#2208 od panwalter
08 črc 2015 11:37
Na ulož.to jsem našel pouze dva příběhy (nevím jestli je to dnes jinak).
Tak pište kde se dají stáhnout popřípadě poslechnout online.
#2258 od Meisiluosi
20 črc 2015 14:21
Já jich na ulozto našla naprostou většinu a pokud vím, pořád tam jsou.
Další obvious choice je aspoň některý ty věci prostě koupit. Ne nutně rovnou Dark Eyes balík za nějakejch šílenejch 45 nebo 50 fufní, ale pro začátek třeba pár z těch prvních 50 monthly releases - a ty jsou ke stažení za velmi slušnou cenu.

Taky si nemůžu extra vyskakovat, pokud jde o finance, ale snažím se legalizovat, co se dá - BF si tu podporu myslím fakt zaslouží.
Ale jak říkám, na ulozto ty věci jsou, stačí umět hledat.
#4220 od Meisiluosi
31 srp 2016 18:32
Jde tak i tak, eura, nebo libry - mělo by to jít nastavit.
Pokud se ti poštovný nechce platit, stačí si objednat download. Je to levnější (a ekologičtější...;-)).

Anyway, za Doom Coalition 2 jsem platila poštovný €5.12, ale třeba za Doom Coalition 1 nebo Dark Eyes 4 jsem poštovný neplatila vůbec.
Je možný, že donedávna se za pre-orders poštovný neplatilo a teď už se platí, je fakt, že ceny obecně šly v poslední době u BF nahoru.
#4221 od Zuzka
31 srp 2016 20:42
S měnami to mají kapku zamotané. Zajímavé třeba je, že cena za download Tenth Doctor Adventures byla 25 euro nebo 25 liber. A za desky to bylo 30 liber nebo 40,8 euro (libra byla tehdy dražší) plus poštovné. Prostě download měli stejný bez ohledu na měnu. A nebyla to žádná chyba - psala jsem jim i dotaz.

A jak se tak dívám na tu objednávku, tak jsem asi kecala - těch 4,08 bylo zřejmě v eurech.
#4222 od Meisiluosi
01 zář 2016 03:51
Ještě k poštovnýmu...
Jak by se dalo čekat, závisí na tom, kolik (a co) objednáváš. Netuším, jestli to počítaj jen podle váhy a počtu balíků, anebo jestli jsou ve hře i jiný faktory.
Třeba u Doom Coalition 3 je to přes 7 euro. U Classic Doctors, New Monsters to dělá o dvě nebo tři eura míň. U CD z Main range je to něco přes 1 euro. Když jsem měla v košíku DC3 box set + jednu main range položku, poštovný dělalo přes 8 euro.

Nejlepší bude naházet to, co chceš, do nákupního košíku a pak se prostě podívat, kolik poštovný momentálně dělá.
#4237 od Ironside11
04 zář 2016 18:42
Já bych si chtěl koupit Classic Doctors, new monsters. Cena se neustále lehce zvyšuje a teď navíc tam je nový poplatek který nechápu:

1)Položka (aktuálně 23,83)
2)Poštovné 3,57
3) "Per order charge" 7,75

Myslel jsem si že to je něco jako poplatek za předobjednávku, ale už to vyšlo a navíc se tenhle poplatek objevuje u všech produktů. Nevíte co by to mohlo být?
#4239 od Meisiluosi
05 zář 2016 19:15
Je to nějaká novinka, pár dní nazpátek se to propíralo v jedný BF skupině na FB.
Týká se to jen objednávek ze zahraničí:
https://www.bigfinish.com/pages/v/big-f ... ping-rates
Nemilé.
Víc věcí objednávám jako D/L only, ale ten Osmej se začíná fakt prodražovat...:-)

Jinak, Classic doktoři + nový monstra rozhodně stojej za to, i kdyby jen jako download. Doporučuju vřele.