#1190 od Gebik
06 led 2015 12:39
Možná už to tu je, ale už jsem to nenašla, tak snad se neopakuji (pokud ano, smažu to).
Se kterým z Doktorů byste chtěli cestovat? Teď myslím bez ohledu na oblíbenost, ta může být ovlivněna hodně faktory, ale ke kterému (kterým) byste skutečně chtěli nastoupit do TARDIS a dělat mu aspoň na chvilku společníka?

A jedna otázka, která k tomu připojena být musí - kam byste chtěli letět? Do nějakého konkrétního bodu historie? Nebo popustíte uzdu fantazie a "vycestujete" někam do vesmíru nebo budoucnosti?

EDIT: Měla jsem to napsat hned, ale samozřejmě nemusí být jen jedna odpověď, jeden doctor nebo jedno místo.
Naposledy upravil Gebik dne 06 led 2015 16:04, celkově upraveno 1
#1197 od Tessuna
06 led 2015 14:21
Napadají mě hned tři odpovědi a nedokážu si vybrat, co z toho by se mi líbilo nejvíc:

5. Doktor + budoucnost, nějaké století, kdy v kultuře vládne nová secese a architektura, móda a vůbec životní styl tomu odpovídají; tu bych se nechala provést nějakým obzvláště překrásným městem, následoval by piknik s významným spisovatelem fantasy románů onoho století a potom návštěva divadla nebo plesu.

4. Doktor + jiná planeta; ale opravdu úplně jiná a totálně ulítlá, abychom se tomu společně mohli divit.

3. Doktor + planeta, kde ve stromech opravdu žijí dryády (stromové víly); taková nějaká lesnatá, mírně mystická planeta.
#1202 od Zuzka
06 led 2015 18:25
Já bych ráda cestovala s 9. Doktorem, někam do minulosti Země. Třeba do středověké Prahy. Líbí se mi, jak má 9. Doktor rád lidi, líbí se mi jeho nadšení, určitě by nám to skvěle klapalo.
A opravdu 9. Doktor není můj nejoblíbenější, ale cestovala bych s ním ráda.

Taky bych ráda vyrazila někam daleko do vesmíru s 8. Doktorem. Kdyby si trochu ostříhal vlasy - upřednostňuji jeho starší image :D Řešili bychom nějaké detektivní případy.

A ještě bych byla ráda, kdyby mě 10. Doktor vzal na nějakou planetu ochutnávat místní speciality, určitě by měl co doporučit. Ale dýl bych s ním asi cestovat nechtěla, na to se mi moc líbí a dopadla bych jako Martha.
#1203 od OndraH
06 led 2015 18:30
Já bych nejraději cestoval s druhým nebo pátým Doktorem - zdá se mi, že jsou takoví hodnější na své společníky.. I když ti od druhého (Jamie a Zoe) nedopadli moc dobře :/ A myslím, že s Doktory 6-8 by to bylo o život :D (I když jsou ti tři moji nejoblíbenější). Podle toho, jak dopadla většina jejich společníků, asi bych nechtěl cestovat s Doktory z renewed :/ Možná s jedenáctkou..

A místo, to opravdu netuším. Asi na nějakou vážně šílenou planetku ;)
#1205 od Sillia
06 led 2015 21:22
Osobně bych chtěla cestovat se všemi Doktory, které jsem zatím poznala, ono jich také moc není, vlastně renewed Doktoři + Osmička, takže radši vypíšu, kam bych s jakým Doktorem chtěla.

Ráda bych nastoupila do Tardis s 12. Doktorem, má takový zvláštní pohled na všechno okolo něj a není až takový optimista a jeho jedovaté kecy občas dokážou velmi pobavit a myslím, že bych byla ochotná nějaké ty narážky na mou osobu bych snesla. Kam bych se s ním chtěla podívat, to přesně nevím, ale spíš někam do budoucnosti, zrovna s ním spíše do té lidské, alespoň tak o dva tisíce let a radši na nějakou lidskou kolonii, nejlépe, kde jsou ještě napůl původní obyvatelé. Vidět kulturu dvou odlišných kultur, jak se do sebe míchají by mohlo být zajímavé.

S 11. Doktorem bych chtěla někam do budoucnosti, nejlépe do nějakého obrovského zábavního parku se spoustou šílených horských drah a atrakcí, ze kterých je lidem častokrát zle, vodní atrakce a spousta podobných šíleností, spolu s tím, co my tu ještě ani nemůžeme znát.

Určitě bych se ráda svezla s 10. Doktorem, ale jen krátce, protože bych na tom jinak byla tak, jak už napsala Zuzka, a kdybych si měla vybrat jen pár menších výletů, tak je více věcí, které bych ráda viděla. Jednou z nich je supernova, respektive její výbuch, jak putuje rázová vlna skrz vesmír a jak se vytváří ty nádherné obrazce. Jinou hvězdu zase viděla implodovat, vznik černé díry a vidět červí díru, nakonec se podívat, jenom na chvilku, na nějaký asteroid, kde se bude procházet hodně různých forem života a možná něco ochutnala.

