#884 od ELMA
26 pro 2014 02:14
Kdo z vás je pro výměnu Moffata a za koho?
#889 od Angi
26 pro 2014 08:57
Epizody by měl psát Dylan Moran :D
#891 od Tessuna
26 pro 2014 10:31
Nebo alespoň jednu epizodu, protože to bych vážně chtěla vidět: :P

Moffata vyměnit, jsem pro všemi deseti, jenže za koho?
Nejde jen o to sehnat dobrého scénáristu.
Moffat byl taky výborný scénárista předtím, než z něj udělali showrunnera.
Chtělo by to někoho s vizí a nápady a myšlenkami, někoho, komu na seriálu nesmírně záleží... ale koho, to netuším.

Scénáristé by se vymyslet dali; třeba bych si přála víc epizod od Jamieho Mathiesona.
A zajímalo by mě, co by provedl RTD, kdyby se vrátil na epizodu nebo dvě.
Nebo kdyby měli napsat epizodu tvůrci Červeného Trpaslíka, to by mohlo být zajímavé.
Úplně nejlepší by ale nepochybně byl třeba takový scénář od sira Pratchetta...
A kdyby napsal nějaký ten scénář Joss Whedon a bylo to tak dobré jako jeho scénáře k Firefly... :)
#893 od ELMA
26 pro 2014 11:50
Vím, že sehnat dobrého scénaristu je problém, ale Moffata už mám plný zuby

Tessuna - ano! Mým snem je, že jednoho krásného dne na Červením trpaslíku přistane modrá budka. Spojení Doctora a Rimmera je prostě neodolatelné :D
A s Prachetem souhlasím
#895 od OndraH
26 pro 2014 11:56
Měli by to převzat lidi z Big Finish :roll: To je přece jasné, už patnáct let vytvářejí DW materiály, které v mnoha ohledech předčí samotný TV seriál. Tak proč ne? Bylo by přeci úžasné mít další z jejich úžasných postav, jako třeba Charley, Mary, Lucie, Evelyn, Klein, Hex - a tentokrát rovnou v televizi! Pokud se chcete jeden díl nesvázaně chechtat na všechny strany jen aby z vás další týden byla ubrečená troska a pak vám o něco později bouchne mozek nad zamotaností příběhu... Tak by to měli vzít oni. Vím, že to chcete. :D
#909 od KapsaDan
26 pro 2014 19:05
Moffat byl měl být odejít, ale minimálně až bude regenerovat 12. Doctor.
#969 od Meisiluosi
28 pro 2014 13:42
Taky hlasuju pro Big Finish. 8-)
Jakkoli patrně nehrozí, že by se to stalo (a vlastně ani nevím, jestli to chci, protože by bylo fajn, aby lidi z BF nic zbytečně nerozptylovalo a neodpoutávalo od BF), Nick Briggs by IMHO vůbec nebyl špatnej showrunner.
Nejsem sice žádnej Moffat hater (a teď po osmý sérii jsem ochotnější vydržet s ním ještě sezonu, dvě, byť většina mých výhrad trvá) - ale novou krev by to chtělo. Moff ať pro DW dál píše, jsem všema deseti pro, ale kočírování seriálu ať už radši obstará někdo jinej.
#1110 od ESESEL
03 led 2015 03:27
No, na zahraničních fórech je docela často navrhován Toby Whithouse (School Reunion, Vampires of Venice, The God Complex, A Town Called Mercy), popř. Phil Ford (The Waters of Mars, Into the Dalek, Dreamland). A obávají se, že to převezme Mark Gatiss (The Unquiet Dead, The Idiot's Lantern, Victory of the Daleks, Night Terrors, Cold War, The Crimson Horror, Robot of Sherwood).
#1114 od Alexis
03 led 2015 12:51
Kdybych si mohla vybrat kohokoliv, tak Whedona. Jak psala Tessuma, podle kvality scénářů se nedá usuzovat na schopnost vést celý seriál, takže těžko vybrat jen podle úrovně jednotlivých epizod.

Ani nevím, vytvářel Gattis někdy celý seriál sam, nebo fungoval spiš jako scénárista nebo spolupracovník? U Sherlocka mám dojem, že hlavní tvůrčí silou je Moffat, ale třeba je to jinak..
Jestli se nepletu, tak ani RTD, ani Moffat před Doctorem Who do sci-fi nefušovali (no, Moffat trochu jo:-)), takže možná ten dokonalý showrunner se skrývá ve vodách kriminálek nebo sitcomů...
#1116 od Citron
03 led 2015 14:18
Tak problém s Gatissem vidím v tom, že on to žere takovým způsobem, že dokáže vyjmenovat kolik vlasů měl Jon Pertwee v epizodě XY. Podle mého by dokázal udělat pro fanoušky úžasný seriál, ale chybělo by mu podle mého to, co vcelku vkusně Moffatovi jde, a to aby seriál zaujal i "běžné diváky". Právě proto se mi líbí jejich spolupráce na Sherlockovi. Jinak Gatiss má na kontě i vlastní projekty, ale obvykle je to nějaká více či méně očividná pocta nějakému sci-fi nebo hororu, o kterém ideálně nikdo do té doby neslyšel :D. Mě osobně ale jeho seriály a filmy celkem baví, ale jako showrunnera DW bych si ho prostě moc představit nedokázal.
Ten Toby Whithouse by nemusel být špatná volba, i toho Briggse bych rád viděl, ale to je asi až moc nereálné.