#654 od lososmaster
01 pro 2014 20:06
Omlouvám se, jestli jsem někoho urazil.

S tím Invasion of the Dinosaurs, to jsem myslel jako nejhorší nechybějící, protože ty se nedají porovnat, díl. Mě se na tom díle nelíbí dinosauři, Mike Yates a třetí doktor (toho nemám moc rád a nechci tady o tom vzbuzovat debatu), takže je docela jasné, proč se mi to nelíbí...
Deep Breath jsem ještě neviděl, ani Dinosaurs on the Spaceship.
#659 od Tessuna
01 pro 2014 22:19
Vidíš, z toho, co jsi psal, se vůbec nedalo poznat, jestli se ti Invasion líbí nebo nelíbí! A že předtím byla řeč o epizodách, na nichž jsme se shodli, že líbí, přestože všeobecně oblíbené nejsou, myslela jsem... no nic. Je jasné, že každý má jiný vkus, proto mi tyhle diskuse "nejoblíbenější ..." připadají trochu zbytečné a nemám ani výčitky svědomí, když odbočím od tématu. Deep Breath byl spíš náhodný příklad, představ si zkrátka jakékoli filmové dinosaury, kteří vypadají jako dinosauři ;). Já na tom díle taky nemám ráda dinosaury a pochopitelně Mika Yatese; třetí Doktor patří k mým nejoblíbenějším, ale to je zase věc vkusu; líbí se mi tam příběh (opuštěný Londýn na začátku mi připomněl moji oblíbenou knížku Den trifidů a zápletka měla hlubokou myšlenku a zároveň se vyvíjela docela nečekaným směrem; a Butler je skvělej padouch, i když není padouchem hlavním; a pak je tam samozřejmě Brigadýr :) )

Neurazil, vůbec ne, jen se mi zdálo, že se debata začíná ubírat směrem, který by se mohl ošklivě zvrtnout, kdyby se jím pokračovalo, tak jsem to řekla hned na začátku :)

K tomu "Geronimo" - včera jsem měla pravdu, bylo to vážně v Battlefield (část 4., někde v první polovině). Ale Doktor nebyl u toho, když to Ace říkala, takže si pravděpodobně vůbec neuvědomuje, že se po ní opičí ;)
#1379 od ZitKat
22 led 2015 13:27
Tak classic jsem neviděla - neposoudím. Tak teda obnovený...
9th - Tak tady neni moc na výběr :D Nevim jestli se můžou brát i takový ty ,,vedlejší společníci'' nebo jak to říct, ale jestli jo, tak volím Jacka :D
10th - Ačkoli jsem Rose i Donnu měla ráda, bude to asi Martha. Po odchodu Rose jsem s Marthou měla problém, ale když se ve čtvrté sérii vrátila, byla vážně dobrá a začla jsem jí mít ráda... Upřímně, nevím, jak tak koukám na ty DW tagy na YT, jaký maj lidi problém s Marthou a Donnou? Hlavně teda s Donnou - no, možná byla ze společnic nejstarší, možná byla trochu protivná, ale byla dobrá a docela mi tam sedla, hlavně jak se objevila v 3x00 a pak ve čtvrtý sérii... No, prostě měla dobrý a zajímavý příběh, sice se smutným koncem, ale bylo to dobře vymyšlený :)
11th - Sice s ním Clara byla dobrá a měl jsem je spolu ráda, vyhrává Amy, kterou mám mimochodem ze všech společníků vážně nejradši! Štve mě ten odchod, bylo to tak náhlý :( :( :cry: Ale líbí se mi ten její vztah s Doktorem, když se řekne Doktorův společník, vybavím si jí. Nevím jak to vyjádřit, byla taková... Přišlo mi, že potom, co jí a Rorymu dal ten dům a pak pro ně jen ,,zajížděl'', bylo to, jakoby byli staří známý, vážně se mi to líbilo :) Jakoby byli nejlepší přátelé :) Prostě byla dobrá :mrgreen: :mrgreen:
12th - No tak tady taky neni na výběr, takže Clara :D
EDIT: Přiznejte se, kdo (týká se spíš holek :D) taky brečel u The Time of The Doctor když tam přišla Amy? :cry: :cry:
#1395 od Angi
23 led 2015 10:41
Pond´s, to už jsem asi psal. Každopádně teď, kdy jsem zase znovu shlédl všechny jejich díly jsem došel k závěru, že je třeba si projet znovu díly s Donnou, ( pač classic epizody se díky poruchové wifině stahují opravdu obtížně a postupuju pomalu ) jelikož Donna se vymyká všem společníkům a společnicím, které jsem zatím v obnoveném i classic seriálu poznal.
#1397 od Zuzka
23 led 2015 11:05
Přiznejte se, kdo (týká se spíš holek :D) taky brečel u The Time of The Doctor když tam přišla Amy

Já teda ne. Amy pro 11. Doktora hodně znamenala, ale pro mě ne. Slza ukápla, až když dopadl na zem motýlek. Ač 11. Doktor ani zdaleka není můj favorit, každé loučení je těžké.

Angi: Donna je úžasná. Jak čas běží, mám ji raději a raději a vlastně už nejraději.
#1460 od ZitKat
01 úno 2015 00:48
No jo, taky není 11. můj nejoblíbenější, ale jsem prostě citlivka :D Jinak jestli můžu začít menší debatu - co si myslíte o tom, jak někteří lidé doslova ,,nesnáší'' Donnu? Měli jste jí rádi vy a co říkáte na její příběh?
#1596 od Meisiluosi
19 úno 2015 18:53
Osobně mám Donnu z renewed zdaleka nejradši, ale chápu, že ne každému sedne, je velmi svá. :-)
A asi i proto, že po Rose a Martě je to najednou něco úplně jinýho, nemá úplně u všech tak docela na růžích ustláno. Je to dáma ve středním věku, nikterak plakátově úhledná a navíc je dost od rány... Je to přesně ten typ ženské, o jakých se vyprávějí zlé, jedovaté vtipy - protože se jich každej (určité typy chlapů zejména) bojí...:-)
Já ji ovšem miluju. :-)
Je to ohromně plastická, mnohovrstevnatá postava - a čím víc o tom přemejšlím, tím víc docházím k závěru, že Donna je jeden z mých vůbec nejoblíbenějších momentů v RTD éře. Jestli Russel T. něco fakt umí, tak postavy - a Donna to dokládá dokonale.
#1597 od Tessuna
19 úno 2015 18:59
Kteří lidé nesnášejí Donnu? Já tedy naprosto souhlasím s Meisiluosi - v renewed společnících nemá konkurenci. :)
#1598 od Zuzka
19 úno 2015 20:11
No, v Runaway Bride jsem z ní byla trochu v šoku:-) Hlavně jak vždycky prošvihla všechny ty "vetřelce" v Londýně - těžko materiál na Doktorovu společnici. A pak se vrátila a zazářila jako kometa. Je nohama na zemi, drzá, s malým sebevědomím, ale velmi empatická. A která společnice si dovolí poslat Doktora samotného na výlet na Midnightu a sama se válet ve wellness centru? To bylo docela odvážné, ukázat, že není tak hrr do každého dobrodružství:-) Ale k ní to prostě sedí.
Jen je fakt, že ty řeči o nejdůležitější ženě ve vesmíru mi přišly docela přehnané a takové šroubované. Stejné dopady na vesmír měl skoro každý Doktorův společník.
A myslím, že neskončila až tak špatně. Rozhodně by to s ní jako napůl Pánem času bylo k nevydržení:-D Aspoň nemusí vzpomínat a litovat...
#1612 od Sillia
20 úno 2015 17:38
Donnu jsem měla ráda, byla to taková celkem sympatická ženská, co nebyla z Doktora zase tolik paf jako jeho předešlé společnice a vlastně i jako ty budoucí. Co mě zatím tedy celkem mrzí je to, že zatím s žádnou společnicí jsem se nedokázala ztotožnit ani z poloviny a zatím žádnou ze společnic jsem si nijak extra neoblíbila, ne, že bych je neměla ráda nebo mi byly nesympatické, ale prostě zatím žádná nebyla taková, se kterou já bych dokázala vycházet a normálně se bavit, kdybych jí potkala. Možná River se mi líbila a tu jsem měla ráda, možná proto, že to byla první žena a v celkovém pořadí tedy druhá postava, která se neostýchala vzít zbraň do ruky a také ji použít. Zatím jsem mluvila pouze o společnicích a to proto, že je tu jedna postava, kterou jsem si velmi oblíbila a tou je Rory - neustále ve stínu Amy, ne zase tolik nadšený z Doktora, inteligentní, samostatně myslící, trochu nevnímaný a přitom i přemýšlející (třeba když je vzali do Teselecty a on prohlásil, že to byl miniaturizační paprsek, protože se nad tím prostě jen logicky zamyslel) a je mi na něm sympatické i to, že kdyby nebyl s Amy, tak by si ho Doktor a vlastně i většina lidí ani nevšimli, prostě člověk se kterým se dokážu ztotožnit a pořádně se do něj vcítit, možná právě proto jsem si také velmi oblíbila Osgood, o které toho sice moc nevíme a asi už ani moc vědět nebudeme, víme že z Doktora je nadšená, což by mi nevadilo, kdyby se z toho na prvních pár výletech oklepala a začala o něm uvažovat víc racionálně, tu bych jako společnici viděla moc ráda, nebo alespoň někoho jí podobného, nějaký navenek nevýrazný, nemastný a neslaný charakter, někdo tišší a zároveň s hlubší a komplikovanější povahou a uvažováním, ale to je jen takové moje zbožné přání, než něco, co by mělo nějakou váhu.