až ji dopíšu), abyste o ten můj blábol nepřišli, to bych vám fakt nemohla udělat :-)))
#6773 od ESESEL
07 říj 2019 23:52
Když už je ta pauza mezi sériemi tak dlouhá, že má Jodie i čas prorazit mezitím jako zpěvačka, tak tady to máte, ať o to nepřijdete:

https://youtu.be/pQPirlS_L1U
#6774 od Sára
08 říj 2019 09:48
A tož pěkné to bylo. Children in need to jistě ocení. Ale stejně by se Jodie měla držet radši TARDIS než mikrofonu.
A pokud jde o novou sérii DW, víme akorát, že vrátí nejen staří společníci, ale taky naši milí tlustokožci, kteří dělají s viníky krátký proces...a nic víc. Zatím. Nebo máte někdo ještě jiné, další informace?
#6777 od lososmaster
09 říj 2019 21:09
Jako ohledně 12. série má na youtube Ace Creeper docela sumarizační video, akorát to samozřejmě nemusí být nic z toho pravda, protože oficiálně žádný info není. A kdyžtak na tardis wiki je taky něco a nějak to tam musí být i odzdrojované. Ale i tak těch informací je pomálu.
#6779 od Sillia
09 říj 2019 21:40
Tak jednou do týdne sem na chvilku nakouknu, co přibylo nebo stagnuje, ale je pravda, že teď to většinou stagnuje. O DW moc novinek není, takže pak to podle toho i vypadá... A mimoseriálově je to tak trochu hektické, že posledních pár měsíců sotva vím, jak budu mít na co čas o víkendu, natož abych si mohla plánovat takovou celovíkendovou akci jako je Whocon, takže ani tenhle rok se tam neukážu... Což mě hodně mrzí, protože v takovém počtu, v jakém se tam asi sejdete, jsme se nesešli už hodně dlouho...
#6781 od lososmaster
09 říj 2019 22:00
By the way, když se už o těch velkých akcích bavíme, tak nevím jestli všichni zaregistrovali, že se v Praze v únoru bude konat (snad) první Con západního typu. A protože to dělají organizátoři FFka, tak je docela malá pravděpodobnost, že to dopadne jako Praguecon :). Takže tam bychom se mohli docela sejít, protože to (snad) bude velký. Lístky se ještě neprodávají, ale brzo začnou. Link na webovky: https://www.comiccon.cz. a na facebooku a jiných ss taky něco asi je.
#6786 od Sillia
10 říj 2019 20:32
JO, o tom jsem slyšela, ale právě jsem se trochu zalekla, když jsem zjistila rozsah, ve kterém je to zmiňované a vzpomněla jsem si na právě zmiňovaný PragueCon... Trocha ujištění, že by to mělo být celkem spolehlivé, je rozhodně plus a hlavně, až se budu rozhodovat, jestli půjdu:)