Co bylo, je či bude v kinech nebo v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.
#4635 od lososmaster
23 pro 2016 22:22
To jsem se taky zasmál a pak jsem na to až do teď úplně zapomněl.
#4841 od lososmaster
12 úno 2017 10:56
Viděli jste ten SW fan film o Hanu Solovi?
#4842 od Tessuna
12 úno 2017 12:45
Vůbec jsem netušila, že existuje, dokud jsi ho tu nezmínil. Díky! Je to fantastický. Netuším, s čím přijde "oficiální" film o Hanu Solovi, ale tenhle fan film nasadil laťku pěkně vysoko!
#4843 od Sillia
12 úno 2017 14:50
Vážně se jim to povedlo, měli tam hodně dobrých nápadů a výsledek je naprosto úžasný.
#4849 od Zuzka
12 úno 2017 22:04
Díky za upozornění, moc se mi to líbilo. Úplně hledím, co dokážou lidi neoficiálně vytvořit.
#4922 od Angi
06 bře 2017 17:55
Byl jsem minulý týden na Trainspotting 2. Není to Kmotr, takže druhý díl zdaleka nedosahuje kvalit jedničky, i když z ní hodně těží a spousta scén byla prostě jen předělána (třeba ze Spudova pracovního pohovoru je najednou žádost o půjčku). Nechybí tedy ani záchodová scéna a je to asi nejlepší část filmu. Nechci tím film nijak hanit, ani jsem nečekal, že by pokračování dosáhlo úrovně prvního dílu. Dostal jsem asi to, co jsem od toho očekával a určitě se na to někdy časem kouknu ještě jednou. 70% Škoda, že Markova "přítelkyně" z jedničky má ve dvojce jen kratičké a nudné cameo.
#5012 od lososmaster
06 dub 2017 23:36
Oukej, dneska jsem se znova díval na Rogue One a objevil jsem několik DW related překvapení. Že tam hraje Warwick Davis moc překvapivý neni, protože ten hrál už snad ve všech SW, ale admirála Radduse (ten fejkovej Ackbar) hrál Paul Kasey, který hraje asi tak všechny DW/Torchwood monstra. Ale nejlepší věc je, že na předposledním místě v titulkách je Richard Franklin - ano, přesně ten, co hraje Mika Yatese a hraje jednoho z inženýrů, které Krennic zastřelí na Eadu.
(Jestli jste to věděli, tak sorry)
#5015 od Meisiluosi
07 dub 2017 04:37
Rogue One jsem furt ještě neviděla...
Ale jednu věc na tom filmu zbožňuju - jak hafo zápaďáckejch millenials najednou ví, kdo je to Jiang Wen - a že existujou filmy jako Emperor's Shadow a Devils on the Doorstep. :-)
#5021 od Sára
07 dub 2017 22:08
Já se dostala se značným zpožděním k filmu Fantastická zvířata a kde je najít, celkem zvědavá, co Rowlingová předvede po Harry Potterovi. No, řeknu to takhle - příběh nic moc, triky fajn a zvířata opravdu fantastická (tak pět-šest hrabáků mít doma, byla bych za vodou :D ).
Co jsem si ale doopravdy užívala, byly drobnosti "doktorské". Eddie Redmayne, který silně připomínal Jedenáctku - vizáží, chůzí, dojemnou snahou furt někoho zachraňovat, anebo jeho zevnitř větší kufřík -pravda, s trochu nepohodlným vstupem pro osoby postorově výraznější.
Takže film nenadchl ani neurazil, ale příjemně naladil v očekávání 10. série DW.
#5022 od Zuzka
08 dub 2017 09:31
Tak to je docela náhoda. Já jsem Fantastická zvířata viděla před týdnem a uvažovala jsem, jestli o nich něco napsat. Ale nechtěla jsem být zbytečně negativní.
Nevím, jestli to bylo nějakým aktuálním rozpoložením a tím, že jsem se na to dívala na dvě poloviny, ale mě to dost zklamalo. Vizuálně to bylo rozhodně hezké, ale nějak mi nesedly postavy. Nejzajímavější byl Jacob Kowalski, kterého jsem si zamilovala od prvnímo momentu. A ta čarodějka, co se jí líbil. Zbytek byl dost rozpačitý. Mlok byl vlastně taky zajímavý, ale brala bych ho jako vedlejší postavu. Na to, aby svým charismatem utáhl film, to nějak nebylo (v trailerech mi přitom přišel super).
Další linky mimo honění zvířat mi přišly zmatené a dům s těmi osvojenými dětmi až příliš ponuře stylizovaný. Celkově jsem se dost nudila. A honit hrabáka extra složitými způsoby a po dvaceti minutách si ho přitáhnout jen tak mimochodem použitým kouzlem Accio je až trapné.

Náladu jsem si vylepšila Kódem enigmy. Ten můžu velmi doporučit.