#1019 od Sára
30 pro 2014 12:56
Tak koukám - je tu kolonka pro Torchwood, a pořád prázdná. Nikdo z vás ho nesleduje? Nebo vás nebaví? Já k němu přišla teprve nedávno a mám za sebou zatím jen první sérii, ale jsem spokojená. Jack Harkness, kterého bylo v DW jako šafránu (když pominu epizody Empty Child a Doctor dances), je postava se silným potenciálem a hlavně s tajemstvím (možná stejně složitým jako má Doctor). Je fajn, že dostal šanci to předvést ve spin-offu, i když tam není vždycky za usměvavého sympaťáka, protože jako šéf musí občas dělat nepopulární ( a někdy i drastická) rozhodnutí. Líbí se mi i umístění děje do Cardiffu (z Doctora už mám krapet "přelondýnováno"). Letecké snímky města jsou parádní, akorát by s nimi měli tvůrci malinko šetřit. A debatovat by se dalo dlouho i ostatních "torchwooďanech"...tedy v případě, že se do debaty někdo zapojí.
#1022 od Tessuna
30 pro 2014 15:02
Sleduju a baví :) To jen, že je toho tolik, ještě docela nové fórum, člověk neví, o čem se bavit dřív... navíc už některé věci nemám tak docela v čerstvé paměti a budu je asi muset zkouknout znovu... zvlášť výrazně si pamatuju 3. sérii, a jestli jsi u první, tak přece nebudu spoilovat. Ale někdy během dlouhého čekání na další sérii DW si určitě najdu čas na kus řeči o Torchwoodu, protože mi připadá hodně zajímavý.
#1025 od NoMouse
30 pro 2014 15:53
Nikdo se nedívá?
Spíš už to všichni dávno viděli. :) Ne, nevím, každopádně se to aktuálně už nevysílá, tak se debatuje o jiných věcech.

Osobně bych byl strašně rád, kdyby se Jack ještě v Doctorovi ukázal. Bylo by to krásně nostalgické po tolika letech.
#1027 od Sára
30 pro 2014 17:13
Jo, špatně položená otázka. Všichni viděli, ale nikdo nedebatuje. Přitom Torchwood vazby na Doktora má - kdyby žádné jiné, tak aspoň stejný cíl - ochrana Země před mimozemšťany. Ale chápu, že pro většinu z vás už to je svým způsobem "pravěk"... :)
Jack by se vrátit mohl, alespoň na chvíli, docela by mě zajímalo, jak by si s Dvanáctým sedli (jestli vůbec).
#1029 od Sillia
30 pro 2014 19:03
Vlastně jsem tady nějaké téma právě o Torchwoodu založit chtěla, ale nevěděla jsem jak, momentálně se na to dívám znovu od první série. Kde vlastně jsi?
Nicméně co se Jackova charakteru týče, tak máš pravdu, je tu úžasná postava a to tajemství je vážně zajímavé, ačkoli Doktor je pro mě stále větším lákadlem, je Jack někým, kdo kolem sebe vzbuzuje podobný pocit a rozhodně mu skvěle konkuruje. Momentálně píšu fanfikci s Jackem, Doktorem a ženou, co znala Jacka před tím než potkal Doktora a momentálně cestuje s Doktorem. Jde o to, že Jack je opravdu silná postava a sama doufám, že se po boku Doktora ještě objeví.
#1031 od Sára
30 pro 2014 20:01
Mám za sebou momentálně 6.díl 2.série, Owen je po smrti, což mě trochu rozhodilo, protože jsem si toho arogantního týpka docela oblíbila. Jsem zvědavá, jestli s tím Jack něco provede...ne, žádné spoilery, prosím, za chvíli jdu na další díl :)
A na tu fanfikci jsem opravdu zvědavá (třeba poodkryje něco víc z Jackova života?)
A teď mě napadlo téma taky na jednu: co kdyby Doktor na nějakou dobu nejen přišel o Tardis, ale zároveň uvázl přímo v Cardiffu (čili v Torchwoodu) a musel se podřídit tamějšímu "režimu" a Jackovu vedení? Myslím, že Devátej by to zvládl v pohodě, Desátej by měl problém se zbraněma, Jedenáctej byl zahrál všecko do autu a protančil mezi potížema s půvabem opilé žirafy...ovšem Dvanáctej versus Jack...tam by to asi jiskřilo...
#1035 od Sillia
30 pro 2014 21:05
To jsi vystihla přesně, vážně jsem se u toho chvíli smála, ale zase stejný problém, nikdo z okolí by to nepochopil, nicméně je to vážně skvělý nápad, já se do toho pouštět nebudu, ale střet 12. Doktora a Jacka podle mě vypadá velmi slibně, taky by mě zajímalo, jak by spolu vycházel Jack a River, to by také mohla vzniknout celkem vyostřená situace.
#1036 od Sára
30 pro 2014 21:25
Ani já se do toho pouštět nebudu, nemám Dvanáctku ráda...
Jack a River? Mám nejasný tušení, že ti dva mají leccos společného, možná by se trochu přetahovali, ale v podstatě (což by ovšem ani za nic nahlas nepřiznali) by se respektovali...
#1037 od Sillia
30 pro 2014 21:30
To jo, právě proto by to bylo zajímavý, alespoň myslím, ráda bych viděla jejich "souboj" o vyšší postavení a potkat se všichni najednou - Jack, River, 12. Doktor (já si ho tedy dost oblíbila) - to bych také ráda viděla.
#1039 od Tessuna
30 pro 2014 22:18
Na tu fanfikci jsem taky zvědavá! A Sáro, to uvíznutí Doktora na Zemi by byla dobrá paralela k jednomu období z klasických sérií (vím, že jsi někde psala, žes je ještě neviděla, tak radši nebudu psát víc). Reakce Doktorů na takovou situaci jsi ovšem vystihla bravurně. To by chtělo celou sérii fanfikcí: 9. Doktor v Torchwoodu, 10. Doktor v Torchwoodu... a tak dále - nejlépe napsané z pohledu Jacka nebo Gwen a odehrávající se z jejího pohledu v krátkém časovém rozmezí... (hmm, nad tím se budu muset zamyslet ;) )
O Jackovi a 12. Doktorovi už mě taky napadlo psát. Vůbec jsem zjistila, že o 12. Doktorovi píšu ráda. River a Jack - to by mohla být zábava. Dovedu si představit počáteční kočkování a následné spojenectví, trochu jako u Rose a Sarah Jane ve "School reunion". :)