#4913 od lososmaster
03 bře 2017 15:17
No, rok - vždyť už bude muset být ve vánočním speciálu, který se taky někdy bude natáčet. Osobně si myslím, že by nějaké bližší informace mohly být dostupný tak v červenci.
#4914 od Tessuna
03 bře 2017 16:38
Na speciál jsem nějak zapomněla. Někdy si říkám, jestli by skoro nebylo lepší to nevědět takhle dopředu - nechat se překvapit, sledovat Doktorovu regeneraci a říkat si: kdo to asi bude tentokrát? Ale spoilerům se asi nevyhnu...
#4915 od Sillia
03 bře 2017 19:26
A vidíš, to já bych zase radši někoho, koho jsem ještě neviděla. Ale musím přiznat, že lososmaster mi tou Hayley Attwel docela nasadil brouka do hlavy a čím víc nad tím přemýšlím, tím víc mi to přijde zajímavější. Rozhodně tedy víc než Olivia Coleman, tu si tam naopak neumím představit vůbec.

A naopak jsem taky ráda, že tyhle věci se ví dopředu, alespoň kdyby se mi to nezamlouvalo, tak mám čas se s tím smířit, zjistit si víc a třeba změnit názor a i kdyby ne, tak to prostě s nadějí akceptovat. Zvlášť po Capaldim, toho jsem si tak oblíbila, že bych někoho jiného takovým šokem přijímat nechtěla.
#4916 od Alexis
04 bře 2017 23:14
Hayley Atwell, Benedict Cumberbatch... samý mladí (no - relativně) a hezcí (vlastně taky relativně) herci. Pche! Já bych otestovala věrnost fandomu nějakou pětašedesátiletou, neatraktivní babiznou:-) Chci říct dámou zralého věku charakterního typu, pochopitelně...
Ale začalo se šuškat, že to bude tenhle chlapík:
http://www.doctorwhotv.co.uk/betting-su ... -83311.htm
Viděla jsem ho jen v Lásce nebeské, takže jeho herecké kvality nemohu blíže soudit.

Myslím si, že Benedicta Cumberbatche se bát nemusíme, ten už je příliš velká hvězda na to, aby si ho BBC mohla dovolit. Když už ale zmiňujeme obsazení Sherlocka, tak škoda, že představitelka paní Hudsonové není přeci jentrochu mladší:-) A kdo by se mi opravdu líbil - Mary McDonnell, představitelka prezidentky Roslinové z BSG. Myslím, že by vážné i komické polohy Doktora zvládla na jedničku.
#4917 od ESESEL
05 bře 2017 04:36
Ježiš, to je tenhle. Já furt, kde jsem toho týpka viděl...
Ale Mary by byla super Doctor! Já jsem sice pořád spíš pro Amandu Tapping, ale i tak...
#4921 od Sillia
06 bře 2017 17:48
No vypadá to zajímavě. Každopádně (což by asi nemělo) mě nejvíce potěšilo Welcome to the Black Parade od MCR na pozadí toho fan traileru.

Nicméně Toma Ellise bych jako Doktora vážně nechtěla. Už jenom proto, že doufám, že Lucifer ještě chvíli vydrží a kromě toho, že bych byla neschopná ty dvě postavy separovat a takového Doktora bych jako Doktora asi nesnesla.

EDIT: Abych byla taky trochu konstruktivní, tak tady někdo uvedl list herců, které by tam rád viděl. No se vším nesouhlasím, vlastně nejméně s polovinou z nich, ale bylo fajn podívat se, co na to někdo jiný.
https://www.youtube.com/watch?v=NPjoZc_dejk
#4923 od Zuzka
06 bře 2017 23:11
Aby se vymezili proti Dvanáctce a taky aby zase nasbírali body v co nejširším publiku, si myslím, že Třináctka bude mladý, vcelku pohledný a emocionální. Tak nějak asi líbivější.
Vcelku je zajímavý pokus o paralelu s klasickými Doktory:
Tom Baker - David Tennant --- ve své době nejoblíbenější a nejpopulárnější
Peter Davison - Matt Smith --- velmi mladý, energetický, emociální
Colin Baker - Peter Capaldi --- sarkastický, nelíbivý
Sylvester McCoy - ??? --- Sedmý Doktor seriálu na popularitě nepřidal, takže je pravděpodobné, že si nevyberou typ "podivného mužíka" (jakkoliv by se mi líbil třeba James Nesbitt), ale spíš někoho jako Paul McGann.