#285 od Elis
10 lis 2014 16:47
Chtěla bych znát váš názor o tom, jaký byl Capaldi ve své první řadě. Za mě podal úžasný výkon a jsem ráda, že do té role vybrali právě jeho. I když na druhou stranu se mi zdá Doktor někdy až moc chladný...
Co na to vy? Jaký máte na Doktora a Capaldiho názor :) ?
#355 od Citron
12 lis 2014 16:14
Peter Capaldi je výborný herec a to určitě dokázal, ale přišlo mi, že se nějak s Moffatem nedokázali shodnout jakým směrem vést jeho inkarnaci. Jestli ho chtějí vést k nějaké dospělejší "temné" inkarnaci, nebo se držet takového toho Doktorovského standardu. Nakonec tak nějak nedotáhli ani jedno. Zároveň mi přišlo, že k němu se prostě hodí nemít asistenty vůbec, jelikož v opačném případě nějak nevynikl. Ale je možné, že to bylo jen způsobem, jakým byla psaná Klára.
#367 od Zuzka
12 lis 2014 22:01
Capaldi se mně moc líbí. Hned jak jsem ho poprvé uviděla, tak to někde zacvaklo - to je Doktor! Třeba u Matta Smitha mi to trvalo skoro celou sérii.
Má obrovské charisma, které většinou zastiňuje to, že jeho Doktor je občas trochu pasivní. Všimli jste si, jak málokdy přijde s nějakým "geniálním plánem na poslední chvíli" a v některých epizodách vlastně vůbec nic neudělá? (Kill the Moon, Forest, Death in Heaven) Ono to ani moc nevadí, jen je to změna:-)
Líbí se mi, že to nepřehání se sonickým šroubovákem.
Takový ten realistický/chladný přístup k lidem je docela osvěžující.

Vlastně mi na něm trochu vadí jen nedostatek entuziazmu. V porovnání s 9. , 10. i 11. Doktorem mu prostě poněkud chybí nadšení, energie. A to mě mrzí, tohle jsem měla na Doktorovi vždycky moc ráda.
#377 od Dochtúir Cé
13 lis 2014 13:00
Mně Capaldi sedl prakticky hned a úplně. Nekazit mu to scénáře, má podle mě šanci být lepší než Tennant. A teď abych se šel schovat před davem s dehtem a peřím...
#525 od Gebik
23 lis 2014 17:12
Mně se Capaldi zatím (po dvou dílech) líbí. Je sice na můj vkus trochu pasivní, ale zase je to po dvou "mladých a ztřeštěných" doktorech vcelku zajímavá změna. A v lehké návaznosti na výroční díl a jednu z hlášek Hurta je i fajn, že doctor dále nejde po linii mladší až nejmladší, trochu jsem se bála "středoškolské" verze.
Ale zpátky ke Capadlimu. Myslím, že vážně ohrožuje pozici Smithe v mém žebříčku oblibenosti doktorů. Samozřejmě Tennanta neohrozí nikdo že.. 8-) (ale Dochtúir Cé neboj, dehtem i peřím tě neoblažím :roll: ).
#600 od Meisiluosi
27 lis 2014 14:47
Capaldi mě bavil od začátku a baví mě čím dál víc.
Na Tennyho už se skoro dotáhnul, časem to asi srovná... Uvidíme. :-)
Každopádně doufám, že se 12th nějakou dobu v Tardis zdrží - už teď je boží a ten zatím neproměněnej potenciál z něj sálá na míle a míle.
#620 od Dani
29 lis 2014 13:06
Já jsem si po prvním díle s Capaldim říkala "šmankote to snad ne". Ale jak šel čas a díly ubíhaly, tak se mi zamlouval čím dál víc. Takže já jsem s 12. doktorem nad míru spokojená, ale nechci ho moc porovnávat s ostatními, protože přece jen je jeho Doktor dost odlišný od těch předchozích.
#1378 od ZitKat
22 led 2015 13:14
Tak já ho mám vážně moc ráda, po Smithovi a Tennantovi jsem se na něj netěšila ale opět byl opak pravdou a teď ho mám hodně v oblibě. Dalo by se říct, ačkoli 11th a 10th vážně mám ráda, je Capaldi můj nejoblíbenější :) Nemám žádný problém, že mu vadí se objímat, že je arogantní a egoistický, on, je, prostě, DOBREJ! :lol: Je jinej, ale je na něm něco zvláštního, něco, co ho dělá neobyčejným a dobrým Doktorem.. Myslím, že to byl trochu záměr scénáristů, ale těžko říct :D Každopádně doufám, že do 13th to ještě nějakej ten čas potrvá :D
#2947 od tvor
22 říj 2015 13:07
Zdar.Peter je vynikající,má někdy smůlu na scénáře.Měl by si zkusit napsat scénář sám,neboť je i dobrý scénárista.Například film Sinatra(Strictly Sinatra)-je sice jiného žánru,ale režii a scénář stvořil úžasně.
#2957 od Zuzka
22 říj 2015 17:30
Když tak čtu svoje rok staré hodnocení Capaldiho, tak je asi čas ho trošku poopravit.

12. Doktor je super - v deváté sérii mu přidali na energii, nápadech, citu i vtipu. A sonické brýle a kytaru.