Diskuze o dalších seriálech.
#5777 od Zuzka
05 lis 2017 19:59
Kde se o tom mluví?
Bylo by to fajn. Současná vizuální úroveň seriálů je výborná, takže Středozemě by mohla vypadat výborně. Ale co si budeme namlouvat - půjde hlavně o scénář.
#5778 od lososmaster
05 lis 2017 20:22
Já to čet na Edně a SZ, ale teď jsem se koukal, a je to i na webovkách kulturních magazínů jako Rolling stone a tak. Prej to začal navrhovat Warner Bros.
Ale je to fakt teprv ve spekulační fázi, takže jestli se toho opravdu dočkáme, tak nejdřív za dva, tři roky.
S tou vizuální úrovní se trošku bojim, protože všichni víme, jak dopadl hobit, kterej by dělanej hlavně CGI. A taky pána prstenů považuju za jeden z nejlepších filmů vůbec. a to i přes jeho vizuální nedostatky. Takže já bych byl pro míň CGI a víc reálných setů.
A ano, jde tam akorát o scénář (a trochu teda i herce, snad jim zbydou peníze na to dát tam někoho, kdo umí obstojně hrát, aby to nekrachlo na tom)
#5779 od Tessuna
06 lis 2017 17:06
Cituji The Wrap: "Warner Bros. Television and the estate of late “The Lord of the Rings” author J.R.R. Tolkein are in very preliminary talks to develop a series based on the epic best-selling novels, with Amazon Studios set as a potential buyer, an insider with knowledge of the situation told TheWrap. The individual says there are no writers or producers attached to the project." - To mi zní jako drb.
#6065 od lososmaster
15 úno 2018 23:12
Vyšel nový seriál Stargate, který je prequelem k filmu a seriálu. Díl má 10 minut, ale vyšli 3 naráz, tak se to vykompenzovalo. Bohužel herci nic moc (obzvlášť Connor Trinneer jako jediný známý herec asi zapomněl hrát) a dialogy horší než od Lucase. Efekty taky nic moc, asi se snažili navodit atmosféru filmu, ale moc se to nepovedlo. A asi jim dělal příběhového poradce Moffat, protože když je potřeba hrát na nostalgickou notu, tak klidně vystřihnou scénu z filmu, ale když se to nehodí, tak se veškerá kontinuita ustavená ve filmu a v seriálu ignoruje. No celkově to dost kazí kontinuitu a není to ani ničím vykompenzované, ale stejně se na to budu dívat,... protože stargate.
#6066 od Zuzka
16 úno 2018 10:09
Díl má deset minut? Není to nějaký překlep?
Asi se taky podívám... protože Stargate :-)
#6067 od Sillia
16 úno 2018 13:56
Ne, není to překlep. Bohužel můj dojem z téhle minisérie je velice podobný tomu, který popsal lososmaster. Za moc to nestojí, tak je snad i dobře, že se nepustili do většího projektu. Na druhou stranu, Stargate prostě ignorovat nejde.
#6276 od lososmaster
09 srp 2018 01:17
Když je teď v létě volnější sezóna, tak mám čas na dohánění restů v podobě starších seriálu. A když teďka projíždím Dark Matter, tak mi utkvěl naprosto vynikající 4. díl 3. série (ten Window of Opportunitioidní), který je jedna z nejlepších věcí, co jsem v poslední době viděl. Akorát je blbý, že to kopíruje Window of Opportunity až moc okatě. (ale stejně je to pořád super) :D
#6282 od Sára
12 srp 2018 08:41
Taky teď koukám na starší seriál - Tým škorpion se to jmenuje.
Taková oddechovka, samá akce (některé moc nedávají smysl, ale což v létě a v horku, nepřemejšlím nad tím) a na konci epizody vždycky po americku povinný rozbor mezilidských vztahů. Možná ho znáte. Pro ty, kteří ne - členem týmu géniů je vystudovaný psychiatr (tedy regulérní doktor) Toby Curtis - s hlasem Petra Buriana.
Takže mě čas od času přepadne záchvat smíchu, když ho někdo z týmu osloví: Co ty na to, doktore?, načež se mu dostane brilantního rozboru situace přesně v Doktorovském stylu.
Nebo když tryskem doručuje v poslední vteřině nějakou důležitou součástku pro záchranu dítěte (nebo světa) se slovy: Dej mi to! Já strašně rád běhám, na střední jsem vždycky byl první....
Já vím, že vy tady většinou koukáte na seriály v originále,ale někdy má fakt dabing cosi navíc - v tomhle případě kouzlo nechtěného.
#6304 od ESESEL
20 zář 2018 23:23
Zná někdo seriál Blindspot? Ke konci třetí série hostuje v jedné epizodě Bill Nye a mimo jiné si tam stěžuje na jistého doktora Rodneyho McKaye. :D
#6534 od lososmaster
02 led 2019 00:45
Kdyby to někoho zajímalo, tak vyšel první díl 2. série Orvillu, celá 2. série Runaways od Marvelu a 3. série Series of Unfortunate Events (ta je poslední).