Diskuze o dalších seriálech.
#304 od Meisiluosi
11 lis 2014 00:26
I am the Lexx. I am the most powerful weapon of destruction in the two universes.
http://www.youtube.com/watch?v=NxuUbizTVXM

Obrázek

Co do výpravy a efektů velmi divadelní a ve všech ohledech brutálně kanadské (tzn. už na první pohled levnější a podstatně víc campy než naprostá většina US produkce - ale taky o několik řádů chytřejší).
Lexx je
a) strašně bizarní,
b) dost zvrhlý,
c) velmi cynický,
d) potrhlý a praštěný
e) a nějakým záhadným způsobem zároveň taky naprosto epický. (Pár dílů jsem ořvala a z finále poslední řady jsem byla totálně rozebraná na kolečka.)

Pro mě osobně jedna z nejsrdcovějších a nejmilovanějších seriálových záležitostí.
Acquired taste a někdy taky tak trochu guilty pleasure - ale když už vás drapne, je to láska na celej život.

Někdo další, kdo si Lexx pamatuje, ba má ho rád?
#807 od Alexis
21 pro 2014 04:23
No jéje:-) Líbilo se mi, kam si až dovolili tvůrci zajít - na mrkev se už nikdy nebudu dívat stejně jako dřív.
Vrcholem byla pro mě třetí série, kdy trochu ubrali z nevázané zábavy a přidali na vážnosti. Ze všech sci - fi lodí byl Lexx nejsympatičtější. Efekty sice nic moc, ale ten vizuál i hudba byli originální. https://www.youtube.com/watch?v=efA-8NZ6HgIra
Ach, ta nostalgie:-)
#908 od fofrem13
26 pro 2014 18:26
Lexx = pro mne naprostá láska!

A nejlepší jsou ty zubatý záchody s jazykem :D :D
#970 od Meisiluosi
28 pro 2014 13:43
Eko-hajzlíky nejsou špatný, ale já bych asi radši funkční můru...:-)
#1178 od Alexis
05 led 2015 22:43
Tak jsem si v rámci vánočního flákání dala opáčko první a druhé série - a je to to snad lepši, než si to pamatuju. A zjistila jsem, že mě rozhodně víc baví Xev než Zev...

Jenom můru - proč tak skromě? Já bych brala rovnou Lexxe... Strašně se mi líbí ty světelné efekty které doprovázejí jeho střelbu:-)
#1182 od Meisiluosi
05 led 2015 23:37
Tak to já o dost radši Zev. Je taková víc 19th century gothic. :-)

Lexx moc žere.
:-)
#4885 od Citron
19 úno 2017 00:20
Dostal jsem náladu na nějaký dokončený sci-fi seriál a toto bylo nějak jediné z těch delších věcí, co jsem neviděl a vidět chci. Dneska jsem dal první díl. Zatím to trpělo takovým neduhem prvních epizod, kdy je všechno maličko zmatečné a než se něco začne dít, tak to chvíli trvá. Ale věřím, že to se teprve všechno zajede. Jinak mě hodně mile překvapilo, jak skvěle vypadaly praktické efekty. Postavy docela zajímavé, ale na pořádné soudy je asi ještě dost brzo.
#5656 od Angi
30 črc 2017 16:40
Mám za sebou ty první čtyři tv filmy a seriál na 100% taky kouknu celý. Chvilema je to trošku nechutnější, než bych si přál, ale nic není dokonalé. Vše ostatní to bohatě vynahrazje. =)
#5665 od Angi
02 srp 2017 08:54
Planescape jsem zmínil, protože prostě mluvící lebka.. to nejde si nevzpomenout. =) Stanly Tweedle mi hlasem i mimikou hrozně připomíná Matta Smitha... jsem zvědav, jak bude Matt vpadat v jeho věku..
A nevíte náhodou o titulcích ke čtvrté sérii?
#5670 od Citron
03 srp 2017 01:31
Bych se mohl už konečně prokousat tou třetí sérií . Tam jsem chytil docela zásek :D.
Druhá nebyla úplně špatná (lepší než ty filmy), ale přišla mi strašně na jedno brdo. Jedinou výjimkou je pro mě naprosto perfektní Brigadoom. Ten díl byl svým nápadem a pojetím absolutní pecka. Zbytek je spíš šedý průměr.
Ale osobně stále čekám, až tam budou ty nechutné věci :D

Já o titulcích netuším nic. Chvilku jsme zkoušel sledovat s anglickýma, ale nějak se mi to nechtělo v jednom kuse posunovat, jelikož jsme měl jiný ripy, tak to koukám bez nich.