máte námět nebo připomínku k fóru nebo webu doctorwho.cz?
#2066 od LordEdgar
13 čer 2015 13:40
Ahoj,
člověk často sleduje nějaký film/ seriál a narazí zde odkazy/náznaky na Doctora Who. Přišlo mi tedy líto, že někde neexistuje jedno místo, kde by si člověk mohl projít všechny tyto odkazy a napadlo mě, že by to mohla být dobrá přidaná hodnota tohoto fóra a zajímavá sekce.
Představoval bych si to nejlíp tak, že by zde existovala přímo sekce s referencemi a ta by obsahovala jednotlivé kategorie podle filmů/seriálů. V každém tématu by tak mohl být krátký popis kontext a například i obrázek.

Možná že je to hloupý nápad a možná už jej někdo (nejlíp česky) už realizoval, každopádně si rád přečtu vaše připomínky a i pomůžu naplnit jednotlivé příspěvky.
Díky
#2070 od Zuzka
15 čer 2015 09:12
Podobná sekce tady už je, jmenuje se Narážky na DW a je, myslím, v off-topic.

Mně osobně tu chybí Obecná diskuze v Obecně o Doctor Who. Vždycky když chci dát něco obecného týkajícího se jak klasických tak nových sérií, tak nevím, kam to dát. Stejně si pak musím vybrat mezi Obecnou diskuzí pro klasické či nové díly.
#2071 od LordEdgar
15 čer 2015 10:14
Mas pravdu, te sekce jsem si opravdu nevsiml :) (schovana hodne dole...)
Jen me trochu mrzi, ze je vse pouze v jednom vlakne a neni to lepe rozclenene, ale to uz bych chtel po tomto foru asi moc.

Kazdopadne dik za odpoved, aspon nekdo tu zije :)

ps: s tou sekci mas pravdu, casto jsem mel take tema, ktere se tykalo obou verzi doktora (obnovene i klasicke), ale musel jsem vybirat, do ktere z techto dvou sekci to zaradit...