#6120 od Tessuna
12 bře 2018 23:40
Povídka nabitá emocemi snad ještě víc než ty předchozí.
To Sáru vůbec nenapadlo, že ji David bude potřebovat jako společnici?
Mně by se líbilo, kdyby se David pokoušel zachraňovat vesmír jako David Logan. Zažíval by s tím perné chvilky (řekl by: "Já jsem David! Utíkej!" a vzal jakousi slečnu za ruku, slečna by se mu vyškubla a prohlásila: "Tak moment. Co jsi zač a proč bych tě měla poslouchat?" :D)
Stejně by se mi líbilo i to, kdyby chameleoní okruh tu a tam zkoušel zamaskovat Tardis tak, aby opravdu splynula s prostředím, měnila se ve sloupy a kameny a kdovíco, a Davida by tím pokaždé dokonale zmátla, protože je zvyklý na tvar modré budky.
Baví mě sledovat, čím se David liší od Doktora, baví mě ty jeho kousíčky, které jsou od Donny, a baví mě, když má nějaké potíže spojené specificky s tím, že není Doktor, ale "jen" metakrize. Takže takových co nejvíc, pěkně prosím ;)
#6121 od Zuzka
14 bře 2018 21:17
Já už nad tím dilematem David/Doktor přemýšlím dva dny. Na jednu stranu by mě bavilo přesně to, co píše Tessuna. Je to příležitost mít trochu jiná dobrodružství s TARDIS.
Na druhou stranu - David JE Doktor. Identitu Davida Logana si vybral, protože se potřeboval nějak smířit se svou "pozemskou" a jedinou existencí. Ale ve chvíli, kdy má TARDIS a vydává se brázdit vesmír, proč by zůstával skotským tělocvikářem? "Man is sum of his memories and time lord even so"...nebo tak nějak (ať si Dvanáctka říká, co chce). Nemůžu se nějak odhodlat chtít ho o to, aby byl znovu Doktorem, oloupit.
No, Sáro, jsem zvědavá, co z toho vykouzlíš :-)
#6122 od Sillia
15 bře 2018 19:29
Páni, člověk chvíli nekouká a tady jsou rovnou dvě... To se rozjelo hezky.
Jsem ráda za paralelní příběh Jacka, nějak nevím, jak by mi to připadalo, kdyby tam nebyl on nebo jeho nesmrtelnost, to tak nějak patří k sobě.
Upřímně doufám, že Doktor se v Davidovi probudí. Dost mě láká jak tenhle Doktor bude řešit krizovky, přeci jen jsme ho tady viděli jednat i občas trochu nedoktorovsky, tak jsem zvědavá, jak si poradí.
#6124 od Sára
17 bře 2018 14:10
Díky, děvčata za komentáře i zamyšlení nad Davidovou dvojakostí. Mně osobně se líbí obě verze - David jako David i David jako Doktor. Uvidím, co si vybere on sám. Má v sobě Donninu intuici i Doktorův fištrón, takže možná zvolí v každé situaci jiný způsob řešení, a z nevýhody (nebýt dokonale tím, ani oním) udělá naopak plus.