Diskuze o dalších seriálech.
#5402 od Tessuna
14 čer 2017 09:23
Handmaids tale jsem začla, ale po prvních pár epizodách už jsem nenašla sílu pokračovat. Je to úžasnej seriál podle úžasný knížky, ale na mě moc hororový. Ne že bych měla něco proti hororům, ale tahle plíživá, totalitní hrůza... brrr! Po každý epizodě jsem potřebovala hrnek kakaa a dávku videí s roztomilýma koťátkama/písniček Ala Yankovice, abych se dala dohromady.

Jestli je ve SW Rebels Thrawn a je to oddechovka, tak to není Thrawn. Leda by to byla součást nějakého obzvlášť mazaného plánu. Předstírat, že není geniální, a pak provést nějakou moffatovinu ve chvíli, kdy to nikdo nečeká... ;)

Z nějakého nepopsatelného důvodu - to jsi napsala pěkně. Já taky nedokážu popsat, co se mi na American Gods vlastně líbí a proč je mi Mad Sweeney najednou tak sympatickej.
#5403 od Sillia
15 čer 2017 00:24
Na Handmaids Tale jsem si především oblíbila hlavní hrdinku a její pohled na tuhle situaci a její zpracování a styl, se kterým se s tím srovnává a vyvíjí se. To samé i děj a možná o to víc mě táhne i flashback storyarc, jak k tomuhle vlastně došlo a přitom je to jeden z mála seriálů s totalitní tématikou, který mě takhle zaujal.

A ono s Thrawnem mi to přijde tak, že bude hlavním padouchem i čtvrté série a oni ho prostě nemohli nechat být tak zničujícím už teď, takže jsem celkem zvědavá, co s ním ještě provedou. Bohužel se zdá, že marketing tady má dost zásadní vliv a celý seriál má za cílovou skupinu děti a podle toho to také vypadá.
#5425 od Tessuna
20 čer 2017 10:19
Viděli jste někdo už nejnovější epizodu Amerických bohů? Já jen že ta scéna s lebkama - i když v seriálu neřekli, čí lebky to jsou, ale v knížce jo... no prostě nemohla jsem si nevzpomenout na Heaven sent. Teď si živě představuju Moffata s nosem v knížce, jak si zamyšleně mne bradu: hmm, tohle je hustý, to někde použiju...
Mimochodem, knížku jsem ještě pořád nedočetla, ale jaksi se mi podařilo, tak jako seriálu, skončit u Easter (dobře, seriál to bere trochu napřeskáčku) než jsem ji musela vrátit, protože si ji někdo rezervoval. Nějak záhadně se mi podařilo se nespoilovat a zároveň číst a sledovat seriál, a je to docela jízda. Tak teď přemýšlím, jestli tu knížku znovu nevytáhnout až za rok, až bude další série. Ale možná to nevydržím :)
#5426 od Zuzka
20 čer 2017 14:12
Já jsem zatím z Amerických bohů viděla jen první díl, protože se na to chci dívat s manželem. Hodně krve, výborný casting. Zatím nedokážu říct víc, než už bylo zřejmé z traileru. Ale časem se ozvu:-)
#5567 od lososmaster
16 črc 2017 10:55
Teď jsem koukal, jak je to s tím Orvillem a zjistil jsem, že na tom dělá dokonce víc lidí z původního ST, než na Discovery. A jako bonus, že Jonathan Frakes (Riker) režíruje epizody z OBOU těchto seriálů - už se nemůžu dočkat, jak to dopadne.
#5614 od Tessuna
18 črc 2017 13:24
Tak to zní zajímavě :)
Co říkáte na začátek nové série Hry o Trůny? Pokusím se vyhnout spoilerům a následující sdělení obsahuje vlastně jen narážku na "v minulé sérii jste viděli" - takže spoiler na sérii 6. (To už se snad může. I když u fanoušků GoT jeden nikdy neví.) Až teď mi nějak naplno došlo, co jsem samozřejmě věděla - že se tu v jedné scéně potkali hned dva herci z DW - protože moje instinktivní reakce na tu scénu byla: Proboha ne, Ashildr vraždí 1. Doktora! - Hned mi sice došlo, že to je Arya a padouch Frey, ale ta vteřina, než se mi podařilo vnitřně "přepnout" z DW na GoT, byla zajímavá.
A to byl můj největší zážitek z první epizody. Jen ještě jedna věc (taky nic nového): Lyanna Mormont je tak sympatická, až mi přijde neskutečná. Nevím, kolik jí je, ale mluví jako někdo mnohem starší a moudřejší. Nedaří se mi uvěřit, že je to možné, a hledám v tom háček.
#5626 od Angi
20 črc 2017 23:12
Háček je jednoduchý. Dumb and Dumber ji tak prostě napsali dialogy... mlátiolo to do očí už v minulé sérii. Ale jinak se mi start série líbil. Celou dobu se vyhýbám všem spoilerům tak to bylo fajn. Neměl jsem nejmenší ponětí koho ani co v tom díle uvidím. Vlzel jsem akorát na článek s fotkou dopisu od Cersi a hned v druhém příspěvků tam nějaký kkt napsal něco co doufám, se neukáže jako pravda... a jestli jo, tak budu sám na sebe naštvaný. Celý rok jsem vydržel nikam nekoukat, ted kouknu na jedno zdánlivě neškodné téma a blow up whole thing..
#5627 od Citron
21 črc 2017 00:53
Úvodní díl sedmé řady GoT byl klasický úvodní díl...neskutečná nuda. Ale já celkově mám problém, že tam zůstala tak jediná sympatická postava a u zbytku mě spíš zajímá, jak dopadnou. Respektive jestli dopadnou jinak, než si myslím.
#5628 od Ironside11
21 črc 2017 07:07
Tak já mám štěstí, že většina mých oblíbených postav ještě stále žije :D
Jinak kromě Aryi a Freye hrál v DW i Ed (myslím že v Into the dalek) a Jorah (plačící andělé)
#5629 od Angi
21 črc 2017 09:08
Torošku OT, pardon..
..to mi připmíná, že jsem u filmu V Bruggách narazil na jméno Matt Smith. Film jsem viděl několikrát a absolutně jsem si ho tam nevybavil. Tak jsem koukl na Youtube a čuměl jak puk, to tam přece vůbec nebylo?? A nebylo. Oni Mattovu skvělou scénu kompletně vystřihli.. (hrál mladého Harryho) ale je fakt, že si ji nějak do toho filmu neumím představit, takže je možná lepší, že tam nebyla.