#4576 od Citron
09 pro 2016 18:18
Já nevím. Mě to celé stále přišlo jak poslední série DW. Dobré nápady, které na papíře mohly vypadat fajn, ale to provedení bylo celkově takové nějaké nijaké. Vysloveně to chtělo šokovat, ale občas ty šoky byly až moc takové prvoplánová. Například to nesmyslné množství smrtí během celé série, přičemž pomyslným vrcholem pak bylo finále samotné. Hlavně mi přišlo, že postavy na ta úmrtí sice reagovaly, ale jejich paměť byla tak v řádu pár vteřin. A takových podivných drobností bylo víc, takže víceméně mi většina hlavních postav jen sedla, že ti herci tak nějak působili sympaticky. Kromě Quill, na jejíž postavu jsem se i relativně těšil, ale nakonec byla spíše největším zklamáním. Ta herečka mě fakt děsně štvala :D.
Ale abych nebyl jen negativní. Pár zajímavých momentů mělo. Ti herci byli fakt sympatičtí a jako seriál co běží "na pozadí" se to rozhodně dalo příjemně snést. Bohužel to jen celé působilo jako snaha zkombinovat to méně povedené ze SJA a Trochwoodu. Ale asi to pro mě bude jak s Falling Skies. Divný seriál, který mě překvapuje, jak může některé skvělé nápady, tak pokazit :D
Konec s Andělem mě pobavil spíše v negativním smyslu. Trochu se bojím, co tam s nimi vymyslí.

Hodnocení dílů:
1x01 - For Tonight We Might Die - 3/10
1x02 - The Coach with the Dragon Tattoo - 4/10
1x03 - Nightvisiting - 6,5/10
1x04 - Co-Owner of a Lonely Heart/1x05 - Brave-ish Heart - 5/10
1x06 - Detained - 6/10
1x07 - The Metaphysical Engine, or What Quill Did - 6/10
1x08 - The Lost - 5/10
#4895 od lososmaster
24 úno 2017 18:25
To je škoda. Byl to dobrý seriál. RIP
#4899 od Sillia
25 úno 2017 01:25
No mezi nejlepší se to neřadilo, ale ani mezi ty nejhorší a vlastně ani mezi ty úplně nepovedené. Škoda.
#4901 od Citron
25 úno 2017 01:43
Já bych tomu věřil, ty výsledky byly mizerné. Jako mě to zrušení až tak netrápí. Nebylo to úplně špatné, ale podle mého to samo nevědělo, pro jakou cílovou skupinu to chce být. Respektive, autoři říkali, ale výsledek tomu neodpovídal :D
#4903 od viktorsamuel
25 úno 2017 17:41
Jo, bylo to takové průměrné. Ale musím uznat, že jsem se na každý díl těšil a věřil jsem, že to v dalších sériích více vytáhnou a propracují. Nejzvláštnější na tom byla ta kvanta smrtí. Tam zařvala uklízečka, plno studentů, jejich rodičů, dokonce i ředitel a nikomu to nebylo divný. Na druhou stranu to bylo takové multiminoritní (jak je ve světě DW dobrým zvykem), což bylo fajn. Celkem bych řekl horší než Torchwood a lepší než SJA (ten mi nesedl kvůli zaměření na podstatně mladší publikum). Na CSFD to také nemá až tak špatné hodnocení. No, uvidíme, co bude dál. Podle mě je to očividná výzva pro změnu směru hlavního seriálu. Aby byl se změnou showrunnera méně temnější a více rodinný. Myslím, že Chibnall se bude snažit změnit kurz více směrem k éře RTD. Taky jsem zvědav na nového Doktora. Doufám, že se nepotvrdí ty fámy o tom, že to v další inkarnaci bude ženská. To by mi teda po více jak třiceti sezónách fakt nesedlo.