#2689 od ESESEL
02 říj 2015 01:42
Nějak nevím, kam s tím, tak třeba sem... Byl oznámen nový spin-off z prostředí Coal Hill school. Bude se jmenovat Class. Bude mít osm dílů po 45 minutách a poběží pravděpodobně někdy během příštího roku (natáčení začne na jaře). Těšíte se?
#2690 od Citron
02 říj 2015 02:23
Já to pochopil, že bude venku až v roce 2017. Každopdáně jako nápad je to určitě zajímavé. Mohlo by to být fajn. I kdyby natočili jen jednu sérii.
#2691 od ESESEL
02 říj 2015 18:35
Já tuhle větu taky moc nechápal, ale zase když začnou na jaře točit 8 dílů, to by do prázdnin mělo být a... co by s tím pak dalšího tři čtvrtě roku dělali? :)
#2692 od lososmaster
02 říj 2015 20:39
Vánoční díl Shrerlocka taky natáčeli v lednu.
#2693 od Sillia
02 říj 2015 21:06
Já to tedy taky pochopila tak, že tak za rok to bude.

Každopádně to vypadá celkem zajímavě a určitě to zkouknu.
#2694 od Tessuna
02 říj 2015 22:30
Já jsem četla, že natáčet budou na jaře 2016 a vysílat později téhož roku, jinak se ta věta vyložit nedala.
Jinak - lepší nějaký spinoff než vůbec žádný, ale uvítala bych spíš pokračování Torchwoodu. Může se z toho samozřejmě vyklubat úžasný seriál, ale jsem spíš skeptická. Mám občas nejasný dojem, že když se dospěláci rozhodnout vymyslet něco, co by se podle nich mělo líbit teenagerům, skončí to čímsi, co se nelíbí vůbec nikomu. Na druhou stranu... když tak dumám nad tím, o čem by takový seriál mohl být, vychází mi z toho představa jakéhosi sci-fi Harry Pottera... :)
#2696 od Zuzka
03 říj 2015 09:21
Jestli se v tom bude vyskytovat postava Courtney, tak vlezu za gauč a nikdo mě k tomu nedostane.
#2697 od Sára
03 říj 2015 11:13
Já si dovolím mírný skepticismus. Spin-off, proč ne, ale pokud by měl být podle vzoru - bývalá Doktorova společnice rozjíždí vlastní kšeftík bez svého patrona , tak to už tu jednou bylo.
Ovšem Sarah Jane měla vybudované solidní zázemí , měla pana Smithe, K9, Luka s partičkou jeho kámošů, a taky o 25 let víc než Clara. A jakkoliv je Clara moje oblíbená společnice, nedovedu si ji představit, jak sólo, v zádech jen bandu puberťáků ze své třídy bojuje proti mimozemské hrozbě. Ale kdoví. Teba bude koncept úplně jiný...
Ovšem i já bych prosila...bez Courtney.
#2698 od vojza
03 říj 2015 11:49
Já to taky pochopil tak že se bude vysílat říjen/listopad 2016 místo Doctora ,který jak se proslýchá může být příští rok kvůli Sherlockovi nevysílán.Koncept vysokoškoláků řešící své problémy se školu a zároven chyby v čase a prostoru (čili Buffy z DW univerza ) mě nijak extrémně nezaujal .No uvidíme co show přinese možná se mi ještě bude líbit,ale podle popisu se mi zdá že spíše skončí u té 1.serie.
Naposledy upravil vojza dne 03 lis 2016 22:09, celkově upraveno 1
#2699 od Tessuna
03 říj 2015 12:05
To o nevysílání Doctora - nestraš, četla jsem rozhovor s Moffatem, kde říkal, že to jsou jen drby.

Zuzko a Sáro: četla jsem, že Jenna Coleman v tom vůbec hrát nebude, takže hlavními postavami budou nepochybně studenti. Dává smysl, že se tam objeví postavy, které jsme viděli v DW, což znamená Courtney... a ta třída z "In the forest of the night," a pokud neudělají hlavní postavou Maebh (což by byl zajímavý a odvážný krok, takže pochybuju) tak už bych vážně brala spíš tu Cortney. Každopádně - nikdo nás nenutí se na to koukat, ne? :)