Stránka 11

Star Wars

PříspěvekNapsal: 10 říj 2017 11:39
od Zuzka
Možná si SW zaslouží vlastní obecné téma.

Viděli jste nový trailer na Last Jedi?
https://www.youtube.com/watch?v=Q0CbN8sfihY

Hezký závěr. Napětí mezi Kylo(em - bože, jak to skloňovat) a Rey mě hrozně bavilo v prvním filmu. Tak se těším, co z toho vyleze...
Luke vypadá dost oškubaně :-) Doufám, že bude trousit moudra jako mistr Yoda a při tréninku Rey budeme vzpomínat na Dagobah:-)

Re: Star Wars

PříspěvekNapsal: 10 říj 2017 16:24
od Tessuna
Jo, tímhle trailerem mi začal dnešní den a nemůžu ho pustit z hlavy. I když si myslím, že některé z těch věcí mohly být záměrně sestříhané tak, abychom si o filmu udělali mylný obrázek. Nějak si nedovedu představit, že by se Rey takhle uchýlila ke Kylovi (skloňovat asi tak?) pro znalosti o Síle. Byly tam ovšem náznaky, že Rey a Kylo sdílejí nějaké větší a hlubší porozumění Síle, což je na jednu stranu cool nápad, na druhou je to trochu moc jako Děti Duny. Taky si dovolím spekulovat, že přestože Leia... fňuk... se asi nedožije konce epizody, Kylo s tím nebude mít nic společného. To by neudělal. Luke vypadá ještě docela dobře na to, že ve filmu uběhlo nějakých dvacet let a ve skutečným světě dvakrát víc. :)

Re: Star Wars

PříspěvekNapsal: 10 říj 2017 16:52
od Sillia
Viděla a vypadá moc dobře. Vlastně toho ani moc neřekli a přitom mě nadchli, no prostě velice povedený trailer.

Jak jsou propojeni Kylo s Rey, na to jsem taky zvědavá, zejména kvůli tomu, co tady zmiňuje Tessuna. Spíš mi pak v hlavě vyskakuje věta z minulého traileru a to "it is time for Jedi to end" nebo jak to bylo, takže bych spíš odhadovala na nějaké našlapování po stezce Grey Jedi a docela se mi líbí představa, že Kylo by se k tomu dostával od temné strany, zatímco Rey z té světlé.
Zatím mám dost věcí na koukání, ale až budu mít dokoukané všechny nestihnuté epizody různých seriálů, tak se kouknu na pár spekulačních videí, tam se vždycky najde spousta pěkných nápadů a odhadů a samotnou mě pak baví sledovat, jestli, popřípadě jak moc, se lidi trefili.
A abych zmínila ještě jednu věc, která mě nadchla, tak to byly záběry z nové planety, ta se mi vizuálně moc líbí.

Re: Star Wars

PříspěvekNapsal: 10 říj 2017 20:40
od lososmaster
Já ten trailer viděl ráno, když jsem byl rozespalej, takže si z něho moc už nepamatuju. Radši se na něj znova dívat nebudu, protože si nechci zkazit náladu, až se na ten film budu dívat a jediný dobrý momenty, který tam byly, by byly právě v tom traileru (jak je poslední dobou zvykem). Ve spojení s tím, že se podle mě sedmička moc nepovedla tak nechci rozmlátit kino, kdyby stejným způsobem zkazili osmičku a já bych měl vyspoilovaný všechny op scény.
Prosím, ať ta osmička je lepší než sedmička, prosím...

Re: Star Wars

PříspěvekNapsal: 30 srp 2018 19:36
od lososmaster
Koukám, že se džej džej snaží zapůsobit na fanoušky a do epizody IX obsazuje známé tváře. Hlavně Richard E. Grant, Dominic Monaghan a Matt Smith. (psalo se to na edně). Takže už mám hned lepší náladu ohledně devítky. :D

Re: Star Wars

PříspěvekNapsal: 31 srp 2018 15:07
od Zuzka
No teda! Dominica Monaghana miluju od Společenstva prstenu:-) (právě mi běží za zády Návrat krále a Smíšek v jízdě Rohanských přijíždí na Pelenorská pole). A Matt Smith... no tak to je super!