Co bylo, je či bude v kinech nebo v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.
#4373 od The Outcast
30 říj 2016 00:49
Na Rogue one se jako Star Wars maniak těším ze všeho nejvíc, ale na Assassiny taky určitě zajdu, i když jsem nečetl žádnou z knih, ani nehrál hry
#4374 od Tessuna
30 říj 2016 12:51
Na Doctora Strange se chystám dneska, už se nemůžu dočkat.
Ale taky se ze všeho nejvíc těším no Rogue One :)
#4375 od lososmaster
30 říj 2016 13:55
Já Strange stíhám až příští sobotu. A Rogue one a Assassin's creed se taky těšim.
#4376 od Sillia
30 říj 2016 15:49
The Outcast píše:Na Rogue one se jako Star Wars maniak těším ze všeho nejvíc, ale na Assassiny taky určitě zajdu, i když jsem nečetl žádnou z knih, ani nehrál hry

Taky jsem nehrála, ale jenom kvůli omezenosti mého počítače, takže jsem se koukla na všechny hry jako na lets play/game play videa a pak už se mi do knížek vážně nechtělo.
#4377 od The Outcast
30 říj 2016 16:22
Taky jsem nehrála, ale jenom kvůli omezenosti mého počítače, takže jsem se koukla na všechny hry jako na lets play/game play videa a pak už se mi do knížek vážně nechtělo.

Mám to podobně, můj počítač rozjede maximálně tak první díl. Ten jsem taky viděl jako let's play, ale dál jsem se zatím nedostal. Celá série mě ale dost láká a aspoň na ten film a na LP z ostatních dílů si musím udělat čas
#4378 od Zuzka
30 říj 2016 19:13
Já půjdu na Strange až za dva týdny, protože teď nám neklaplo hlídání, a výjimečně chci na verzi ve 3D. I když ta je dabovaná... a zrovna u Cumberbatche je hlas polovina zážitku. No - do kina půjdu na 3D a za půl roku se na to mrknu v originále na počítači.
Tessuno, mrkni do soukromé pošty ;)
#4380 od Tessuna
30 říj 2016 19:26
Já, abyste věděli, jdu schválně na 2D. Samozřejmě s titulkama, protože Cumberbatche s dabingem? Ne, to by nebylo ono. Kromě toho už jsem tak dlouho nekoukala na televizi, že jsem zvyklá na všechno v původním znění, a když už někde zaslechnu dabing, připadá mi divnej.
Zuzko: ty mrkni do pošty, odpověděla jsem ti skoro hned ;)
#4381 od The Outcast
30 říj 2016 19:33
Tessuna píše:Já, abyste věděli, jdu schválně na 2D. Samozřejmě s titulkama, protože Cumberbatche s dabingem? Ne, to by nebylo ono. Kromě toho už jsem tak dlouho nekoukala na televizi, že jsem zvyklá na všechno v původním znění, a když už někde zaslechnu dabing, připadá mi divnej.

Přesně tak. 3D je sice dobrej nápad, ale provedení už je trochu horší a co se týče dabingu, tak na ten by mě nikdo nedostal, ani, kdyby mi za to platil
#4385 od ESESEL
30 říj 2016 22:13
A já byl na 3D s titulkama...
#4390 od Tessuna
31 říj 2016 14:28
Mně ty efekty připadaly dostatečně úžasné i ve 2D, vůbec nevím, jak by to další dimenze navíc mohla ještě vylepšit. Ty efekty byly na filmu asi nejzajímavější. Efekty a Bendict Cumberbatch samozřejmě. Příběh docela základní a předvídatelný, i když herecké výkony mu dodaly docela hloubku. Ale co mě rozsekalo nejvíc, je, že jsem i v jednom zvlášt dramatickém momentu, kdy si Dr. Strange nasazuje ten plášť a rovná si límec, vzpomněla na větu ze Sherlocka - myslím, že je to z Psa baskervillského - a ta věta se mi vybavila tak jasně, jako kdybych přímo slyšela Watsona říkat: "Could you not do this for once?" "Do what?" "This! This turning your collar up so you look cool." "I don´t do that - do I?" - načež jsem se začala smát na celé kino, přestože situace ve filmu zdaleka tak vtipná nebyla. :D