#3012 od KapsaDan
28 říj 2015 20:25
Sarah Jane Adventures budou vysílat na Déčku - úvodní dvojdíl poběží v pátek 30.10. v 9:05 a následující díly od středy 4.11. v 18:10.
#3028 od Zuzka
30 říj 2015 11:33
Dneska jsem viděla úvodní díl. Vypadalo to docela dobře. Pokud to budu stíhat, tak se budu dívat.
Sára tam měla spoustu artefaktů z klasiku, fotek a tak. Docela nostalgie:-)
#3029 od Sára
30 říj 2015 12:24
Taky jsem dnes zabloudila na Déčko :) a jo, fajn to bylo. Hlas Simony Postlerové mi k Sarah Jane sice až tak dokonale nesedí, ale jinak dobrý. Jak píše Zuzka...milá nostalgie. Když si vybavím, čím vším si SJ po Doktorově boku prošla ( a že jsem neviděla všecky díly classicu), bude tohle pro ni vyložená oddechovka :D
#3031 od Sillia
30 říj 2015 14:22
Na Déčko jsem sice nezabloudila, ale nedávno jsem na SJA koukala a líbilo se mi to. Je to sice mířené na děti, ale díky tomu tam nejsou žádné problémy se vztahy (kromě těch kamarádských a vůči rodičům) a celé se to víc soustředí na zápletku a ty nejsou vůbec špatné, občas celkem očividné, ale jinak mě to mile překvapilo, čekala jsem, že se podívám jen na úvodní díl, abych věděla, jak se vlastně Sarah Jane k Lukovi dostala a pak jsem to odkoukala celé.
#3032 od lososmaster
30 říj 2015 14:40
Já jsem SJA viděl už dřív v aj, a chtěl jsem na tom sestry naučit anglicky, protože doktor jen v češtině. Ale když dneska (bohužel) zjistily, že to dávají v televizi, tak začaly odmítat anglickou verzi.

Z těch pár vteřin, co jsem to zahlédl, mi dabing připadal špatnej, ale to je u mě tak 90% všech dabingů a obzvlášť těch nových.