Diskuze o dalších seriálech.
#5678 od ESESEL
13 srp 2017 01:57
No jo, Mercedes, rád bych ho zkusil - Harry mě bavil v Penny Dreadful, tak očekávám, že to bude dobrý - ale není čas. Orphan Black jsem čekal, až bude celá série venku, plánuju někdy během týdne maraton všech 10 dílů, snad to projde - rád bych to totiž stihl ještě před Defenders. Dark Matter a Killjoys samozřejmě jedu, spolu s Preacherem a Rickem a Mortym. Do toho jsem po dnešku v půlce American Gods - toho Fullera v tom rozhodně poznávám, ale asi mám raději všechny jeho ostatní seriály... I když ten čtvrtý díl byl super (jak tam frajerka furt chodí s tou rukou v ruce a tak)!
#5691 od Zuzka
16 srp 2017 22:26
Narazila jsem na dvakrát skvělou informaci:
1. Chystá se minisérie Dobrá znamení (Good Omens od Neila Gaimana a Terryho Pratchetta).
2. Crowleyho bude hrát David Tennant!
:-D

http://tennantnews.blogspot.cz/2017/08/ ... -play.html

Crowley je moje milovaná postava. Scéna, kdy se Crowley s Azirafalem nametou a filozofují nad rozvařenými delfíny a ptáčkem, co lítá v kosmické lodi, aby si obrousil zobáček o obří horu na konci vesmíru, patří mezi mých literárních top 10 :-)
David Tennant bude dokonalý Crowley. Jupí!
#5702 od Sillia
02 zář 2017 15:35
Zrušili Dark Matter! Co je to za bandu idiotů, která zruší Dark Matter a prodlouží Killjoys o další dvě série?! Tohle budu ještě nějakou tu chvilku vydejchávat. O to ironičtěji to zní, když se člověk podívá na blog Josepha Mallozziho a čte, jak ještě 30. srpna doufal ve 4. sérii a 2 dny na to potvrzuje zrušení seriálu. Dál se k tomu ani vyjadřovat nebudu, to by tady nikdo nechtěl. Už zbývá jen nasraně doufat v opakování případu s Timeless. I když o tom velice silně pochybuji a moc se mi ani doufat nechce, jedna takováhle rána stačí. :x
#5704 od ESESEL
03 zář 2017 16:23
Aspoň Killjoys budou mít pořádný konec, když ho mohou naplánovat na dva roky dopředu. By mě docela zajímalo, jestli měla Hannah smlouvu už z dřívějška, nebo je tak cool, že i přes vzkvétající filmovou kariéru prodloužila o další dva roky, když má navíc dvojroli... Dark Matter je škoda. Řekl bych, že budu doufat v zakončovací film, ale tady je otevřených tolik linek, že opravdu cokoliv méně než další dvě série to prostě neuzavře, tak je to asi jedno.
Jinak jsem konečně dal The Handmaid's Tale, to bylo taky fajn.
#5705 od lososmaster
03 zář 2017 21:36
To je snad poprvý, co vidim, že se nějakej tvůrce fakt otevřeně snaží udělat něco se zrušením seriálu. Fakt doufám, že s Dark Matter ještě není konec.
#5706 od ESESEL
04 zář 2017 14:56
Byl jsem v IMAXu na Afterlife 2: Gordon's a Dog This Time... chci říct Inhumans. Iwan Rheon to táhne, jinak to bylo tak nějak průměrné, zaměnitelné. Jako určitě budu koukat, když už jsem vlastně viděl čtvrt série, ale nijak mi nevadí, že si budu muset měsíc počkat...
#5707 od Sillia
04 zář 2017 18:14
Do kina jsem se na to tedy nechystala, ale mám v plánu se na to koukat, nebo alespoň to zkusit, tak jsem ráda, že to někdo označil za koukatelné, takže s největší pravděpodobností budu mít další věc na mrhání časem. :D
#5710 od Tessuna
09 zář 2017 11:05
Dark Matter mi nedávno doporučil kamarád (kterého jsem tak 10 let neviděla, ale kdysi jsme se bavili hlavně o sf seriálech a na tom se zjevně nic nezměnilo - akorát že za těch 10 let stihnul zkouknout snad všechno s výjimkou DW, no chápete to někdo?), takže jsem se chystala začít koukat - teď teda nevím, jestli mám: předčasně ukončených dobrých seriálů už bylo trochu moc. A já ještě úplně nerozdýchala Sense8. I když v tomhle případě se mluví o třetí sérii, zkrácené, nebo nějakém delším speciálu, aby se alespoň trochu ukončila zápletka - a aby se fanoušci trochu uklidnili.
O Dobrých znameních vím už dlouho, ale Tennant je pro mě novinkou. Už tak jsem se nemohla dočkat!

Právě jsem dokoukala první díl nových DuckTales. OMG tolik nostalgie najednou se málem nedá vydržet! Přestože styl animace je trochu jiný než u originálu, nevadilo mi to tak, jak jsem se bála. A Strýček Skrblík samozřejmě nemá chybu! :) :) :)
#5711 od lososmaster
11 zář 2017 17:00
Tak myslim, že první letošní novinka nezklamala. Orville je prostě geniální.
Má přesně to, co Star Treku chybí a to normální vlastnosti hlavních postav (v ST jsou vykresleny buď jako svatouškovští všeumělové a nebo padoušští ignoranti)
Z Doktora to vykrádá City of Death (docela i vizuálně) a padouši jsou něco mezi Silurianama a Temnýma elfama z Thora 2.
#5712 od ESESEL
11 zář 2017 17:36
Přestože nejlepší vtipy už jsem znal z trailerů (např.: "Funguje to i na jiné ovoce?"), Orville byl fajn a doufám, že vedlejší postavy dostanou brzy více prostoru, protože ty mají největší potenciál (manželské trable mě zas až tak neberou). Ale bohužel, pro mě to bledne v porovnání s dnešní epizodou Ricka a Mortyho. To bylo totiž něco geniálního a hlubokého a po všech stránkách dokonalého.