#4964 od Alexis
25 bře 2017 09:09
Říct černoch je podle mě stejně vypovídající jako typizovat herce označením běloch. Matt Smith - běloch. David Tennant - běloch. A stejně se najdou lidi, pro které je jeden z těch dvou dokonalým představitelem Doktora, zatímco ten druhý naprostým opakem.
Takže jen podle rasy bych negeneralizovala. Vezměte si třeba Laurence Fishbourna, Willa Smithe a Samuala L. Jacksona. Jsou typově a herecky dost odlišní. A třeba takový Jackson je dost jiný v tarantinovkách než marvelovkách jako Fury.
Takže kdyby našli vhodného černého herce... No řeknu to takhle: raději bych se dívala na třeba na Fishbourna než na Matta Smithe:-) Ale samozřejmě, barva kůže je zpolitizovaná takže ať vyberou herce bílého, černého nebo fialového, budou okolo toho řeči.
Takže by se měli jít zeptat Kate Winsletové, jestli nemá v nadcházejících dvou až třech letech nějaké plány;-)
Je to logické řešení...
#4965 od Zuzka
26 bře 2017 18:48
Chris Eccleston po první sérii už nechtěl pokračovat, prý kvůli nějakým vztahovým potížím při natáčení. Já mám pocit, že kolem toho všichni docela mlží. Tady se k tomu vyjadřuje asi nejotevřeněji:

https://www.youtube.com/watch?v=20wJoBGL5YQ

No a že s DW nechce mít nic společného byl možná trochu silný výraz, vztahy s tvůrci zřejmě zůstaly korektní, nicméně faktem je, že se rozhodl nezúčastnit se výročního (50. ) speciálu a na DW akcích, conech a podobně se neobjevuje. Nebo mě opravte, budu jen ráda:-)
#4978 od Alexis
02 dub 2017 16:27
Takže společnice Bill má být lesbička. OK. Černou, homosexuální a nejlépe muslimskou a tělesně hendikapovanou odborářku hledáme všichni:-)

Já jen nechápu, proč to museli takhle vytrubovat do světa a kazit lidem překvapení. Vyšlo to už 31. března, takže apríl to asi nebude. No, aspoň se do Doktora nezamiluje. Pokud nezregeneruje na ženskou...
#4983 od Ironside11
03 dub 2017 16:16
Zatím mi Bill příjde vcelku sympatická, ale stejně bych si přál aby na konci serie odešla/zemřela, aby 13th začal úplně od začátku, stejně jako 11th.
#4988 od Tessuna
04 dub 2017 10:21
Souhlasím s Alexis: když už chtějí dokázat, že jejich postavy reprezentují celé spektrum, pokud jde o orientaci, tak tím, že se tím takhle "chlubí" dopředu, to vlastně shazují. Já musím přiznat, že jsem se trochu těšila, že to s Bill bude podobné jako s Donnou - která byla na chlapy, jenom ji zrovna Doktor prostě nepřitahoval. Tím, že mezi nimi žádná romantika nebude, protože ani nemůže být, se z toho něco ztrácí. Ale to je asi jenom tím, že se mi stejská po Donně. Mělo mi být jasné, že Bill nebude druhá Donna, vždyť je to nová postava.
Přijde mi, že ji tu všichni (včetně mě) rozebíráme až trochu moc na to, že jsme ji zatím vlastně nepotkali. V tom zase souhlasím se Zuzkou: chudák Bill.
Naštěstí už se brzo dočkáme.
Taky se tak těšíte?
#4990 od Sára
04 dub 2017 15:39
Já bych to nenazvala těšením (tedy za svou osobu), ale spíš absťákem posilovaným zvědavostí. Trailery jsou fajn- tady člověk může spekulovat a pouštět si fantazii na špacír, ale jinak bych se klidně obešla bez dalších"vábniček" - třeba v podobě rozhovoru s novou společnicí a jejího dopředu představování. Popravdě - když jsem s Doktorem začínala a díly si pouštěla "ze záznamu", bylo to úžasné překvápko a daleko větší emoce, když se měnily společnice i Doktorovy inkarnace , a já neměla tušení, co od nich čekat a jak se vybarví.