#1138 od Gebik
04 led 2015 16:32
Moffata nevyhazovat. Jeho epizody mám většinou ráda. Ale vzít mu pozici showrunnera a vrátit ji Russell T Daviesovi!
#1139 od OndraH
04 led 2015 16:34
Vrátit pozici showrunnera Daviesovi? To by seriál spadl do hlubin a už by se nikdy nevzpamatoval... Aspoň pro mě, nemám totiž náladu na Doktora, který každý díl brečí nad Rose a nad tím, jak ji chce zpět... Moffat ještě teď spravuje všechny trapné faily, kterých se RTD dopustil - zničení Gallifrey, používání Daleků ve skoro každém finále řad, strašná charakterizace Mastera a tak dále a tak dále.. Ať to dají radši někomu novému, než aby vraceli RTD.
Promiňte všichni, co ho máte rádi.. Ale já většinu věcí z jeho éry vůbec nemám rád.
#1157 od Gebik
04 led 2015 23:45
Já vím, já vím, že RTD nepatří u mnohých mezi oblíbené a že se různě rozebírá hodně z jeho scénářů... Ale, já prostě jeho epizody a série "žrala" natolik, že jsem většinu chyb prostě nějak ignorovala a uvědomovala si je až na základě komentářů v těch zmíněných diskusích (ať už jsem s nimi souhlasila či nikoli). :roll:
#1213 od Semi
07 led 2015 09:46
Podle mě je Moffat super!Ale je pravda že už by chtěl vyměnit :) .Já osobně bych ho nechal, ať dělá speciály -ty mu jdou dobře. Na normální díly se nehodí.
#1629 od Ta Fialová
22 úno 2015 18:56
Tessuna píše:Moffata vyměnit, jsem pro všemi deseti, jenže za koho?

Samozřejmě za nás, lidi z Doctorwho.cz!
Angi s Tessunou a Citronem by se postarali o nějakou super-mega-inteligentní epizodu, kvalitní povídky, co tu jsou, by se použily, já bych si tam ke Capaldimu nacpala alespoň na epizodu nějakýho tříletýho špunta a jak tu někdo na fóru psal, samozřejmě studenta kvantové fyziky, který bude Doctorovi tvrdit, jak to, co provozuje, je naprostá hloupost! :lol: Jdu poslat BBC dopis! :D
#1631 od Tessuna
22 úno 2015 20:25
:D To je ale nápad! Ne, vážně, díky za projevenou důvěru, ale myslím, že kdybychom všichni, kdo sem dáváme fanfikce, dali hlavy dohromady, byli bychom možná schopní napsat ucházející scénář. V takovém případě bych vrchní scénáristkou jmenovala Sáru; a sama bych se podílela třeba na vymýšlení bizardních mimozemšťanů, planet, jazyků a podobných detailů.

Ale pořádný showrunner podle mě potřebuje ze všeho nejvíc pořádnou vizi a pak ještě vůli ji prosadit navzdory všem remcalům a velké organizační schopnosti; fantazie, schopnost psát scénáře a dokonce i vztah k seriálu jsou vedle toho podružné.
Ne že bych pochybovala o tom, že Moffat něco z toho postrádá: já mám problém jen s tím, že se mi jeho vize nelíbí a vyměnila bych tudíž Moffata za někoho s jinou vizí.

Ale kdybych náhodou měla moc rozhodovat o tom, kam se seriál má ubírat, tak bych měla pár nápadů, ne že ne... za prvé bych prohlásila finále 8. série plus vánoční speciál za pouhý sen, za druhé bych se hodně rychle zbavila Clary a za třetí bych novým společníkem udělala Kšarůůa. A během celé 9. série by se Doktor podíval na Zemi možná jednou nebo dvakrát, ale rozhodně ne do Británie. Taky by potkával spoustu slavných spisovatelů (včetně mimozemských) a jako finále bych udělala multidoktorovský speciál.
Hmm. Nakonec vymyslet vizi není zas tak těžké, jak jsem si myslela :twisted:
#1633 od Sára
22 úno 2015 20:30
A teď ji ještě prosadit! Brnkačka... ;)
A Kšarůů jako společník v seriálu by byl fakt velká výzva pro trikaře i maskéry... Ovšem ta sledovanost...!
#1649 od Kave
24 úno 2015 01:48
Tessuniny návrhy podepisuji v plném rozsahu, jen jednu návštevu Británie bych povolila, aby mohli navštívit A. A. Milna. Už čtu poněkolikátý dětem Medvídka Pú a výskyt Kšarůůa ve Stokorcovém lese by tamějším příběhům dodal úplně jinou dynamiku.
#1651 od Tessuna
24 úno 2015 01:56
Myslím, že to se dá říci o výskytu Kšarůůa ve kterémkoli pozemském literárním díle :D
Díky za tu představu, moje příliš bujná fantazie mi teď kreslí Kšarůůa do každé knížky, na kterou si jen vzpomenu, a už smíchy vážně nemůžu... :lol:
#1653 od Sillia
24 úno 2015 15:40
Tedy, tady se rodí nápady a scénáře a možnosti a všechny úžasné, něco takového by to rozhodně chtělo - fantazii a přání českých fanoušků, to by pak bylo scénářů dost na dalších 50 let dopředu.
A když se tu tak nějak přidává, co by se změnilo, tak si také trochu přihodím a to Osgood, když se nad tím zamyslím, tak to už vlastně Tesuna zahrnula v tom, že celé finále by bylo jen sen, jenom toho Pinka bych nechala mrtvého.