A s 9. Doktorem bych se ráda podívala do antického Řecka, ráda bych viděla palác Knóssos v době, kdy byl zbrusu nový, také do Athén a do divadla, nejlépe jak na komedii, tak na tragédii, jen nevím, v jakém pořadí, pak do Říma, nejspíš je to kruté, ale chtěla bych vidět, jak vypadaly gladiátorské zápasy, ale jelikož je to Doktor, tak tohle bych mu neudělala, také bych se chtěla podívat do Babylonu a vidět Semiramidiny visuté zahrady a podobné věci, jaku pyramidy, zikkuraty. A potom ještě do italských vesniček, procházet se těmi úzkými uličkami s kamennými domy a chodníky a s těmi střechami navazujícími na sebe. Také do renesančních Benátek, nejlépe na karneval, do Pisy a stejně tak do dalších italských měst a na ostrovy, někdy v průběhu historie, kdybych to měla vypisovat všechno, tak to bude zatraceně dlouhý seznam.

A pak je tu 8. Doktor, toho bych chtěla hlavně poznat, v tom filmu se mi zdál jako dobrý Doktor, bohužel právě kvůli tomu, že měl pouze ten jeden film, nemohu říct, kam bych s ním chtěla, jen bych se chtěla proletět, asi bych to nechala na náhodném výběru a byla bych ráda kdekoli, protože nevím, v jaké situaci by vyniknul. Tak jako tak bych s ním někam chtěla, zdál se mi hodně sympatický a ani ne tak arogantní nebo ješitný, takže by se mi s ním pravděpodobně vycházelo celkem dobře.
#1212 od Semi
07 led 2015 09:40
Nevím proč, ale 9. doktora určitě ne,připadá mi hrozný.Já bych váhal mezi 10. a 11. doctorem , s 12. by to byla hrůza :D , takový bručoun :) .S 10. doctorem bych jel do nějákého hotelu či tak z budoucnosti a s 11. doctorem bych jel do 17. století kdekoliv v Evropě.
#1373 od ZitKat
22 led 2015 12:50
Tak ráda bych se všema, je těžký si vybrat jen jednoho-dva :D Každopádně, když se všema, rozřadím to:
9th - Tak s ním je to těžký, ale někam asi na zábavu, nebo jak to říct :D Třeba na nějaké ''oslavy'' v minulosti lidstva :D Přijde mi takový... Takový... Že je sranda se s ním bavit :D Takže rozhodně takhle :D (neumím vysvětlovat a nadměrně používám smajlíky, prosím omluvte to :D)
10th - To je fakt hoodně těžký... Ale možná na nějakou vesmírnou loď jako v díle 4x00 :D (Vážně neumím vysvětlovat :D)
11th - Nejlépe někam, kde je nebezpečno, třeba mezi daleky atp. :D Nevím proč, ale prostě s ním bych chtěla do nebezpečí :D :lol:
12th - Vážně netuším, ale nejspíš někam doo... Egypta před naším letopočtem :D Jednou se mi o tom zdálo a bylo to fakt dobrý :lol:

No, takže opravdu ale opravdu neumím vysvětlovat :D No co... :D
#1377 od Meisiluosi
22 led 2015 13:13
Když si představím, že se u mě na balkoně najednou zhmotní TARDIS...
Hmm... Asi bych doufala, že vyleze Osmej (i když Desítka je taky silnej kandidát).

Osmýho mám prostě nejradši a mám pocit, že by mi jeho společnost byla nejpříjemnější. Na druhou stranu, Osmej je (jak už tu ostatně padlo) strašně o hubu... :) Když si tak promítnu všechny ty jeho ztráty paměti, nadprůměrný výskyt silně mindfuckových situací napříč jeho poutí od regenerace k regeneraci a pak samozřejmě ten fakt, že měl celkem mimořádnou kliku na vleklý a hnusný války, říkám si, jestli by Desítka - nebo prakticky kdokoli vyjma War Doctora - nebyl o něco bezpečnější variantou.
Ale jo, u mě by to asi vyhrál. Mileráda bych s ním cestovala prakticky kamkoli - a doufala, že se neodehraje žádný Scherzo.

Jinak bych ale na nabídku společnýho cestování neřekla "ne" žádnýmu Doktorovi. Baví mě všichni. A většině bych se patrně aktivně vnucovala, kdyby se k tomu nabízení snad neměli nebo tak...:-)
#1947 od Alexis
26 dub 2015 22:01
Hm, a což takhle ukrást Doktorovi Tardis pro sebe a nemuset se otravovat s tím náročným, sebestředným maniakem?
Kdybych si musela vybrat, asi by to byl 9. Doktor. Připadá mi takový nejsolidnější. Desítku mám sice raději, ale kdo by se chtěl otravovat s těmi jeho manio-depresivními záchvaty a emocionálními výlevy tváří v tvář, že:-).

Já bych hlavně měla tendenci porušovat všechny ty zákony a pravidla o neovlivňování své vlastní životní linie, takže by mě každý Doktor brzy vyrazil.
#1951 od Angi
27 dub 2015 21:31
Alexis:
Takže ty bys chtěla Tardis k ovlivňování své vlastní životní linie, ale sebestředný maniak je desátý doktor, ano? ;))