Diskuze o dalších seriálech.
#12 od Quinix
29 říj 2014 16:15
Pravidla fóra

Registrací či přispěním do fóra automaticky souhlasíte s následujícími pravidly:


Pravidla pro přispívání do fóra:

  1. Při vytváření nového dotazu/tématu jej vložte do co nejvíce odpovídající, a pouze jedné, sekce. Téma pojmenujte co nejvýstižněji a držte se hlavního tématu celého fóra - Doctor Who a případně jiné seriály.
  2. Spam v jakékoliv formě není tolerován. O tom co je a co není spam rozhodují moderátoři a administrátoři fóra.
  3. Reklamní sdělení, odkazy do affiliate programů, inzerce a podobné příspěvky jsou zakázány.
  4. Příspěvek pište přednastavenou (defaultní) velikostí a barvou písma - barevné, velké či jinak zvýrazněné písmo slouží, stejně jako smajlíci, pouze ke zdůraznění významu části vašeho příspěvku. Nepište celé příspěvky s caps lockem, caps slouží jen pro zvýraznění některého slova.
  5. Nepište 2 a více příspěvků pod sebe. A pokud budete chtít zareagovat na téma, kde jste před časem naposledy odpovídali vy, použijte funkci Upravit a zkopírujte text starého příspěvku do nového a starý smažte.
  6. Při použití odpovědi formou citace (tj. včetně příspěvku na který reagujete) ponechte z citovaného příspěvku pouze nezbytně nutnou část pro správné pochopení vaší reakce. Necitujte příspěvek přímo nad vámi (povolená je pouze částečná citace - reagujete pouze na část příspěvku).
  7. Přísný zákaz zveřejňování spoilerů mimo určenou sekci - Spoilery. Spoilerem se myslí informace z dosud nezveřejněných epizod nebo epizod, ke kterým ještě nebyly vydány české titulky. Pokud chcete napsat nějakou informaci, která spadá pod SPOILER, mimo sekci Spoilery, použijte funkci "Spoiler", která se nachází v liště s ostatními BBCode tlačítky při psaní příspěvku.
  8. Nepoužívejte sprostá slova ani jiné urážky.
  9. Administrátoři, moderátoři ani další členové správy fóra nebo redakce webu nenesou žádnou odpovědnost za vaše příspěvky a jejich obsah. Každý nese odpovědnost pouze za své příspěvky. Stejně tak každý admin, moderátor či jiný člen redakce webu nese zodpovědnost pouze za své příspěvky a jejich obsah.
  10. Warez v jakékoliv podobě je zakázán.

Tato pravidla se vztahují na příspěvky, ankety i uživatelské podpisy.

Pokud nedodržíte tato pravidla, bude váš příspěvek či podpis bez jakéhokoliv upozornění odstraněn!

Při opakovaném porušování, či hrubém porušení pravidel můžete dostat varování, antihodnost, nebo dokonce BAN, ať už dočasný, nebo permanentní. Posouzení prohřešku závisí na jednotlivých moderátorech, či administrátorech.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně pravidel, pište kterémukoliv moderátorovi nebo administrátorovi.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků