#4924 od Tessuna
07 bře 2017 11:31
Zuzko, vidíš, já mám v hlavě tu paralelu trochu jinak:
4. - 9., 5. - 10. Nevím, ke komu bych "přiřadila" 11., možná snad ke 2.? 6. - 12., i když mi to tak docela nesedí. Rozhodně nevím, jak z toho vyvodit, jaký bude další Doktor; nemyslím ale, že bude jako 7., protože on je svým způsobem 7. taky docela podobný 12. Já nevím, mně by se možná líbil někdo víc jako 3. Takový Doktor - džentlmen. Klidnější, usměvavější. Ale to je jen pocit.
Ten týpek z Lásky Nebeské by mi vůbec neseděl; v ničem jiném jsem ho totiž neviděla. A Tom Ellis mi nějak od pohledu prostě nepřijde jako Doktor.
Mně by se třeba líbil Sean Pertwee...
#4925 od Zuzka
07 bře 2017 13:39
Někdo jako Třetí Doktor, třeba Sean Pertwee ... :D

Ještě mě od včerejška napadlo, že v rámci všudepřítomné korektnosti, je obrovská pravděpodobnost, že to bude někdo černý. Jakože úvahy v BBC - musíme být genderově a rasově vyvážení až převážení! (v posledních sériích je ten tlak zřetelný - třeba v Zygonském dvojdíle byl Doktor jediný muž) - Doktor- žena - to je hodně odvážné... kdoví, jak by to dopadlo, to radši ne. Takže co nám zbývá? Když už to musí být muž, tak teda černý. Tak, Chibnaile, hledej někoho černého!

Jakože barva pleti je mi úplně fuk, zmiňuju to proto, že bychom k tomu při úvahách o konkrétním herci měli přihlížet:-)
#4926 od Sillia
07 bře 2017 17:01
Zuzko nestraš. Politická korektnost ano, ale prosím ne tak nuceně. Řeší se to tolik, že už mě to vyloženě otravuje a kdyby Doktor byl najednou černoch, tak jenom ten povyk kolem by mi to znechutil.
#4948 od DR.MASTER
20 bře 2017 17:09
V 50 výročí tvrdil Kurátor múzea/ Doktor/ Smithovi, že niektoré tváre sa vrátia, ale len tie fakt oblúbené. Nemohlo by to znamenať, že vrátia napríklad Tennanta. Vôbec by som sa tomu nebránil a bolo by to aj zaujímavé. Myslím si, že žena v roli doktora by nebola zaujímavá pre väčšinu publika.
#4949 od DR.MASTER
20 bře 2017 17:11
A ešte som zabudol dodať, že ten nový showrunner pracoval spolu s Tennantom na tom jeho seriály a tennant tam hral dokonca hlavnú úlohu.
#4950 od Alexis
20 bře 2017 19:46
S tím kurátorem to bylo podle mě jen mrknutí na fanoušky, jakože ti neoblíbenější představitelé Doktora se vrátili ve speciálu (a ještě se asi několikrát vrátí - pokud budou naživu). Nic víc bych v tom nehledala. Ale kdoví...
#4952 od Sára
21 bře 2017 16:39
No, já nevím, když teď máme novou společnici tmavé pleti, že by si Chibnai lvybral i stejného Doktora? Nepřijde mi to moc pravděpodobné. Ovšem takový Ind, těch v Británii žije taky spousta ( a třeba v Sarah Jane Adventures si zahrála celá rodinka), ten by mohl, ne? Akorát mě teď z hlavy žádnej indickej herec nenapadá...
A pokud jde o návraty oblíbených tváří- taky bych se tipla, že se to týká jen speciálů...
anebo charitativních akcí jako je třeba tahle : http://tennantnews.blogspot.cz/2017/03/red-nose-day-fundraiser-win-breakfast.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+davidtennantcom+(DAVID+TENNANT+NEWS+FROM+WWW.DAVID-TENNANT.COM)
(mimochodem - proč tam asi chybí Chris Eccleston?)
#4954 od Zuzka
21 bře 2017 19:05
Tak to bude teda událost :shock:
Dost mě mrzí, že Chris Eccleston nechce mít s DW nic moc společného. Byl super Doktor. Třeba ho to časem přejde...

K té černé pleti - těžko říct, zda Bill zůstane i na další sezónu, že jo...
#4961 od Sára
23 bře 2017 14:20
Jo, to je událost -sen každýho fanouška, řekla bych. No schválně, co byste dělali a jak se cítili vy - kdybyste jednu z těch židlí u doktorskýho stolu vyhráli??
#4962 od Zuzka
23 bře 2017 15:36
Až by mě dovezli nazpět domů po infarktu, tak bych začala shánět intenzivní kurz angličtiny :D
A ano, měla bych oooobrovskou radost, jakou jsem asi ještě mockrát nezažila. A současně ohromný strach, jak to dopadne. Rozhodně by mě to na dost dlouho vykolejilo. A šíleně bych se těšila.

No asi přispěju na charitu...