Které Doktorovy protivníky máte nejraději?

5
18%
1
4%
1
4%
4
14%
3
11%
2
7%
0
N/A
0
N/A
2
7%
2
7%
8
29%
#1995 od Zuzka
07 kvě 2015 09:26
Zkusila jsem udělat anketu s nepřáteli (protivníky), které Doktor potkává opakovaně. Na některé z nich se vždycky těším a u jiných vzdychám "Už zase?". Které máte rádi a kteří vám naopak lezou na nervy?
#1996 od Ta Fialová
07 kvě 2015 10:42
Já osobně jsem Dalekofil. Přestože někomu začali lézt na nervy, já je mám stále ráda... Ty malé plechové popelnice! :) "Exterminate!" Já nevím, přijdou mi roztomilí, k narozeninám chci plyšového Daleka!
A pak Weeping angels. Před nimi jsem byla vyděšená z každé blbosti, a teď jsem obrněná nikdo si na mě nepřijde! :)
#1998 od lososmaster
07 kvě 2015 15:42
Podle tohohle seznamu jsem si vybral Daleky (vím, že jsou ohraní, ale mě pořád příjdou dobří) GI (jeden z mála nepřátel, který je Doktora hoden - a navíc ho v Renewed mluví McKellen. A taky ho v Renewed moc nezkazili, jako třeba Cybermeny), ale dost jich tu chybí, např. Valeyard, což je podle mě Doktorův nelepší nepřítel, nebo Ice Warriors, kteří jsou dokonce ve víc dílech (5) než Zygoni (2+Cameo). Ze Sontaranů má rád akorát Straxe, ale to není nepřítel...
#1999 od Angi
07 kvě 2015 16:03
Jen dvě volby? Těžké... Dal jsem Mastera a Sontarany, i když Sontarany z classic, v renewed mi zas tak drsní nepřišli. Třeba v "Human experiment" ( jestli se tak jmenoval ten díl se čtvrtým a Sarah Jane), byl sice fakticky jen jeden Sontaran, ale skvělý. Třetí volba by byli Zaygoni a pak Cybermani. A v seznamu mi chybí hlavně skvělý Omega.
#2001 od Zuzka
07 kvě 2015 17:38
Mně bylo jasné, že se hned při prvních odpovědích budu tlouct do hlavy, na koho všechno jsem zapomněla... No jo. Jenže když tam někoho přidám, tak se prý vynulují hlasy, tak radši ne.
Osobně mám hodně ráda Sontarany. Oni jsou takoví... prostě kouzelně zarputilí. A Vládce.
Dalekové jsou dle mě nadužívaní, Kyberlidé taky. I když Dalecké hlasy a slovní zásoba mají něco do sebe :-)
#2002 od lososmaster
07 kvě 2015 18:41
Angi píše: Třeba v "Human experiment" ( jestli se tak jmenoval ten díl se čtvrtým a Sarah Jane), byl sice fakticky jen jeden Sontaran, ale skvělý.

Těsně vedle, je to "Sontaran Experiment" :D
#2007 od Meisiluosi
09 kvě 2015 07:06
Těžká otázka, asi se zdržím hlasování.
Přiznám se, že já mám Daleky i po x-tý epizodě/audiopříběhu fakt ráda. Vlastně šacuju, že je mám v oblibě *hlavně* díky audiu, když Daleka nevidíte, je dvojnásobně creepy.
Cybermen už mě tankujou o něco míň, ovšem ono když se to s nima umí, je z toho Silver Turk...
U Mastera hodně záleží to, jak moc mě baví, na tom, která verze to zrovna je (zatím teda Macqueen a Delgado FTW!), ale v podstatě mě taky baví pokaždý. Bez uzardění přiznám, že mě hodně bavil i ten Robertsův (vlastně víc, než Simmův, když se to tak vezme).
Pro Sontarany mám velkou slabost a jako protivníci mi přijdou velmi působiví, Straxovi navzdory...:-)
Weeping Angels u mě postupem času hodně ztratili (Moff je prostě -- přeexponoval, IMHO), ale pořád jsou skvělí. (I když já radši vashta nerada.)

Momentálně u mě nejspíš vede Eminence.