Diskuze o dalších seriálech.
#6540 od Sillia
04 led 2019 01:37
Orvillu jsem si všimla a koukla, jsem ráda, že to tak pokračuje v tónu té první série, když to takhle bude pokračovat, budu spokojená :)
#6626 od Tessuna
06 bře 2019 13:36
Koukáte někdo na Umbrella Academy? Já z ní mám dost smíšené pocity: u něčeho jsem se výborně bavila, některé kousky mi přišly moc klišovité, něco bylo krásně divný a trhlý, něco mi přišlo, že úplně nefunguje.
Taky jsem asi dvě epizody přemýšlela nad tím, odkud znám toho herce, co hraje č.1, než mi došlo, že z jedné epizody DW (Eleventh Hour - Steve, ten týpek s noťasem).

A když už jsme u seriálů, co říkáte na novou sérii Star Treku: Pátrání po Spockovi? (pardon - Discovery...)
#6627 od ESESEL
07 bře 2019 03:53
Tessuna píše:A když už jsme u seriálů, co říkáte na novou sérii Star Treku: Pátrání po Spockovi? (pardon - Discovery...)

Že požaduji, aby Jett Reno byla ve více epizodách! :D
#6628 od Tessuna
07 bře 2019 18:51
Tak s tím naprosto souhlasím. Stejně je zvláštní, že se nějaká postava jen mihne a přitom se okamžitě stane tak oblíbenou. Už jsem to totiž slyšela říkat víc lidí. Jett Reno by měla mít celou další sérii jen pro sebe! :)
#6629 od lososmaster
08 bře 2019 19:28
Teď trochu z jiného soudku - prý jsou zvěsti, že nový LOTR seriál bude mít co do činění s Númenorem. Jestli je to pravda, tak to jsem příjemně překvapen. :D
#6630 od Zuzka
08 bře 2019 20:53
Jé... to by mohlo být dobré. Viděla jsem nějakou mapu k seriálu, kde mají rozpracovanou podrobněji východní část za Mordorem. Třeba se i setkáme s modrými čaroději :)
#6638 od Zuzka
09 bře 2019 12:16
Aha, tak prý to má být víceméně druhý věk - Númenor, Cesmínie, Celebrimbor - vykování prstenů... tak to bych čekala, že to bude končit zkázou Númenoru a posledním spojenectvím elfů a lidí a porážku Saurona. To by mohlo být epické!

Tenhle fanmade trailer k Silmarillionu si občas pouštím
https://www.youtube.com/watch?v=lcOJooIFNNU

Nemá to s Númenorem nic společného a myslím, že je hodně starý (je vidět, že při hledání materiálu neměl autor k dispozici tolik fantasy filmů a seriálů jako je k sehnání teď). Ale atmosféru má a poslední čtvrtina je fakt super.
#6808 od Zuzka
01 lis 2019 20:12
Hahaha.
Vypadá to, že to bude založené na Stokerově knize.

Nemám ráda horory. J8 se u nich bojím. A tohleto hororově vypadá.
#6812 od lososmaster
03 lis 2019 21:44
Tak na tohle se určitě dívat nebudu. Těch 50 vteřin mi stačilo. To je scary as hell.