Diskuze a spekulace o dosud neodvysílaných dílech.
#5784 od Zuzka
09 lis 2017 19:03
Už to pět minut rozdýchávám.
Na první pohled se mi to nelíbí. Mám z toho dojem jako z šestého Doktora. Tak nějak jsem doufala, že bude spíš elegantní než střelená. I když ten plášť je super, to jo. Jen ty kšandy a kalhoty...já nevím :-(
#5785 od Tessuna
09 lis 2017 19:22
Taky to ještě rozdýchávám. Ta barevná kombinace mi přijde nemožně ošklivá - ale zároveň jaksi příjemně retro. Líbí se mi to tričko. Vůči kšandám mám neutrální pocity. Kabát mi přijde spíše nehezký. Ty kalhoty se mi nelíbí vůbec. Ani trochu. Jenže ve výsledku je to střelené, a to mě zase těší. Já nevím. Nějak doufám, že bude Doktorka šatník tu a tam obměňovat. Těm kalhotám by se například mohlo něco stát...
#5788 od ESESEL
10 lis 2017 02:24
Mně by úplně stačilo, kdyby jí ty kalhoty přestaly být krátké... :D Jinak vypadá skvěle, kabát a boty vedou.
#5789 od Lonelydreamer
10 lis 2017 11:54
Mě se docela líbí. Souhlasím, že ty kalhoty by mohly být delší, ale vypadá tak nějak dobře free. :)
#5790 od Cyberman
10 lis 2017 19:20
Podle mě má ten kostým svoje, např. kalhoty by mohly být delší, a kabát se mi taky moc nelíbí. Ale zase např. ty kšandy a triko se mi na tom kostýmu docela líbí. Kdyby jsem měl ten outfit ohodnotit tak by to bylo podle mě asi tak padesát na padesát.

BTW všimli jste si toho nového desingu tardis?
#5792 od Sillia
10 lis 2017 21:55
Ale jo, proč by ne... Je to takové správně přitažené za vlasy. Na první pohled docela šok, až mě překvapilo, jak rychle přešel, vlastně jsem se obávala, že to dopadne mnohem hůř, i když jsem neměla žádnou konkrétní představu, tak tohle není to, co by mě děsilo. Jediná děsivá věc jsou ty kalhoty, ale jinak je to fajn, vypadá v tom pohodově a tak nějak příjemně ujetě.

Edit.: Jen mě ještě napadá, že sice se mi to pro trochu ujetou Doktorku hodí, nicméně si moc neumím představit, jak v tom bude dávat vážné proslovy, aby stále vyzněly vážně, i když tam bude hrát velkou roli i dost dalších faktorů, stejně mi to v takových situacích nejspíš bude připadat dost nemístně.