Diskuze o dalších seriálech.
#4085 od Sillia
26 čer 2016 22:59
Tak jsem zrovna našla, že na podzim bude startovat nový sci-fi seriál. V podstatě o tom nevím nic, ale vzniká to pod Jonathanem Nolanem a J. J. Abramsem a podle všeho to je podle starší filmové předlohy. Není toho moc, nicméně trailer vypadá dobře a sama tomu určitě dám šanci.
http://www.edna.cz/westworld/videa/ohro ... -se-blizi/
#4121 od Angi
02 črc 2016 20:20
Také se na pilot docela těším.
#4337 od Angi
23 říj 2016 14:17
Tak co tomu říkáte? Jsem zatím viděl dvě epizody a docela mě to baví. I když teda jsou neobvyklé problémy s uložto, kdy je na netu jen málo verzí jednotlivých dílů (třeba třetí jsem z toho důvodu ještě nestahoval, i když dnes bude čtvrtý) a titulky jen na .com, kam chodím nerad, díky nutnosti dvoutýdeního čekání na možnost sosnutí titulků. Registrační údaje jsem dávno zapomněl a jelikož jsem si kdysi dal tu práci, aby mě přestali spamovat z netusers, tak mi nechodí ani náhradní login... a jiná registrace se mi taky dělat moc nechce, právě kvůli spamu od netusers.. ale ono to nikam nespěchá, kouknu na to třeba za půl roku. =) Nicméně se mi seriál po dvou dílech hodně líbí.
#4341 od Citron
23 říj 2016 16:25
Já se toho trochu bojím. Působí to na mě jako další produkce HBO, kde se devět z deseti dílů totálně nic nestane :D
#4343 od Angi
24 říj 2016 07:52
Ono záleží na tvé definici toho co by se mělo jako stát, aby se NĚCO stalo. =) Kouknout na pilot stojí jen hodinu času.
#4345 od lososmaster
24 říj 2016 20:11
To už je několikáté doporučení tohohle seriálu. Tak na to asi holt budu muset kouknout...
#4347 od Citron
24 říj 2016 22:03
To je víceméně myšleno tak, že většinu série to bude přešlapovat na místě a občas se to bude snažit prvoplánovitě šokovat. Prostě něco jako GoT :D. A do něčeho podobného, co "mám" zas sledovat sedm sérií, se mi moc nechce. Možná zkusím až vyjde celá série.
#4349 od Angi
25 říj 2016 08:38
A že se koukneš na pilot znamená, že budeš muset koukat sedm sérií pod hrozbou násilí? A tohle bude myslím jednosériovka. Ja teda nevím, já viděl od HBO jen GoT, True Detective a Bratrstvo neohrožených. Rozhodně mi ty seriály nepřišly jako přešlapování na místě (krom teda GoT, od ctvrte, pate serie to šlo dost dolu)
Nicméně Westworld má zajímavý koncept a úplně si při sledování vybavuju dobu před nějakýchmi deseti lety, kdy jsem pařil onlinovky a ta představa, že mobové, kterým každý dělal co chtěl by to začli cítit a pamatovat si respawny... no zajimavý pocit. Nicméně každý má jiné chutě a neříkám, že se to ultimátně bude a musí líbit všem. Já zas nebudu mrhat časem na příšerný Class. =)
#4350 od Sára
25 říj 2016 09:34
Taky mám za sebou první dva díly - a zatím se rozhodně nenudím. Na mě je to sice trochu krvavý, nicméně ty hrůzy tam nejsou jen tak na efekt, takže to beru. A fakt mě docela šokuje zhovadilost byznysu, kterej vkládá tak obrovskou invenci do projektu umožňujícího pracháčům pouštět si beztrestně na špacír svoje nejnižší pudy. No jo, money, money, money...
Děj se zatím rozjíždí pomaleji, snad proto, že se zvolna splétá víc osudů, ale doufám, že ten výslednej "uzel" bude stát za to.
Jo - a palec nahoru tvůrcům titulků...
#4351 od Angi
25 říj 2016 12:02
Sáro já to beru jako další evoluci počítačových her, někde daleko za virtuální realitou. Vývojářská firma tak hráčům poskytuje reálný zážitek. Byť tedy hraní se zapnutou nesmrtelností je sranda jen omezenou dobu, tak je celkem jasné, že ta nesmrtelnost nebude zapnutá věčně a k něčemu ošklivému dojde. Sice to vypadá zhovadile, ale jako občasný hráč docela chápu, že ti návštěvníci zábavního parku to berou "jako hru" kde je vše dovoleno a jejich oběti jsou jen umělé bytosti, které nic necítí, nic si nepamatují a tedy ničím netrpí. Až tedy na ten moment, kdy se jim něco zrovna děje..ale přece - nejsou to lidi, že? Nejsou to ani živé, vnímající bytosti. Jen jsou naprogramovány aby tak působily. Proto v tom morálně žádný problém není a celkem jasně a názorně to vysvětlí samotný Hopkins ve třetím díle (to není žádný spoiler, jedná se o max půlminutovou, nezásadní scénu. ) Pochopitelně, pokud by tyto bytosti překročily svůj program a staly se samostatnými bytostmi nad rámec svého scriptu, pak by tam morální problém byl obrovský a ten byznys by se doopravdy stal zhovadilým. Do té doby je to jen o pochopení toho, že to, co se tam děje se neděje lidem, ale fakticky vzato figurínám.