Diskuze o dalších seriálech.
#5713 od Sillia
12 zář 2017 17:24
Tak přesně něco takového jsem ve watchlistu potřebovala. Komedie se sci-fi a ještě k tomu hraná. Poslední dobou jsem pak šahala i po animovaných seriálech a přestože některé jsou vážně povedené, tak na ně nevydržím koukat moc dlouho, takže tohle mi sedlo. Paradoxně právě kvůli pár animákům od MacFarlana mě tenhle seriál zaujal hned, jak jsem se o něm dozvěděla, i když bez těch pár dílů Family Guy a American Dad bych se s klidem obešla. Bobbi a Stein potěšili, ale to už v traileru. A jsem taky dost zvědavá na vedlejší postavy, třeba ta doktorka se mi zalíbila hned na začátku.
#5714 od Tessuna
12 zář 2017 19:15
Orville vypadá zajímavě. Přiznám se, že humor mi úplně nesedí (usměju se, ale nepadám smíchy ze židle nebo tak něco, některé vtípky mírně urážejí mou inteligenci) ale je fakt, že space operu, která by nebyla grimdark, jsem vážně potřebovala, takže jí odpustím skoro cokoli. Možná dokonce i to, že to zkrátka není Firefly.
Bobbi a Stein mi taky udělali radost, a tu doktorku si (mimo jiné) matně vybavuju ze seriálu 24 hodin, kde hrála celkem zajímavou postavu, takže se mi též okamžitě zalíbila.
#5715 od lososmaster
13 zář 2017 09:54
Ta herečka, co hrála doktorku hlavně hrála retardovanou vedlejší postavu v DS9.
#5720 od Tessuna
25 zář 2017 23:01
Už jste někdo viděli první dvě epizody Star Treku Discovery? A co jim říkáte? Já se ještě vzpamatovávám z prvotního nadšení (jupí, Star Trek!) a nejsem schopná kritiky; ale myslím, že až se mi to trochu rozleží (a až seženu verzi s titulkama; angličtinu zvládám, s klingonštinou je to horší...), že si do lecčeho rýpnu. Ale v tuhle chvíli se nemůžu dočkat dalšího dílu. :)
Jo, a totálně ujíždím na nových DuckTales. Ani jsem si neuvědomila, jak moc mi tenhle seriál chyběl. DuckTales a Star Trek. Připadám si úplně předávkovaná nostalgií. :)
#5724 od Angi
01 říj 2017 10:37
Viděl a jsem v šoku z toho, že patřím k naprosté menšině, kteří proti tomu nemají vážnější výhrady. Co tak čtu, tak to vadí skalním trekkies, mají lidi výhrady ke castingu, k maskám a efektům, ke kameře... a já, který většinou nenechá na ničem niť suchou a který hlavní postavu nesnáší ve Walking Dead, nemám vážnější výhrady. Nic, proč bych to dál nesledoval. Jsem rád za další vesmírné scifko, co je není uplně pro děti jako Killjoys, co má vyšší rozpočet než Dark Matter... a co je slušně sledovatelné, i když je to hluboko pod The Expanse. A jestli se to jmenuje Star Trek, nebo ne je mi buřt..
#5727 od Citron
02 říj 2017 12:41
Mě na novém Treku vadí jen jedna drobnost a to, že je to zatím děsně nudné. A to dost nudné. Razí to takový ten moderní styl dnešní televize, rádoby temný, děsně vážný příběh, kterému jsem ještě nepřišel na chuť. Plus hlavní postava mi moc nesedí, což v opačném případě docela pomáhá snést tento odvěký problém. Naštěstí tam byl aspoň Saru, co to zachraňoval :D Ale konečně to vypadá, že se se ve velkém vrací space opery na obrazovky, takže každý pokus se počítá. Zatím bych ale raději sáhl po Orvillu, ale to veskrze jen kvůli těm postavám.
#5731 od Alexis
05 říj 2017 18:04
Už je to trochu starší zpráva, takže se omlouvám za případné nošení dříví do lesa, ale právě jsem četla, že Moffat s Gattisem se mají podílet na přípravě nového seriálu na téma Dracula. Zatím se neví, jestli to bude modernizace ve stylu Sherlocka, nebo zachovají původní historické období.
Tedy nevím, jestli se mám těšit nebo bát:-) Musím říct, že jsem si okamžitě představila jako Draculu Gattise. Stačilo by, kdyby ho zahrál trochu jako Mycrofta (v první a druhé sérii, před tím, než z něj udělali blbečka), a byl by to padouch jedna báseň!
Kéž by byli upíři zase zlí... Za současnou romantizaci obviňuju Garyho Oldmana:-)
#5767 od Alexis
22 říj 2017 22:35
Angi - Star trek sleduju a zatím taky dobrý. Hlavní postava je mi celkem sympatická, a řekla bych, že se bude ještě hodně vyvíjet. Taky jsem četla kritické názory, a nemohla jsem si nevzpomenout, jak před lety někteří nemohli rozdýchat Janewayovou jako kapitánku. Joj, to bylo breku, že by jeden myslel, že zdražili pivo...
Kapitán Lorca je zatím celkem rozporuplný, rozhodně to není typ Picarda nebo i Janewayové. Má to trošku jinou atmosféru, než měla OST, NG i Voyger, ale vzhledem k tomu, že je federace ve válce, zdá se mi to adekvátní.
Na druhou stranu, osvobození "želvušky" bylo velmi startrekovité.
Taky se mi moc líbilo, jak první důstojník tváří v tvář útočící klingonským lodím dokázal logicky uvažovat a nezačal hned střílet. Ano, někdy je potřeba i v náročné situaci zdánlivě ztratit pár důležitých vteřin a nejdřív myslet, a pak jednat.
#5776 od lososmaster
04 lis 2017 22:37
Prej se mluví o tom, že by vznikl nový seriál ze světa pána prstenů. Třeba bychom se mohli dočkat zfilmování silmarillionu dřív než jsme čekali. A jestli to projde, tak doufám, že to nezkazej (jako hobita)