#6313 od Sára
04 říj 2018 09:18
Pořád jsem se neodvážila. I am cowardly, sorry, Doctor...
Myslím, že si dám napřed tohle:
https://www.youtube.com/watch?v=kjdfINjw8Ec

Vážně by mě zajímalo, jak si John Smith a vrchní sestra Redfernová poradí s holčičkou, která trpí autismem(?)...Zvláštní, že to poběží na BBC Comedy, mi to zas taková legrace nepřijde. A protože BBC nechytáme, zkusím se k tomu dostat nějak "po haluzi".
Myslíte, že by mohl fungovat některý z těchto dvou odkazů, které uvádí fanouškovská stránka The Tennants Universe?
http://www.tvcatchup.com/watch/bbcfour
https://www.transponder.tv/watch/bbcfour
#6396 od lososmaster
13 lis 2018 12:50
(Nevím, do kterého tématu tahle zpráva patří, ale tady si jí asi přečte nejvíc lidí´)
Včera svět zasáhla strašná pohroma.
Zemřel Stan Lee.
Je mi ho líto, i když se dožil úctyhodného věku.
RIP :(
#6398 od Zuzka
13 lis 2018 21:15
Já doufám, že jeho camea v Marvelovských filmech budou pokračovat i po jeho smrti. S každým jiným by mi to připadalo neuctivé (řekneme si po příštích Star Wars), ale u něj by to bylo tak nějak správné.
#6458 od Ironside11
02 pro 2018 11:19
Před čtyřmi dny uběhli tři roky od chvíle, co jsem se registroval na toto fórum. Hrozně mě to tu baví a je škoda že se mi nepodařilo se s vámi setkat jak na srazu či na Whoconu. Snad příští rok :D
#6460 od Zuzka
02 pro 2018 11:55
Přeju hezké výročí :-D

Na Whocon přijeď, pokecala bych si moc ráda s někým, kdo poslouchá 8. Doktora.
#6462 od lososmaster
02 pro 2018 13:51
Tak my těch srazů máme víc, občas i na jiných conech, akorát je to dost pragocentrické, takže jestli nejsi z Prahy a okolí, tak je ti to asi k ničemu.
V půlce března bývá Trpaslicon, kde je who linie. A pak máme sraz lidi tady z fóra, což je vždycky ad hoc někdy v červnu. Ale vzhledem k tomu, že obě tyhle akce jsou v Praze, tak tam z nás jsou jenom pražáci.
#6468 od Sillia
03 pro 2018 02:21
Je to zvláštní, jak to tak vždycky vyjde... Když jsem viděla to "vždycky," tak jsem si to teprv plně uvědomila, skoro jsem chtěla namítnout, že to není vždycky, ale ono vlastně je... Docela mi přijde, že je škoda, že je toho tak málo, jenže dohodnout se na něčem není nikdy úplně snadné. O to větší radost to pak asi udělá, když už se to takhle nějak párkrát do roka podaří:)
#6469 od lososmaster
03 pro 2018 09:19
Ono to není tak zvláštní. To já si jenom v červnu vždycky vzpomenu, že loni byl sraz a napíšu, jestli by se letos neuspořádal další.
#6476 od Ironside11
05 pro 2018 18:53
Děkuji Zuzko

Nebydlím zas tak moc daleko od Prahy, ale vždy mi do toho něco vleze. A je to opravdu škoda. Každopádně příští rok to musí klapnout, schovávám proto to balíček jelly babies :) ;)
#6477 od Tessuna
05 pro 2018 20:11
A co nám brání sejít se dřív než až v červnu? Co třeba takový leden, to by ti z vás, co studují, měli mít zkouškové, a tudíž tu a tam čas něco podniknout, jestli mi paměť dobře slouží. Alespoň bychom mohli důkladně probrat 11. sérii včetně speciálu, dokud z ní ještě budeme mít čerstvé dojmy. :)