Diskuze o dalších seriálech.
#4352 od Tessuna
25 říj 2016 13:05
Zatím jen první epizoda. Je to hezké, ale nějak teď nemám na takhle vážný příběh náladu, tak toho asi nechám.
Angi: V tom právě nejspíš bude zápletka seriálu, ne? "Roboti" začnou projevovat známky vnímavosti, jejich majitelé budou postaveni před dilema, zda v projektu pokračovat navzdory pochybné morálce, nebo to zavřou (a hádejte, pro co se asi rozhodnou?), budou následovat mnohé peripetie a krváky, vzpoura strojů, a skončí to velikánským masakrem oblíbených postav. To teda jenom hádám...
#4354 od Sára
25 říj 2016 17:27
Sorry, Angi, i jako "počítačová" hra je to zhovadilost. Ožrat se, užít si v bordelu, a na závěr vystřílet hospodu , skoro mám pocit, že Divokej Západ snad ani o ničem jiným nebyl, co? Ale i kdyby, vem to čert.
Zvrácený mi ale ze strany provozovatelů tohohle panoptika přijde to lpění na detailech, aby tzv.figuríny nebyly k rozeznání od skutečného člověka, a to nejen dokonale zpracovanou podobou, ale také emocemi - které projevují hlavně, když se jim něco děje. A ono se jim děje pořád a není to nic pěkného.
Je dost děsivý, jak snadno z člověka spadne ta tenká civilizační slupka, když ví, že je vše dovoleno. V tomhle já vidím morální problém. Uvidím, jak mi to tvůrce Ford ve třetím díle vysvětlí.

No, svým způsobem by mě i pobavilo, kdyby někdo vyměnil zbraně, které zabíjejí jen "roboty", za opravdové, díky čemuž by se krvechtiví návštěvníci postříleli navzájem.
#4356 od Angi
25 říj 2016 20:10
No jo, ja v tom morální problém nevidím. To už můžeš mít morálí problém s tím, že bouchneš do boxovacího pytle. Jsou to jen věci.
#4519 od lososmaster
05 pro 2016 23:25
Ten Ford je ale velká svině....
#4521 od Angi
05 pro 2016 23:54
BACHA SPOILER

No ja nevim. Chranil svoje "děti" a dal jim šanci. Nicméně druhá série bez něj... hodně ten seriál táhl. Jestli příjdem i o Eda, tak jsem fakt zvědav koho HBO podepíše, aby seriál táhnul dál.
#6185 od lososmaster
23 dub 2018 15:23
Tak dneska nám vyšla druhá série a vypadá to zatim fakt dobře.
#6875 od lososmaster
13 led 2020 12:59
Nevim, zda to ještě pořád někdo sleduje, ale máme release anouncement 3. série. A vypadá to jak assassin's creed. Už se nemůžu dočkat.
#6878 od Zuzka
14 led 2020 13:46
Já jsem viděla zatím jen první sérii a ta se mi líbila moc. Předpokládám, že si časem udělám čas i na druhou a oznámenou třetí :-)