Co bylo, je či bude v kinech nebo v televizi. Co by si ostatní neměli nechat ujít.
#5958 od Tessuna
03 led 2018 13:58
Tak jsem viděla Bright. A dobrý. Ne dokonalý, ale jiný. Bavilo mě to od začátku do konce, a nepředvídala jsem zápletku, což bylo příjemné. Hodně příjemné. Vůbec netušit, co se stane. Už jsem skoro zapomněla, jakej je to pocit. Přitom na tom příběhu nebylo nic zase tak moc překvapivýho - pokud jste viděli trailer, v zásadě tušíte obrysy filmu. Ale jednotlivý dílky zápletky byly nepředvídatelný a rozhodně netuším, o čem bude další díl. Má to být trilogie. Doufám, že bude. Kritici to docela rozcupovali. Možná (následuje konspirační teorie) se jim nelíbí, že se Netflix pokouší konkurovat holywoodským bluckbusterům a že by se mu to mohlo dařit. A jelikož ohlasy fanoušků jsou z větší části spíš pozitivní, kritikům bych úplně nevěřila... Já to doporučuju. Nesnažím se tvrdit, že to je lepší než Star Wars The Last Jedi (jak se často píše v komentářích) protože je to tak jiné, že se to stěží dá srovnávat. Ale dobré to tedy je. :)
#5959 od Sillia
03 led 2018 16:27
Na tohle jsi mě nalákala už v Brně, akorát jsem zapomněla, kdy že to mělo být, a pak jsem to nějak pustila z hlavy, takže díky za připomenutí. Stahuju.

EDIT:
Takže jsem se na to ještě včera večer podívala a... No, mě se to líbilo, svět tam byl docela zajímavě zpracovaný a nebyla minuta, u které bych se nudila, akce tam bylo taky dost, vlastně jedna za druhou, servítek si taky moc nebrali, děj nebyl předvídatelný a měl nějaký ten svůj humor. Prostě taková ta hezká akčnější pohádka na dobrou noc.
Takže jestli to má být trilogie, tak jenom dobře.