máte námět nebo připomínku k fóru nebo webu doctorwho.cz?
#246 od Insider
09 lis 2014 19:36
Zdravim,
bylo by mozne nastavit aby se odkazy mimo stranku/forum oteviraly v novem okne/panelu? Mozna jsem to jen ja, ale jsem na tohle chovani odkazu na forech zvykly, takze vzdycky ocekavam, ze pri kliku se mi sice otevre odkaz, ale porad se muzu vratit zpet, aniz bych proklikaval historii.
#256 od ententeak
09 lis 2014 21:28
vídíš to..
já jsem zase zvyklej, že pokud se chci na danou stránku vrátit, tak si odkaz otevřu v novým panelu stisknutím kolečka myši a nějak neřeším, jak to má která stránka řešený...
#278 od LAZYjohn
10 lis 2014 09:36
Každý je zvyklý na něco jiného a jestli chceš aby se ti odkaz otevřel v kartě tak stačí zmáčknout CTRL + kliknout na odkaz. Jiným lidem by zas mohlo vadit, že jim vyskakuje další okno.
Prostě každému sedí něco jiného a nejde abychom se zavděčili obou skupinám. :) ;)
#279 od Insider
10 lis 2014 10:30
Ok, beru, budu si muset napsat vlastni CSS pro otevirani odkazu v novem okne :) Phpbb uplne neznam, ale nebyla by tam treba moznost personalizace s tim, ze by se odkazy oteviraly v novem okne? Ctrl je samozrejme moznost, ale pouzivam ho jen "vyjmecne". No nic, i tak diky za reakci.