Diskuze o dalších seriálech.
#5636 od lososmaster
23 črc 2017 22:55
Další offtopic - teď jsem čet nějaký zprávy z comic conu a prý má letos vzniknout nová minisérie ze stargate univerza. A to bohužel už stokrát omílaná origin story o vykopání brány v egyptě.

Jo a v Defenders asi bude i punisher. :)
#5645 od Sillia
24 črc 2017 19:18
To by bylo fajn, jenom nevím, jestli se dá cca. dvouminutový skok na úplný konec panelu k Defenders brát jako moc velká naděje, že se tam skutečně objeví. Pokud jsem něco nepřehlédla, tak Punisher svůj vlastní panel neměl, takže by takováhle vsuvka dávala smysl i bez toho, aby to znamenalo, že tam bude. Pravda, nekoukala jsem na všechny rozhovory, co na Comic Conu vznikly, ale to ani nehodlám, radši některé věci nebudu přímo vyhledávat.

Každopádně mam teď dost na co koukat, těch panelů, na které se chci podívat ještě pár je.
#5646 od lososmaster
24 črc 2017 21:31
To ne, já myslím, že byl v tom traileru na defendery, který mluvil Stan Lee.
#5647 od Sillia
24 črc 2017 21:55
Jo vidíš, ten mi přes všechny ty novinky z Comic Conu úplně vypadl. :D Tak uvidíme.
#5651 od Angi
29 črc 2017 18:41
Jsem narazil na seriál složený ze čtyř televizních filmů, z roku 1996 - Lexx. Je to fakt ujeťárna. Připomíná mi to vesmírný Planescape Torment.. pak ja za tím ještě další seriál, ale blbě se to shání. O titulcích nemluvě. Znáte to někdo??

https://www.csfd.cz/film/73399-lexx/komentare/
#5652 od Sillia
30 črc 2017 00:52
A je jistý, jak to s Punisherem v The Defenders bude
Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
http://www.edna.cz/defenders/novinky/tvurce-rika-proc-defenderi-maji-malo-epizod-a-proc-se-v-serialu-neobjevi-punisher/

Angi: Mám takový pocit, že o něčem takovém už jsem tu někde někdy četla, ale asi mě to nepřesvědčilo, když jsem nezkoukla jediný díl.
#5654 od Meisiluosi
30 črc 2017 14:40
Jedna z mých největších televizních srdcovek zmíněná v jednom příspěvku společně s mým zatím bezkonkurenčně nejmilovanějším RPGčkem (ne že bych momentálně fakt fest neujížděla na Dragon Age, neuctívala Dorianův knír and all that, ale Planescape: Torment u mě hned tak něco nepřekoná)...
A to srovnání není úplně mimo, taky mě to napadlo, i když ve finále jsou ty dvě věci IMHO každá dost jinde...
Anyway.
Meisiluosi greatly approves!
A jo. Téma Lexx se týhle sekci povaluje už třetím rokem...:-)

Přihazuju svý oblíbený fanvideo:
https://www.youtube.com/watch?v=mN37Wkh6Kis
#5655 od Angi
30 črc 2017 16:33
To jsem ani netušil. =) Jdu to omrknout.
#5676 od Sillia
11 srp 2017 23:26
Tak jsem se zkusila Mr. Mercedes a po pilotním díle se nemůžu dočkat dalších. Je to adaptace na knihu od Stevena Kinga a zatím to vypadá hezky, než jsem si to pustila, tak jsem si nemohla nevzpomenout, jak dopadlo Under the Dome a něco takového už prosím ne, ale ono to vypadá zatraceně dobře. Hned ta úvodní scéna byla hodně silná a od ní se pak všechno odvíjí. Postavy jsou hezky prokreslené všechny, nejen ty hlavní, každopádně právě detektiv v důchodu a psychopat zanechávají zvlášť silný dojem. A to jenom po prvním díle, tak jsem zvědavá, jestli se i další díly udrží alespoň u příčky pilotu.
Taky koukám na Salvation - moc jsem od toho nečekala, takže to celkem příjemně překvapilo a docela mě to baví. Na začátku to nevypadalo nijak převratně (a taky úplně není), teď v půlce série už to vypadá líp,.. No uvidím, jak to dopadne.
Kromě toho jsem nedávno narazila na animák Archer. Dokáže to pobavit, humor je většinově nekorektní a celkově je to parodie na všechny akční špiony. A překvapivě to má i povedený dabing.
Je tady někdo, kdo na něco z toho kouká? Nebo na Orphan Black, Dark Matter, Killjoys nebo něco jiného, o čem tu v poslední době nebyla řeč?