Kdo je váš nejoblíbenější Doktor?

1
1%
4
5%
3
4%
2
2%
1
1%
3
4%
2
2%
7
9%
2
2%
6
7%
18
22%
13
16%
19
23%
#768 od Aludneva
18 pro 2014 09:44
Dlouho byl mým nejoblíbenějším Doktorem Smith, ale teď nějak nemůžu říct, kterého mám nejradši. Každý má něco do sebe.
#1375 od ZitKat
22 led 2015 12:57
Classic jsem neviděla (ale plánuju :D), takže nebudu soudit ale tak tedy z obnovených...
Každej má něco to sebe, tudíž je těžký se rozhodnout... 9th byl, sympaťák, dobrej, ale byl tam jen jednu sérii a přišel mi jen jako na ''představení'' Doktora.. 10th jsem si zamilovala a dlouho po 11th jsem ho milovala dál a dál.. Potom, co se objevil 11th jsem trucovala a říkala jsem si, že teď to bude jiný, ty starý společníci už se tam neobjeví (jako v 4x13) a navíc je hrozně nesympatickej... Po pár dílech se ukázalo, že jsem se neskutečně mýlila a i 11th jsem si zamilovala... No a pak přichází 12th.. Je sice arogantní a egoistickej, ale přesto ho mám nejradši :D Vážně nevim proč, ale prostě pro mě vyhrává 12th... Hned za nim je Tennant a Smith, ale prostě si nemůžu pomoct :D
#1485 od Zuzka
04 úno 2015 21:52
Dneska jsem se (konečně!) dodívala na poslední díl s Druhým Doktorem. Přepadla mě klasická loučící melancholie, nicméně střízlivě odhaduji, že dvojka bude patřit mezi mé nejoblíbenější. On dokáže být tak laskavý ke svým společníkům. Hodně se stará o své okolí, to mám na Doktorovi ráda. Jeho komické scény jsou skvělé, co dovede Troughton se svým obličejem je až nemožné:-) Ale stejně se mi víc líbily jeho vážné momenty - např. právě konec War Games. No a ještě je tu Jamie. Spolu jsou skvělá dvojice. Řekla bych, že Capaldi by k sobě potřeboval taky takového Jamieho.
Už se těším, až ho zas uvidím v multidoktorském speciálu:-)
#1488 od Tessuna
04 úno 2015 22:14
Capaldi a Jamie by byli dokonalá dvojka! Ještě by mohli přibrat Amy a utvořit skotské trio :)
Taky jsem si myslela, že 2. bude jeden z mých nejoblíbenějších Doktorů. Jenže následuje 3., 4. a 5. ... Skoro ti, Zuzko, závidím ;)
#1513 od Semi
06 úno 2015 22:10
No, pro mě osobně je nejlepší 11. doctor.
Když změnily úžasného a skvělého 10. doctora na ubohého doctora s velkou bradou a divným image tak jsem skoro brečel :) , ale už v prvním díle jsem si ho oblíbil. Byl taky první doctor, na kterého jsem musel čekat (myslím na Episody :) ). Jedině když ho opustila Amy (což bylo smutné a Amy si zasloužila lepší konec) tak jsem na něj cítil mírný vztek, že se chová jako malé dítě. Když se však objevila Clara, tak se začal dávat do pořádku.
U 12. doctora oceňuji jeho arogantnost a jeho jeho rozhodnost.Je to můj 2. oblíbený doctor společně s 10.
Ale naštval mě, když Claře lhal (samozřejmě i Clara mě naštval). Myslím si, ž
#1514 od Semi
06 úno 2015 22:12
e Clara je velmi dobrá společnice a s 11. doctorem si seděli líp, ale ne že by si s 12. nerozumněli
Omluvám se za chybu
#2227 od panwalter
12 črc 2015 21:39
Chybí vám tu Peter Cusching (zapomenutý Doctor).

RE: Citron
V podstatě si člověk (jako u spoustě věcí v DW) může vybrat co je podle něj kánonické.
Někteří by klidně mohli pokládat dw seriál jako nekanonický. :!:
Naposledy upravil panwalter dne 15 črc 2015 22:41, celkově upraveno 1
#2231 od Citron
13 črc 2015 11:48
Myslíš Cushinga? Tak on nepatří mezi kánonu. Ty filmy jsou separované příběhy mimo vesmír DW. To už bychom tu mohli dát i Rowana Atkinsona, Marka Gatisse, Joannu Lumley a plno jiných, protože ti všichni si také nějakým způsobem zahráli postavu Doktora :D
#2354 od Flamboyant
07 srp 2015 10:48
Když už obliba, tak já vnímám Doctory v etapách:

1. - 3. = klasici
4. - 6. = zlatá éra DW
7. - 8. = úpadek
9. - 11. = druhá zlatá éra (sezony 1. - 5.)
11. - 12. = druhý úpadek (sezony 6. - 8.)

Že by mně někteří vyloženě nesedli můžu říct jenom u 3., 7. a 8., nejradši mám 2., 4., 5., 10. Jinak historie se opakuje:

- po Tomu Bakerovi, který je suverénně nejoblíbenější Doctor přichází historicky nejmladší Doctor Peter Davison, který jde svou cestou, ale musí se vyrovnávat se stínem svého předchůdce. Po něm však nastává sešup až ke zrušení seriálu (od vyhazovu 6. Doctora až po otřesné Survival nebo amerikanizované Enemy Within).
- po Davidu Tennantovi, který je suverénně nejoblíbenější Doctor přichází historicky nejmladší Doctor Matt Smith, který jde svou cestou, ale musí se vyrovnávat se stínem svého předchůdce. Po něm však nastává sešup až na stálé nadávání na seriál (od Moffatovy scénáristické nemohoucnosti až po odsunutí Doctora za otravné postavy).
#2357 od Angi
07 srp 2015 17:20
Vzhledem k primetimu na BBC a obrovské celosvětové popularitě mi nepřipadá, že nastal nějaký sešup za stálého nadávání. Ano, taky mám k Moffatovi výhrady, ale pořád je to silně koukatelé.