Diskuze o dalších seriálech.
#4294 od Tessuna
26 zář 2016 12:50
Souhlasím s lososmasterem, ano, teorie strun a vůbec celá ta scéna v baru, kde se tajně scházejí vědci, byla boží :D. Už jsem slyšela takové názory věčných nespokojenců, že trpajzlík už není, co býval, ale tohle mi přišlo stejně dobré jako klasické díly. Klasické díly samozřejmě mají tu výhodu, že je známe a citujeme při mnoha příležitostech už mnoho let - ale nové díly přece nemůžou za to, že jsou nové a ještě nezklasičtělé!
#4305 od Citron
29 zář 2016 12:44
Tak druhý díl o poznání lepší. Konečně nějaké dobrodružství v tom mrtvě mrtvém vesmíru RD. To mám nejradši. Některé momenty docela pobavily.
#4348 od Citron
24 říj 2016 22:08
Celá série za námi. No osobně musím říct, že jak se to pěkně zvedalo, tak ke konci to byl zase řádný sešup dolů.

Give & Take - asi nejlepší díl série. Tak nějak všechno fungovalo. Hlášky, interakce postav a i nové přírustky v posádce. Ten robot by se klidně mohl znovu vrátit.

Officer Rimmer - variace na klasické rimmerovské epizody, kdy problém vychází primárně z Rimmerovy povahy, ale jelikož mám tu postavu celkem rád, tak jsem si nestěžoval. Snad jen závěr s monstrem a podivné ustřižení před titulky působilo divně.

Krysis - začátek docela dobrý, ale pak mi přišlo, že Naylor splácal úplně všechny nápady snad z nějaké nenatočené série a vylezl z toho docela nevtipný nesmysl.

Can of Worms - k tomu snad jen, že Polymorf si zasloužil asi lepší návrat.
#4353 od Tessuna
25 říj 2016 13:14
Mně se to líbilo. Nejvíc jsem se kupodivu nasmála u Krysis - rozhovoru s vesmírem. Takovou pitomost by si žádný jiný seriál nejspíš nedovolil, ne, ani Doctor Who, a právě proto mám trpajzlíka ráda - odvážně se pouští tam, kam by se nikdo příčetný nevydal... Škoda, že těch dílů není víc, nějak to celé strašně uteklo.
#4357 od Citron
26 říj 2016 16:05
Zrovna u rozhovoru s Vesmírem jsem měl pocit, že se do seriálu absolutně nehodí. Trochu tím pro mě pokazili takový ten princip, prázdnosti toho vesmíru. Ale možná je to tím smýšlením ze Star treku, kde taky byl mluvící vesmír, mlhovina a čert ví co ještě :D
#5751 od lososmaster
10 říj 2017 22:57
Dneska se objevil na netu první díl XII série.
Spíš takovej průměr, ale super scéna startování kosmika a všechny scény s jednou nejmenovanou německou postavou (abych moc nespoiloval)
#5758 od Citron
16 říj 2017 10:58
Budu ctít předchozí příspěvěk a hodím svoji reakci na nějaké postavy teda taky do spoileru. Musím říct, že to byla docela slabota. Jako mít v epizodě
Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
"Hitlera" a "Stalina"
a využít je jen k jednomu slušnějšímu vtípku. Tomu říkám dost promrhaný potenciál.
Druhý díl - Siliconia - mě taky zatím úplně nenadchl.
#6975 od lososmaster
10 dub 2020 18:59
Včera vyšel speciál "The Promised Land". Je vidět, že se opravdu snažili natočit film, a ne půlhodinový skeč, má to mnohem vyšší vizuální kvalitu, ale naopak tam cpe až moc emocionální momenty do druhé půlky a to na úkor vtipných scén, které tam dost chybí. A taky to bylo až rychle ukončený.
Ale začátek byl vynikající. Disketa a superRimmer se vážně povedli. Celkově bych to vyhodnotil tak na 8/10