#1121 od Sára
03 led 2015 17:16
Silio, to byla nadsázka...s tou rukou. Dupat není třeba. Jo, s tím finále jsem se sekla, uznávám. Ale stejně bylo příjemné zaslechnout v Torchwoodu zvuky Tardis...
#1127 od Sillia
03 led 2015 21:25
To teda bylo, upřímně jsem pak několik dalších dílů doufala, že se Doktor přeci jen objeví.
#1130 od Tessuna
04 led 2015 13:17
K tématu Capaldiho ve 3. sérii (aniž bych spoilovala ty, co ji ještě neviděli): vzpomínám si, že ze 3. série mi kdovíproč utkvěl v paměti právě Capaldiho herecký výkon. A jelikož 3. série je ta, která se mi všeobecně nejvíc vryla do paměti, když se řekne Torchwood, vybavím si Capaldiho - což je směšné, ale je to tak. Proto mě tak rozradostnilo zjištění, že bude hrát Doktora: když se někomu daří vyčnívat (z vedlejší role) nad postavami, jako je Jack a vůbec celý tým Torchwoodu... :)
Ale od dob, co je Capaldi Doktorem, jsem ještě nenašla odvahu podívat se na tu 3. sérii znovu. Když už jsem si na něj zvykla jako na Doktora, nevím, co teď budu říkat na Capaldiho - Frobishera.
#1150 od Angi
04 led 2015 21:41
Tess, nebo se toho. Já třetí serii viděl až po dvanácté sérii a i když první díl byl Frobisher prostě "herec doktora" tak tu roli zmákl tak perfektně, že jsem pochopil, proč získal roli Doktora.. naprosto s tebou souhlasím, že svým výkonem zazdil ostatní herce i hlavní postavy.

P.S. "Pocestný" se mi vcelku líbil. =) Ze začátku mi to přišlo trošku víc pohádkové, pak odlehčené a na konci už bylo jasné, jak krásná satira (nebo pocta, záleží na úhlu pohledu) hrdinským příběhům to je. Jen je "škoda" že jsi tak literárně plodná, pač křižovatka je s 25díly tak obsáhlá, že se nějak nedokážu dokopat začít. Pač vím, že mi bude hrozně dlouho trvat, než ji dočtu =/
#1155 od Tessuna
04 led 2015 22:43
Díky, Angi, ale to P.S. je hodně offtopic; tos mi mohl napsat soukromou zprávu nebo ještě lépe komentář přímo na blog.
#1255 od Sára
11 led 2015 21:08
Tak jsem "zvládla" 3.sérii Torchwoodu. Je to už tři dny a pořád to nějak nemůžu rozdýchat. Strhující tempo a zvraty a na závěr typické Daviesovo "velké finále" - kapesník s sebou, prosím. ;)
Je fakt, že proti tomuhle působí přechozí dvě řady skoro jako ospalá vesnická idylka, ale mně ten pomalejší rozjezd ani moc nevadil. Jack přinesl velkou oběť pro záchranu Země, řekla bych, že mnohem větší než kdy Doktor, přesto mi bylo mnohem víc líto jeho dcery, která přišla o své jediné dítě.
A Capaldiho (jakkoliv se k sympatii k němu musím doslova dokopávat) jsem si vychutnala. Postava Johna Frobishera mu byla ušitá na tělo, dabing mu pak propůjčil hlas, který dokonale souzněl s mou představou výkonného, loajálního a odlištěného úředníka, pro nějž rozhodnutí o zmaření tisíců životů je jen další z povinností, se kterými se musí vypořádat...
Takže mířím k poslední sérii, i když přenesení děje do Ameriky mě zrovna nadšením nenaplňuje. Já radši starý dobrý Cardiff :)
#1269 od Angi
12 led 2015 18:07
Pro lásku boží.. on torchwood je i nadabován? Která televize tohle pustila do vysílání? Doufám, že alespoň po 22. hodině. =)))
#1273 od Sillia
12 led 2015 18:58
Myslím, že to chodilo na AXN. Ale ten dabing je tam povedený, myslím, že k postavám přiřadili dobré hlasy, ale i tak jsem první sérii odkoukala s titulkama, trochu jsem se toho dabingu bála, zvláště, že Jacka bude dabovat někdo jiný (pravděpodobně neopodstatněná obava), na jiný jeho hlas bych si nezvykla, ale ukázalo se to být dobré, alespoň pro mě bylo.
#1277 od Sára
12 led 2015 20:56
Jo, jsou dabované tři série. Teď koukám na čtvrtou, s titulkama, nic proti znění v originále, ale dabingu musím opravdu dát palec nahoru...
#1657 od lososmaster
24 úno 2015 20:53
Já proti dabingu nic nemám, ale já se dívám na doktora a jeho spinoffy v originálním znění, protože 11. doktora dabuje bouček a toho já nemusím, a proto, že jsem se díky bohu začal dívat na prvního doktora v Aj bez titulků a to mě nejspíš naučilo dobře anglicky, protože jsem předtím byl fakt špatnej. Takže to jsou trochu sentimentální důvody. Jinak jsem slyšel, že torchwood je dost dobře nadabovanej.

Teď se mám dívat na 4. sérii a moc se mi do ní nechce, prosím řekněte mi, že to určitě stojí za to i když je to v USA..