Diskuze o dalších seriálech.
#6303 od ESESEL
20 zář 2018 23:12
Tak Daredevil dorazí nečekaně brzy, už 19. 10.
#6306 od lososmaster
21 zář 2018 16:17
Jojo, to vyjdou 3 marvel-netflix seriály za míň jak 4 měsíce.

A Iron Fista jsem už taky konečně dokoukal. Vzhledem k tomu, že si mi první série líbila (asi jako jedinýmu na světě), tak bych hodnotil druhou možná trošku hůř. Vlastně jenom proto, že z mých dvou nejoblíbenějších postav tam teď byla jenom jedna a navíc měl Ward málo screen timeu a jeho linka byla o ničem. Nevertheless byl v posledních dvou dílech docela badass. Mary mě taky příjemně překvapila, akorát vůbec nezapadala do příběhu - navíc by se měla spojit spíš s Punisherem a ne s Dannym.
Joy byla otravná, Dav(r)os ;) místama naivnější než Danny a podobně. Opět jsme měli klasické marvelovské klišé, že padouch i hrdina mají stejné schopnosti, jako asi v každý věci od Marvelu. A opravdu nevím, proč se všude Danny zobrazuje jako hlavní postava, když v 8 z 10 dílů seriálu Iron Fist stejně Iron fist má někdo jiný :D. A hlavně, že ho nemá ani na konci a stejně není v New Yorku. To jako kdyby tvůrci chtěli do hlavní role 3. série rovnou nacpat Colleen...

Abych jenom nekritizoval, tak celkově to nebylo tak strašný a to zkrácení tomu opravdu pomohlo. A doufám, že v potenciálních sériích bude více Warda.
#6359 od lososmaster
22 říj 2018 23:11
Daredevil třetí série: poznatky a jiné okecávání nové série udělám, až jí uvidím celou, zatím jsem viděl jenom první 4 díly.
Ale co musím výrazně doporučit je čtrvtý díl, obzvlášť scéna mezi 22 a 33 minutou. Ano, napsal jsem scéna, protože v té scéně není ani jeden střih po celých jedenáct minut. A není to jenom nějaká sledovací scéna, je to prostě akční bojová choreografie, prostě jako byla v první sérii, jenže o 7 minut delší. Fakt hodně moc top. Podívejte se. Pls.

Btw, zrušili Iron Fista a Luka Cage, což je škoda. Obzvlášť toho fista je mi líto :( .
#6380 od lososmaster
04 lis 2018 23:21
By the way, dokoukal jsem Daredevila třetí sérii a musím říct, že je fakt asi nejlepší série v marvel netflix projektu. Už jsem apeloval abyste se podívali, tak to říkám znova, protože je hodně dobrá. Jedna z nejlepších sérií, co jsem v poslední době viděl.
(a hlavně, že tyhle rouhačské myšlenky píšu tady na DW fóru. Samozřejmě, že DW je nejlepší seriál, co kdy vzniknul...)
#6394 od Zuzka
13 lis 2018 10:09
No ještěže jsi přidal tu poslední větu :-D
#6609 od ESESEL
20 úno 2019 02:20
Tak už je oficiálně zrušeno úplně všechno. 3. série Jess bude poslední.
#6614 od Zuzka
23 úno 2019 20:55
No jo. Co taky bez Kilgrava...
#6615 od lososmaster
24 úno 2019 01:26
Ale prý se nějak objeví v nadcházející 3. sérii Jessicy.
#6616 od Sillia
24 úno 2019 23:13
Tak to je pěkný, o to víc se budu těšit.