#1804 od Sára
12 bře 2015 15:49
Děkuji.
#1810 od lososmaster
13 bře 2015 19:52
4. série úspěšně dokoukána, nebyla ani nejlepší, ale taky nebyla k zahození. Ten konec byl sice trochu přehnanej, ale nevadilo mi to tolik, jako u doktora a SJA, protože ty to vyřeší omylem, kdežto Torchwood má plán. Nejvíc mi tam teda chyběl Torchwood Hub.
#2909 od tvor
20 říj 2015 10:30
Víte jak pravděpodobně vznikl nápad na natočení spin-offu Torchwood?Během natáčení první série se televizní nadšenci zoufale snažili získat záznamy dílů, a tak jeden z členů štábu dostal nápad popsat pásky anagramem "Torchwood" spíše než "Doctor Who", jakožto bezpečnostní opatření při převozu z Cardiffu do Londýna. Russellu T. Daviesovi se nápad tak zalíbil, že ho později inspiroval k natočení stejnojmenného spin-offu.
#3352 od Angi
24 lis 2015 00:22
Právě koukám na třetí díl The man in the High Castle. Je to takové seriálové Musíme si pomáhat po americku. USA prohrály world war II a jsou rozděleny mezi Pacifické státy Japonské a nácky. Je to trochu náročnější, než arrow, ale líbí se mi to.. každopádně v té třetí sérii, navzdor chmurným tématům a celkově melancholické atmosféře právě z jednoho auta vystoupil Burn Gorman a já se neubráním úsměvu. Jsem hodně zvědavý, jakou roli bude mít. Partyzán? Japonský zvěd? Nazi zvěd? Obyč porobený amerikán?

Edit: Aaaaaaaa hraje drsňáka! Drsného nazi šerifa! =D I love it.
#3355 od Sillia
24 lis 2015 15:42
To se nedivim. Koukala jsem na Forever, to se mi hodně líbilo, a tam taky hraje dost zajímavou postavu. A v Pacific Rim je taky, má tam takového podivného génia s německým přízvukem a zároveň trochu magora. Každopádně v obou rolích se mi moc líbil.
#3359 od Angi
24 lis 2015 17:51
V Pacific rim jsem ho viděl, ale v tom co ted sleduju - ještě jeden edit - je teda badass lovec lidí a já mu to tak nějak nedoážu sežrat. I díky moulovi z pacific rim. O dvě hlav menší než kdokoliv a všichni se před ním třesou strachy. =))) Vidím ho tam rád, ale tenhle casting se tvůrcům Man in the High castle hodně nepovedl, protože se na tuhle roli nehodí. Ale dává tím vážnému seriálu trochu jiný rozměr. =)
#3362 od lososmaster
24 lis 2015 19:07
K výčtu Gormanovy filmografie, tak jsem si ho všimnul v jednom z Batmanů (ale nevzpomenu si v kterém).
#3368 od Angi
25 lis 2015 00:08
Dark Knight rises. Jediný díl, který jsem zatím viděl jen jednou. Až příliš sociální experiment...
#3859 od Zuzka
02 bře 2016 18:05
Konečně se taky dívám. Jsem na konci druhé série a zatím mě to baví hodně. Bylo hezké, když se tam objevila Marta, její a Jackovo společné vzpomínání na Doktora...
Musím si pročíst ještě zpětně celou tuto debatu, zvládla jsem jen první stranu - ale psalo se tam o nějaké rozepsané povídce, Silio :-) Zůstala u ledu?