#4446 od ESESEL
22 lis 2016 17:17
Nevidí? V My Little Pony to dělají každou chvíli... ;)
#4483 od ESESEL
01 pro 2016 20:39
Holt Quill je prostě zajímavější než jakýkoliv puberťák na světě, pročež díl, v němž téměř nejsou puberťáci, zato Quill je tam prakticky celou dobu, by měl být fajn - a taky byl...
#4503 od lososmaster
03 pro 2016 18:01
Vyřešení dějové linie "Governors" - super, už se těším na další sérii abych o nich zjistil víc
Vyřešení dějové linie "Shadowkin" - ???????? Pomoc!!!!
#4504 od Sillia
04 pro 2016 01:23
Shadowkin byl alespoň trochu zajímavý, když byl s April propojený o něco víc, alespoň April byla o něco zajímavější. Docela mě mrzelo, když to přerušili a ještě víc s další epizodou - zajímalo by mě, jak dlouho by v té třídě asi přežili...
#4505 od ESESEL
04 pro 2016 02:03
Ale jo, finále dobrý, správně akční, většinu věcí jsem teda čekal (kromě toho, koho Governors... uctívají či co to vlastně dělají), ale bavilo to a, no, snad to prodlouží...
#4507 od lososmaster
04 pro 2016 13:34
Já myslel to jak skončila April. To je fakt strašně divný.
A hlavně šéfa Governors hraje Cyril Nri, kterej hrál v SJA toho borce s papouškem a já doufám, že je to ta stejná postava.
#4510 od Sillia
04 pro 2016 22:31
Ale jo, ve výsledku celkem pěkný, akční. To úplně na konci jsem tedy nečekala, ani to s April, ani s Governors. To prodloužení by bylo hezký.
#4541 od lososmaster
06 pro 2016 23:40
Tak já bych začal s hodnocením a nějakou osobní statistikou první série (hopefully budou i další):

(od nejlepšího po nejhorší)
1. Co-owner of a Lonely Heart / Brave-ish Heart (4/5) - Extrémní dvojdíl s několika propletenými dějovými liniemi (pro to mám fakt slabost)
2. For Tonight We Might Die (1) - Super epizoda na rozjezd plus samozřejmě Doktor.
3. The Metaphysical Engine, or What Quill Did (7) - Asi nejzajímavější dopravní prostředek ever a zvládli to jen ve třech lidech. Mínus teda za pra-Quill nebo co to sakra bylo za nesmysl.
4. The Lost (8) - Průměrný díl. Na ukončení série nijak nenadchl. Plusové body za Anděla.
5. The Coach with the Dragon Tatoo (2) - Na můj vkus až moc krve a příběh to moc nevylepšil.
6. Detained (6) - Nějaký díl prostě musí být horší než jiné. Možná bylo super sledovat proměnu postav, když se dozvědí pravdu.
7. Nightvisiting (3) - Nic moc díl ve kterém se v podstatě nic nedělo jenom dokola se opakovaly stejný kecy a mělo to předvídatelný konec.

Celkové hodnocení - asi tak 8/10

Jaké máte názory na první sérii vy?
#4545 od ESESEL
07 pro 2016 03:01
lososmaster píše:Já myslel to jak skončila April. To je fakt strašně divný.
A hlavně šéfa Governors hraje Cyril Nri, kterej hrál v SJA toho borce s papouškem a já doufám, že je to ta stejná postava.

Hlavně pokud to prodouží, tak doufám, že tak aspoň chvíli zůstane - ač by mě to překvapilo, vzhledem k tomu, jak drahé by to bylo...
A jo! To by bylo cool.

No, řekl bych asi: 7>1>6>8>4+5>2,3
Celkově tak 7/10, pořád jasně horší než Torchwood i SJA, ale když bych srovnal jen první série, tak už by to bylo složitější...
#4569 od Sillia
08 pro 2016 19:26
Můžu říct jenom to, že mě to bavilo. Nijak jsem si nezapisovala hodnocení, ani jsem o tom moc nepřemýšlela, prostě jsem bavila. Kdybych měla říct nejlepší epizody, tak bych asi začala s úvodním dílem a s tou epizodou jenom s Quill, ta byla opravdu pěkná a dál už pak nejsem schopná nic určit.

V porovnání s ostatními spin-offy tedy nic moc, ale stejně bych tomu přála pokračování, přišli s několika zajímavými nápady a na to, jak jsem se toho až bála, tak to nakonec potěšilo a ty moje katastrofické scénáře se naštěstí nekonaly.