Diskuze o dalších seriálech.
#6097 od Zuzka
08 bře 2018 12:39
Tak až to zkoukneš, tak dej vědět, jestli tam ten Kilgrave vůbec je.
#6098 od Sára
08 bře 2018 13:04
Já mám radost - teda zatím jenom poloviční. Kompletní bude, až budou titulky.

Teď jsem zrovna četla na FB, že Kilgrave se v prvních 5 epizodách nevyskytuje. (nemá to, doufám, jen 5 epizod! :D )
#6105 od Sillia
08 bře 2018 23:08
Už jsem se nemohla dočkat a konečně. Třetí epizoda za mnou a... Foggy! Sice jenom na chvilku, ale i tak mě tam až nepřiměřeně potěšil.
Na Kilgrava jsem taky zvědavá, podle fotek z natáčení se objevit má, tak se uvidí, v jak to bude.
#6111 od lososmaster
10 bře 2018 20:01
Tak David je v jedenáctym díle. A je tam naprosto právem.
#6116 od lososmaster
10 bře 2018 22:13
Ona to tam není jenom dvojrole, ale vícerole. (fakt jsem nespočítal, kolik jich tam bylo naráz)
#6293 od lososmaster
07 zář 2018 12:52
Dneska vyšla druhá série Iron Fista, jestli to někdo hodlá sledovat.
#6295 od Sillia
08 zář 2018 14:08
Určitě hodlám sledovat, včera už jsem stihla tři epizody a celkem to jde, zatím to vypadá líp než první řada.
#6297 od ESESEL
10 zář 2018 02:38
Dokoukáno. Potřebuju třetí sérii, rychle! Respektive hlavně bych rád viděl celou sérii o tom, jak si
Následující text obsahuje spoilery! Zobrazit
Danny a Ward hrají na Laru Croft po celé východní Asii. :D
Ward je pořád nejlepší postava, i když Mary/Walker taky perfektní - tam by mě opravdu zajímala ta backstory - jestli jde o
Sokovii před, či po Ultronovi.
Jinak mi přišlo, že těch deset epizod tomu prospělo, ostatní by se mohli inspirovat...
#6298 od Sillia
10 zář 2018 16:26
Tak hotovo, Iron Fist za mnou a... Nevím, jak moc se budu držet toho, že je to lepší než první řada, ale asi je.
Misty mi tam moc nesedla, ale Walker byla naprosto bezvadná, sice o ní dřív psali jako o záporačce, ale to ona pro mě nebyla. Mary byla občas trochu otravná, ale vzhledem k jejich vztahu tam seděla a ta dynamika byla super. Spíš by mě ale zajímala ta třetí, jelikož ta zněla jako někdo, koho bych fakt chtěla vidět v akci:)
Hlavní záporáci se taky celkem předvedli, akorát jejich dynamika byla taková zvláštní.
Poslední epizody mě pak docela znejistily, ale ten konec to zachránil. Ale jako vážně,
kulky s mocí Iron Fista. WTF?! But I love it.