#3232 od LeaBlanca
12 lis 2015 17:57
Zdravím,

chystám se (mám v plánu) na návštěvu UK s cílem prohlédnout Londýn, navštívit WB studio (Harry Potter ateliéry) a zajet také do Cardiffu a porozhlédnout se tam opravdu důkladně (hádám, že tam je Doctor Who Experience, kde je možné ledacos vidět vč. interiérů Tardis, monster apod.), dále památky v Cardiffu a okolí, případně projít nějaké typické natáčecí lokace tohoto seriálu v Cardiffu. Časový odhad - 4 dny. Letenky se dají sehnat velmi levně, doprava po UK při troše přípravy a plánování také, s jídlem to člověk nemusí přehánět, drahou položkou bude tedy ubytování a vstupy. Tzn. čím více lidí by se mnou jelo, tím ubytování levnější na osobu by bylo. Viděla bych to na leden, první polovina února 2016 nebo pak někdy v březnu, dubnu, případně druhou polovinu května 2016. Záleží na dohodě, nebráním se ani možnosti spojit to s další akcí typu Whocon, Doctor Who Symphonic, Doctor Who Prom apod. Jakoukoliv možnost setkat se s Peterem Capaldim vítám, pokud by byl nějaký nápad, jak toho dosáhnout (např. nachytat ho při natáčení někde v Cardiffu, některým lidem se to daří celkem pravidelně). Aktuální Whocon jsem bohužel prošvihla. Anglicky se celkem domluvím, zkušenosti se samostatným cestováním po Evropě mám, věkově se pohybuji kolem 37 let (už to nesleduji). Zajímalo by mě, jestli by se ke mě někdo připojil. Finančně by to nemuselo být tak nereálné, jak se asi na první pohled může zdát. PS. Nevíte někdo, jestli je možnost se např. v některých speciálních termínech podívat i do aktuální Tardis používané k natáčení? Pokud máte dobrodružnou povahu a chuť se do této akce pustit nebo nějaký dobrý tip a nápad, napište, můžeme tu probrat podrobnosti nebo pak příp. na mailu. Času je dost. PS 2. Nic není nemožné.
#3248 od Vločka
13 lis 2015 22:31
Já jen tiše slzím, že nemůžu :cry: Každopádně se mi to zdá jako výborný nápad a doufám, že si to užiješ ty, i tvůj budoucí "společník" :)
#3614 od Zuzka
22 pro 2015 21:38
Haú, hezký nápad. Asi bysme si sedly. Jenže já mám tady rodinné závazky a takový výlet ještě nějakou dobu nebude reálný.
Držím palce, ať seženeš společnost a užiješ si to!
#3780 od KiVi
23 led 2016 18:08
Ahoj. Mám něco podobného v plánu. A přesně taky hledám někoho, kdo by jel. Platí pořád ta nabídka? Jinak o mě: bydlím na Valašsku, ale studovala jsem v Praze na AVU, jsem sochařka, kolem 30-ti. Zkušenosti s cestováním nějaké mám, není problém.
#3793 od LeaBlanca
25 led 2016 23:10
Ahoj KiVi,

stále to platí, jen čas "akce" zatím není znám, ale bylo by dobré to stihnout do května, než začnou natáčet, abychom se mohli případně podívat i do aktuální Tardis. Já bydlím kousek od Prahy, ale to snad nebude vadit. Ledaže by jsi chtěla letět z Brna, ale to se potom můžeme sejít až v Londýně. Jinak, jsem něco jako ekonom, v současnosti ale učím na Vysoké škole ekonomické v Praze a předstírám, že jsem také vědec (no dobře, snažím se to předstírat).

Ozvi se mi prosím na mail: vimrova.h@seznam.cz
a domluvíme se. Díky moc.
#3805 od Zuzka
27 led 2016 17:47
Ahoj holky,

vypadá to, že rodinné závazky by nemusely být takovému výletu na překážku a hodně zvažuju, že bych se k vám přidala, kdybyste mě vzaly. Jsem programátorka od Uherského Hradiště, 34 roků, snad bych zapadla :-)
Z mailu vimrova.h@seznam.cz mi to ale vrací, že je plná schránka.