#6198 od Sára
06 kvě 2018 20:58
Tohle vypadá zajímavě, ne?
https://www.kinobox.cz/clanek/14217-praguecon-se-inspiruje-popularni-megaprehlidkou-ze-sveta?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Co vy na to? Kdo pojede?

Na příští ročník by tam FanClub mohl propašovat i Doktora a pozvat k rozdávání autogramů třeba Capaldiho....
#6199 od lososmaster
07 kvě 2018 08:57
Jaktože jsem tohle ještě nikde nezaregistroval?? Ale moc rád bych tam jel, mám to přece jen hned za rohem, jen se trošku bojím toho, že tam bude strašně lidí jako na jakýkoliv akci tohohle typu a že to bude čistě komerční a budou tam chybět ty věci jako friendly atmosféra na menších conech, že se tam prostě všichni znají a jsou skalní fanoušci. A taky nejsem moc fanda GOT, ale za ty Guardians to snad stojí. Škoda, že tam neni nějakej VIP lístek :D
Ale kdyby tam byl nějakej Doktor, tak to bych bral všema deseti.
#6200 od Sára
07 kvě 2018 13:44
Já v tom termínu zrovna něco mám, takže se nedostanu, ale mohlo by to být zajímavé.
Ano, určitě víc komerční a míň domácké, ale myslím, že skalní fanoušci tam budou všichni.
No a ty davy...na jedné straně otrava, na druhé zase záruka, že pořadatelé vydělají a budou moct zaplatit všecky ty herce, se kterými fanoušci budou moct besedovat a nechat se vyfotit.

Nakoukla jsem na pár amerických conů, kterých se letos zúčastnil David Tennant (samozřejmě ne osobně, ale prostřednictvím fotek a nějakého videa pořízeného přímo účastníky). Na jednom měl panel s Billie Piper a na jiném s Krysten Ritter, ale ta nálada v narvaném sále vypadala skvěle.
Horší to bylo s focením. Fanoušci si to samozřejmě užívali, pózovali s Davidem v kostýmech nebo vymýšleli různé ptákoviny. Ale pro herce to musí být fakt záhul. Když se člověk pořádně podívá na ty fotky, na spoustě z nich se David usmívá tak nějak oficiálně (say "cheese")- široký úsměv, který je ovšem jen na tváři a úplně chybí v očích. Ve zvířecí říši by takhle pootevřená ústa a ukázané zuby jednoznačně znamenala "nechte mě už na pokoji nebo...!"
Je to úplně jiný výraz než třeba na momentkách, které někdo pořídil v pauzách mezi natáčením, kde se herci něčemu svorně chechtají a to veselí a radost čiší z celého těla. Jo, nonverbální komunikace, ta na nás práskne všecko.
No, ale to jsem trochu odbočila.
Já jsem si moc oblíbila WhoCon na Jarošce, právě pro tu friendly atmosféru, ale - Brňáci prominou - mají-li se na con slétnou fanoušci nejen zblízka, ale i z dáli, tak ti asi spíš uslyší na Prahu než na Brno. Takže Pražákům přeju, ať se ten jejich con uchytí, a věřím, že třeba brzy bude jedna z linií patřit i Doktorovi, a my se (třeba) díky tomu naživo uvidíme s našimi oblíbenými herci - to zase přeju nám, whovianům.
#6201 od Angi
10 kvě 2018 02:01
Na mne tam bude moc lidí a to mi poslední dobou nejde... vynechám i koncert Iron Maiden, kde jsem měl free listek...

Sic! Sic! Jsem právě zjistil, že existuje po téměř každé sérii nějaká ta miniepizoda!!
JAK TO, ŽE O TOM NEVÍÍÍÍM??? Celé ty roky... a víte vy co? Je SUPER, že o tom nevím. Protože mne tak čeká (až se po téhle noční vzbudím...) další setkání s Dokotry, kteří jsou už pryč. Ou je.
#6202 od Zuzka
10 kvě 2018 10:17
A existuje i něco s Capaldim?
Já jsem, myslím, postřehla 2 miniepizodky před začátkem 9. série - nějaké povídání s velekněžkou z Karnu o blížícím se střetnutí s Davrosem a pak tu středověkou meditaci (ta mi sice přišla docela mimo charakter Dvanáctky, ale byla velice zábavná). Existuje ještě něco?
#6203 od Tessuna
10 kvě 2018 10:24
Moc lidí je rozhodně nevýhoda, (i když dav složený převážně z fanoušků sf/f snáším mnohem lépe než jakýkoli jiný dav) ale stejně mám chuť tam nakouknout a zjistit, jaké to je.

Angi: Jak to, že to nevíííš? Dobrá, mně to taky chvíli trvalo, vlastně jsem věděla jen o Time crash a že je takových miniepizod víc jsem zjistila až někdy před 9. sérií, když vyšel takový ten kratičký prequel... takže vlastně rozumím... jen by mě zajímalo: to jsme nikdy nerozebírali miniepizody tady na fóru? To by se možná mělo napravit...

Zuzko: S Capaldim vím jen o těchhle dvou... počkat... měl by existovat ještě prequel k 10. sérii, který jsem neviděla! :) Na wikipedii je seznam: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_special_Doctor_Who_episodes
#6204 od Zuzka
10 kvě 2018 13:29
A není to ta upoutávka, jak Doktor s Bill naběhli přímo mezi Daleky (pozděj se ukázalo, že to bylo částečně z The Pilot) a Bill sype otázky typu Co je to Dalek?
Možná bychom mohli založit zvlášť téma - zejména s Jedenáctkou je těch miniepizod docela hodně.
#6205 od Angi
10 kvě 2018 16:20
Ted jsem koukl na první - hned po regeneraci 9. na 10. a vidět Tennanta jak se zkoumá a vysvětluje Rose, že není Slitheen super. =)) Ted jdu na setkání 10. a 5. Doktora. Dokonce i Martu jsem viděl rád.. jen mi to připomíná, jak super seriál to byl a jak naprosto příšerná byla poslední série. =/

A Tess, pokud tady někdy o tom řeč byla, tak jsem to nezaznamenal... věděl jsem jen o té regenerační na War Doktora... a možná ještě si vybavuju nějakou, kde měli Pondovi Ooda..

Edit: Desátý a pátý naprostá paráda. =))))
Další Edit: Olypijská miniepizoda docela o ničem. Ale Space & Time super. Super Rory and Amy..
#6208 od lososmaster
19 kvě 2018 12:00
Už se pomalu ale jistě blíží červen, tak nechceme zase vymyslet a uspořádat nějaký sraz, protože poslední byl někdy před rokem?
#6211 od Tessuna
21 kvě 2018 15:23
Kolikrát už jsem přemýšlela, že sem napíšu, že bychom se mohli někdy sejít! Ale pak se vždycky podívám do diáře a zděsím se. Do konce května budu jen těžko hledat volné odpoledne. Leda snad příští úterý. A pak můžu až v červnu. Ale ráda bych zase něco podnikla. :)