#1660 od lososmaster
24 úno 2015 21:24
Nejde říct, že Donnu nesnáším, akorát mi Rose s Marthou přijdou lepší. Až po Journey's end byla jeden z těch lepších companionů. Ale když se tam najednou vrátili ostatní companioni (hlavně Sarah Jane a Jack), tak mi v jejich světle nepřišla tak dobrá. Fakt mě štvalo to, že musí zapomenout. Ale to bylo ještě v pohodě.

Ale doopravdy nechápu, proč ji vrátili do End of Time. Tam prostě neměla co dělat, stejně tam akorát dělala hloupou jako v Runaway bride. Prostě místo ní tam mohli klidně nacpat nějakého jiného mimozemšťana-starého companiona, za což bych byl dost vděčný. Ale ne bude tam tvrdohlavá donna, co nikdy neviděla doktora.
Ale to je jen jeden díl, v ostatních mi přijde dost svérázná, jako můj oblíbený šestý doktor.
#1676 od Zuzka
25 úno 2015 10:29
Já celkem chápu, proč byla Donna v End of Time. Velkou roli tam přece hrál Wilfred, i na konci byl pořád s Doktorem - a Wilfred měl vztah s Doktorem hlavně přes Donnu. Bylo by divné, kdyby se loučil s kdekým i s Wilfredem a Donnu, která s ním strávila poslední sérii, by neřešil.
Mně zas přišlo v End of Time poněkud navíc informace, že Martha a Mickey jsou manželé. Ne že bych jim to nepřála, ale Martha měla někoho jiného a zdálo se, že je pro ni OK. A najednou změna? Teď mě napadá, že možná tím získala Martha satisfakci, že aspoň jednoho chlapa přetáhla Rose:-D
#1695 od Angi
25 úno 2015 19:49
Zuz: To byl Miky?? Jsem ho vůbec nepoznal, ted mám menší šok.

P.S. Myslím, že by si Doktor měl pořídit kočičku. Ne robotickou, ne mimozemskou. Prostě kočku. Která by se toulala po Tardis, jen tak jako dokreslení scény, žádná velká role. Občas by se mohla procházet po řídicím panelu a změnit tak místo, kam Doktor chtěl letět..
#1716 od Zuzka
25 úno 2015 22:25
Byl to Mickey. A možná si Martha po svatbě vzala jméno Martha Smith Jones a máme tu narážku na díl Smith and Jones.

Kočku nebo pětiokého plyšáka:-)
#1719 od Tessuna
25 úno 2015 22:44
Zuzko: ta myšlenka, že Martha "alespoň někoho přetáhla Rose" mě vůbec nenapadla, a líbí se mi :)

Angi: Kočka je zajímavý nápad. Párkrát mě už napadlo, že Tardis má takovou "kočičí" povahu - nedá se moc ovládat, dělá si, co chce, a Doktor ji hladí po konzoli a mluví na ni... ale je pravda, že poslední dobou už se s ní skoro vždycky dostane přesně tam, kam chce. To se mu dřív nestávalo. Trochu se z toho vytrácí ten moment překvapení a chaosu - takže ano, kočka v Tardis by dávala smysl. Navíc Doktor evidentně umí mluvit se zvířaty, takže by si s ní skvěle rozuměl (a ona by mu rozuměla a ignorovala ho, jako všechny kočky :) )
Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc se mi ten nápad líbí.
Můžu ho použít v nějaké fanfikci? ;)
#1720 od OndraH
25 úno 2015 22:57
Inu, ona kdysi jedna číča v TARDIS už cestovala. ;) Jmenoval se Antronak a přivedla si ho sebou společnice pátého Doktora ze starověkého Egypta, Erimem. :)
#1721 od lososmaster
25 úno 2015 23:16
Zuzka píše:Byl to Mickey. A možná si Martha po svatbě vzala jméno Martha Smith Jones a máme tu narážku na díl Smith and Jones.

Další narážka na "smith and jones" je v díle Sarah Jane Adventures "Death of the Doctor", kde se potkají Sarah Jane Smith a bývalá společnice Jo Grant, která se nyní jmenuje Jo Jones. Stejně si myslím, že Smith a Jones jsou nejčastější anglický příjmení... :D
#1854 od Angi
25 bře 2015 10:45
Za mne
1. K9
2. Leela
3. bude doplněno po shlédnutí zbývajících dílů..

Nejméně oblíbení:
1. Adric
2. Susan (neuvěřitelně hysterická při každém prdu)
3. Tegn.

Toto je diskuze o všech asistentech. Takže není třeba to nějak dělit
#1863 od Angi
25 bře 2015 18:35
Budiž, když chcete raději prázdný topic u classic doktora, vaše věc. Určitě kdybych tady byl nový a chtěl bych si něco přečíst, nebo něco přidat k postavám Classic doktora, tak to půjdu logicky hledat do renewered obecné diskuse..
Ale když už někomu něco přesunujete, můžete dát alespon do pošty vědět, kde to pak najde..